Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Bibendoo »

Jagoda Fioletowa pisze:Najpewniejsze info będziesz miał jak zadzwonisz do lokalu i po prostu zapytasz. Myślę, że to żadna tajemnica i powiedzą Ci bez problemu ;)
Dzwoniłam ale pracownicy dokładnie nie wiedzą kiedy otworzą, pozostaje cierpliwie poczekać :rotfl: , miałam nadzieje że właściciel może się ujawni i coś napisze, bo na FB też cisza :) .
Mania
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 30 sierpnia 2012, 00:46

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Mania »

Byłam wczoraj w Vesuvio -pysznie polecam najlepsza w całym Jaśle :)
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: greg@@ »

michallus pisze:tak więc takie pisanie "Osobiście wolę zapłacić więcej i zjeść nie tylko ugniecionego placka ale coś więcej żeby było na tej pizzy.Nie będę wymieniał lokali z pizzą w Jaśle ale są dużo lepsze niż Vesuvio może trochę droższe ale lepiej dołożyć parę złoty i mieć konkretną pizze a nie samego placka i odrobiną serka na środku." jest bzdurą bez zrozumienia czym jest prawdziwa, typowa, włoska pizza, którą można spróbować w Vesuvio tyle w temacie.
Idąc do pierwszej lepszej knajpy z pizzą prosisz kucharza o placek posmarowany przecierem z odrobiną sera na środku i masz włoską pizze :rotfl: tylko zjesz ją w trochę czystszym lokalu i przyjemniejszych warunkach.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dragoness »

placek posmarowany przecierem z odrobiną sera na środku
Przecierem? Czy Ty tam faktycznie byłeś? Może jeszcze keczupem polana była ta "pizza"? Wiem, że wystrój, czy to jak jest przygotowywana nie każdemu się podoba, czy odpowiada, ale przesadzasz troszkę.
kofston
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 27 grudnia 2011, 09:12

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: kofston »

A czy w tym Vesuvio jest dobra Pizza ? Bo tam jeszcze nie jadłem ?

Mają jakiś cennik/Menu w internecie ?

Z góry dzięki za odp :)

Pozdrawiam
Kofston !
iwa
Weteran
Weteran
Posty: 72
Rejestracja: 14 sierpnia 2012, 12:09
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: iwa »

jak dla mnie to najlepsze jest PANORAMA i AL`CAPONE :)
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: greg@@ »

dragoness pisze:Przecierem? Czy Ty tam faktycznie byłeś? Może jeszcze keczupem polana była ta "pizza"? Wiem, że wystrój, czy to jak jest przygotowywana nie każdemu się podoba, czy odpowiada, ale przesadzasz troszkę.
Niestety dragoness byłem i na 100% placek posmarowany jest przecierem pomidorowym jak w każdej pizzerii :rotfl:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18440
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dragoness »

greg@@ pisze:
dragoness pisze:Przecierem? Czy Ty tam faktycznie byłeś? Może jeszcze keczupem polana była ta "pizza"? Wiem, że wystrój, czy to jak jest przygotowywana nie każdemu się podoba, czy odpowiada, ale przesadzasz troszkę.
Niestety dragoness byłem i na 100% placek posmarowany jest przecierem pomidorowym jak w każdej pizzerii :rotfl:
Hm, to dziwne, bo moja pizza była z sosem pomidorowym zrobionym z krojonych pomidorów, a sera (cztery rodzaje) było mnóstwo. Pójdę jutro ponownie i zweryfikuję.
greg@@
Guru
Guru
Posty: 184
Rejestracja: 26 marca 2011, 09:17

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: greg@@ »

greg@@ pisze:Hm, to dziwne, bo moja pizza była z sosem pomidorowym zrobionym z krojonych pomidorów, a sera (cztery rodzaje) było mnóstwo. Pójdę jutro ponownie i zweryfikuję.
Może Twoja była z krojonych pomidorów ;) bo moja na pewno z przetartych :kwasny: co można śmiało nazwać przecierem pomidorowym :D
mala317
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 23 lutego 2013, 18:47

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: mala317 »

kofston pisze:A czy w tym Vesuvio jest dobra Pizza ? Bo tam jeszcze nie jadłem ?

Mają jakiś cennik/Menu w internecie ?

Z góry dzięki za odp :)

Pozdrawiam
Kofston !
Każda pizza 10 zł. Można tez zamówić inne "włoskie wynalazki":), ale jeszcze ich nie próbowałam :) Ale na lasagne się na pewno tam wybiorę :)
aremad
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 29 marca 2011, 12:20

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: aremad »

A gdzie znajduje się ta pizzeria Vesuvio??
dracula666
Mistrz
Mistrz
Posty: 94
Rejestracja: 23 stycznia 2012, 20:31

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dracula666 »

ul. Krasińskiego, jeśli idziesz od Jagiełły to za papugami po lewej stronie jakieś 100 metrów, a jeśli od Szkolnej to po prawej stronie jakieś 200 metrów od skrzyżowania, dawna Arabella, na przeciw ulicy M. Curie-Skłodowskiej jakoś mniej więcej tak tto wygląda jak dom jednorodzinny tylko nad drzwiami jest dość duży szyld na białym tle a teraz pizze są od 10 do 15 zł ale naprawdę wartają ceny
aremad
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 29 marca 2011, 12:20

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: aremad »

Dzięki za pomoc
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: juve_fan »

mala317 pisze:
Każda pizza 10 zł. Można tez zamówić inne "włoskie wynalazki":), ale jeszcze ich nie próbowałam :) Ale na lasagne się na pewno tam wybiorę :)
Już nie. Cennik został zmieniony. Pizzę można zamówić w cenach "normalnych" 12-18 zł. Miesiąc miodowy najwyraźniej się skończył. Niestety, nie mogę się przełamać do tego by siedzieć w tym lokalu, bo jest zwyczajnie brudno a nieprofesjonalna obsługa aż razi po oczach. Nic nie mam do Pani właścicielki, ale mogłaby troszkę bardziej się przyłożyć. Włoch i Pan barman sympatyczni a sama pizza jest naprawdę bardzo dobra. Wolę jednak opcję na wynos z powodów podanych powyżej. Kiedyś muszę spróbować spaghetti albo lazanię, bo jakość składników stoi na wysokim poziomie. Odradzam wizytę osobom, które lubią się dobrze "nażreć", bo przyzwyczajenie do grubego ciacha z szyną, boczkiem i kiełbachą polanej keczupem w ilościach hurtowych może sprawić wielki zawód po konsumpcji "placka z przecierem".
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Jozin »

Nie wiem gdzie byłeś pizzologu od siedmiu boleści bo w Vesuvio pizza jest po 10, 13 i 15 pln.
ODPOWIEDZ