Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
...manta...
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 28 kwietnia 2010, 19:35

Re: Najlepsza Pizza z Jasła lub okolic

Post autor: ...manta... »

ana387 pisze:A ja polecam nowo otwartą pizzerię MAJKA w Lubli!!!Bardzo smaczna i miła obsługa! :ok:
zgadzam się!
henek222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 13:05

Re: Najlepsza Pizza z Jasła lub okolic

Post autor: henek222 »

Najlepsza to Degrasso czy jak sie to pisze;] :super: :super: :super: :super:
STOKROTKA
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwietnia 2010, 04:42

Re: Najlepsza Pizza z Jasła lub okolic

Post autor: STOKROTKA »

Najlepsza pizza w Jaśle to oczywiście w Panoramie!! i obsługa milutka!!! sprawdż i się przekonaj! ja tylko tam jadam!!
Pablo24
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 1 maja 2010, 15:51

Re: Najlepsza Pizza z Jasła lub okolic

Post autor: Pablo24 »

powiem tyle! że najlepsza pizza jest w slimfascie bo jest smaczna i to bardzo nie jest jakoś przerażająco wielka ale jak sie dastanie np: teksako albo alexe to sie widzi że coś na tej pizzy jest a nie tak jak np w de' grasso że jest wielka ale jedno wielkie G na niej jest a co najlepsze to w slimku jest pizza tania bo kosztuje max 15 zeta a w innych za taką kwote to możesz jedynie popularną dostać hehe :ok:
Pablo24
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 1 maja 2010, 15:51

Re: Najlepsza Pizza z Jasła lub okolic

Post autor: Pablo24 »

i w veronie jest dobra ta z tuńczykiem tylko jak niedokładnie wycisną tego tuńczyka z oleju to ta pizza pływa na tależu ale naprawde jest smaczna i niedroga ;]
pozdrawiam ;]
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: OBCY »

Manhattan i Slim Fast ;)
Awatar użytkownika
Mała_Miczitanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 218
Rejestracja: 24 czerwca 2009, 11:00

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Mała_Miczitanka »

Manhattan już nie istnieje :)
Compoland
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 21:16

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Compoland »

A korzystaliście z usług Pizzy Punkt (dawny Lauterbach)? :)
jaslanka4321
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 28 lipca 2011, 22:47

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: jaslanka4321 »

korzystalam z pizza punkt dla mnie to nic sie nie zmienilo tylko ceny i nazwa pizza taka sama.......polecam slima tam pizza jest super ostatnio za duzo grzybko mi sie dostalo ale i tak pychhhaaaa
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: LookingForAngels »

U mnie niedoścignionym zwyciezcą jest pizza z Różanej w Skołyszynie, a konkretnie Ragazza z sosem tzatziki <3 Coś nie do opisania, polecam serdecznie!
Z jasielskich pizzerii to Faraon i pizza z kebabem, ewentualnie Al Capone, ale nie przepadam osobiście...;] W Kołaczycach też smaczna, chociaż ja preferuje pizzerie w rynku, "Pod Filarami":)
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Szeherezada »

Ja polecałam U Grzymały, ale teraz moim faworytem jest pizza w Desperado. Jest tam bardzo ładnie i przede wszystkim smacznie.
Awatar użytkownika
Festyn
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 maja 2011, 12:30

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Festyn »

Czytam te wszystkie wypowiedzi i załamuje ręce.. Kompletne bezguście i brak smaku. Najlepsza pizza w Jaśle jest w Ti-Amo
Pizza wypas!! Mają tam mały ruch a pizza boźooo... Za 14 zł można naprawde dobrą pizze kupić 30-stka. Przede wszystkim też i tanio!! W pojedynke trudno zjeść ;P Pozdro..
Rita
Guru
Guru
Posty: 122
Rejestracja: 6 marca 2011, 11:50

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Rita »

Festyn pisze:Czytam te wszystkie wypowiedzi i załamuje ręce.. Kompletne bezguście i brak smaku. Najlepsza pizza w Jaśle jest w Ti-Amo
Pizza wypas!! Mają tam mały ruch a pizza boźooo... Za 14 zł można naprawde dobrą pizze kupić 30-stka. Przede wszystkim też i tanio!! W pojedynke trudno zjeść ;P Pozdro..
Nie dyskutuje się o gustach!!!! :cisza:
Szeherezada
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 15 lipca 2011, 15:05

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Szeherezada »

Festyn pisze:Czytam te wszystkie wypowiedzi i załamuje ręce.. Kompletne bezguście i brak smaku. Najlepsza pizza w Jaśle jest w Ti-Amo
Pizza wypas!! Mają tam mały ruch a pizza boźooo... Za 14 zł można naprawde dobrą pizze kupić 30-stka. Przede wszystkim też i tanio!! W pojedynke trudno zjeść ;P Pozdro..
Ja nie wiem jaka jest pizza w Ti Amo, ale skoro nikt nie chwali tej pizzerii plus piszesz, że mały ruch - to już chyba o czymś świadczy.
Awatar użytkownika
szyszunia250
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2011, 19:25

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: szyszunia250 »

Ja polecam pająka pizza z gyrosem i mięsem mielonym super a i w panoramie niezłe serwują jadłam tam niedawno i muszę przyznać ze dobra była a z okolic Jasła to w Kołaczycach jest super pizza
ODPOWIEDZ