Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Szogun2000
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwietnia 2014, 15:59

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Szogun2000 »

CzłowiekZajonc pisze:... i koniecznie z keczupem na occie?
Obstawiam, że nie to ocet, a po prostu sfermentowany wyrób keczupopodobny :rotfl:
andzia
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 15 sierpnia 2012, 18:08

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: andzia »

W Jaśle nie ma dobrej pizzy,same gumowate placki,zakalce,syfy najtansze składniki....
Szogun2000
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwietnia 2014, 15:59

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Szogun2000 »

andzia pisze:W Jaśle nie ma dobrej pizzy,same gumowate placki,zakalce,syfy najtansze składniki....
Dlatego jak na pizze to Rzeszów i najlepiej Pizza Hut!
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: lol666 »

Szogun2000 pisze:Dlatego jak na pizze to Rzeszów i najlepiej Pizza Hut!
Do "sieciówek" zaufania nie mam, ale jeśli chodzi o okolice Rzeszowa to polecam Pippo w Boguchwale - lokal niepozorny, za to pizza najlepsza jaką w życiu jadłem.
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: kociamberek »

po jasielskim debiucie i upadku da grasso z pewną nieśmiałością zamówiłem pizze z tej sieciówki w 3city po miłym zaskoczeniu spróbowałem tą pizze w Kościerzynie i nadal byłem zachwycony razem z rodzinką, ale po spróbowaniu w Rzeszowie czar prysł
Krzysztof123
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 19 stycznia 2013, 15:59

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Krzysztof123 »

Polecam pizzeria Antica Debowiec tel 134413736
bezel01234
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2013, 23:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: bezel01234 »

Szogun2000 pisze:To koledzy nie wiecie ze Slimfast to stary środek na odchudzanie? i wszytsko się zgadza, flaki wam chce wyrwać więc przez 2 dni nic nie zjecie i schudniecie :super: dlatego ja pizzy w jaśle nie jadam :zawstydzony:
i dlatego jesteś grubasem :D
candy
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2013, 11:18

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: candy »

Polecam Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie, pizza pyszna a i inne jedzonko tez niczego sobie:) W keksie tez jest dobra tylko mało dodatków daja , ale ciasto rewelacyjne,i tam obok keksa też jest bardzo dobra tylko nie pamietam nazwy knajpy:)
Anna Wal
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 09:15

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Anna Wal »

Wczoraj byłam w "nowym" VESUVIO na Floriańskiej. Bardzo smakowała mi pizza za czasów Giuseppe. Teraz był to mój "pierwszy raz" odkąd go nie ma :D Nie zawiodlam się! Tak jak bylo kiedys tak i teraz jest - jest Wloch, jest piec na drewno, jest i jakość ! Smaczniutka, z lejącym sie serem, nie przeładowana dodatkami czyli taka jak ma być... mmmniam... Może nawet fajniej tam się teraz zrobiło bo trochę dodatków w wystroju sie pojawilo. Dla mnie "numero uno" w Jaśle jeżeli chodzi o pizzę. Jak ktos jadł kiedykolwiek PRAWDZIWĄ WŁOSKĄ to z pewnością będzie to jego ulubiony lokal.
janek21
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2014, 16:30

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: janek21 »

zgadzam się, VESUVIO to najlepsza pizzeria w Jasle. Kto zna kuchnię włoską to przyzna mi rację. Obsługa miła i fajnie można spędzić czas.
Szogun2000
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwietnia 2014, 15:59

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Szogun2000 »

janek21 pisze:fajnie można spędzić czas
zwłaszcza dzięki swietnemu wystrojowi jak w wiekszosci jasielskich lokali rodem z poprzedniego ustroju? :hyhy:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18426
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: dragoness »

Szogun2000 pisze:
janek21 pisze:fajnie można spędzić czas
zwłaszcza dzięki swietnemu wystrojowi jak w wiekszosci jasielskich lokali rodem z poprzedniego ustroju? :hyhy:
Kiedy otwierasz własny lokal? Z eklektycznym wystrojem, najlepszą pizzą na tej planecie i poza nią i oczywiście osobistą obsługą właściciela, wzoru cnót wszelakich?
reaa 12
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 4 marca 2013, 12:34

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: reaa 12 »

Ja polecam pizzerię Margherita w miejscowości Klecie - razem z paczką znajomych wracając z wycieczki wstąpiliśmy tam coś zjeść i mile nas zaskoczono :szok: ...jedzenie (pizza i inne dania pyszne)i zimne lane piwko ;) wszystko w super cenach ;) .
Najlepsze jedzenie na tę chwilę w okolicach Jasła :ok: wg nas -a lokale odwiedzamy często i degustujemy jedzonko :D
Szogun2000
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwietnia 2014, 15:59

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: Szogun2000 »

dragoness pisze:
Szogun2000 pisze:
janek21 pisze:fajnie można spędzić czas
zwłaszcza dzięki swietnemu wystrojowi jak w wiekszosci jasielskich lokali rodem z poprzedniego ustroju? :hyhy:
Kiedy otwierasz własny lokal? Z eklektycznym wystrojem, najlepszą pizzą na tej planecie i poza nią i oczywiście osobistą obsługą właściciela, wzoru cnót wszelakich?
Nie otwieram i nie mam zamiaru, pizzerie lubie tylko z perspektywy gościa, i bywam w różnych miastach z racji zawodu, i naprawdę jasielskie wystroje są genialne :super:
rkoh
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 321
Rejestracja: 24 września 2011, 11:31

Re: Najlepsza Pizza/Pizzeria z Jasła lub okolic

Post autor: rkoh »

jakoś rok temu smarowałem tu pizze punkt, że pizza niedobra, przesolona i skąpią składników, od około 1,5 miesiąca jadłem tam już 3 razy, powstrzymywałem się z tą opinią, bo chciałem mieć pewność, że to co mi się przytrafiło, to nie jednorazowa rzecz.. muszę powiedzieć, że jestem w szoku! Pizza jest bardzo dobra, DUŻO składników!! naprawdę nawalone jest tego sporo! + 10 zł za 30cm albo 20zł za 50cm!! ZWRACAM HONOR! i polecam :)
ODPOWIEDZ