Space Burrito Władca Podniebienia

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Space Burrito Władca Podniebienia

Post autor: Mosznicki »

A niby gdzie? Rzecz dotyczy po prostu weganizmu i nie ma jako taka związku ze mną jako akurat pro-choice’erem, co zresztą mogę obronić dokładnie tak samo jak Ty jako również pro-choice’erka.

Niekonsekwencja jest u CIEBIE, kiedy piszesz: zabijanie zwierząt- nie, aborcja-tak. A powinno - w takim zestawieniu - być: „zabijanie zwierząt-nie, zabijanie ludzi-tak”. Tylko wtedy wyszłoby na to, że sama jesteś za zabijaniem ludzi. A skoro nie jesteś, to ja, jako również pro-choice, także nie. Chyba, że chcesz powiedzieć, że będąc pro-choice, idziesz już konsekwentnie po trupach i naturalnie rozciągasz to na zwierzęta? Dokonując tym samym tego, co robią pro-liferzy, do których jako pro-choice się nie zaliczasz. Absurd? Absurd. ;)

Czy np. zakaz wykorzystywania zwierząt w cyrku także budzi Twój opór? Jeśli nie, to dlaczego budzi zupełnie podobny, kiedy wiemy, że człowiek może się obyć bez mięsa??? TO jest niekonsekwencja i hipokryzja.

Jestem przeciwny piekłu nie tylko kobiet. Tortury, jakie przechodzą i tak nie mogą równać się z tym, co przechodzą zwierzęta, jeśli przypadkiem urodziły się jako „niewłaściwy” gatunek.

Animal Lives Matter!✌️
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Space Burrito Władca Podniebienia

Post autor: baflo »

Witajcie ponownie !!! Dziś zapraszam was na osiedle Gamrat koło Delikatesów centrum od godziny 15!!! Kuszenie podniebienia wersja wiosenna !!!


https://www.facebook.com/Space-burrito-104527671640592
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Space Burrito Władca Podniebienia

Post autor: Mosznicki »

Fajnie, że podbiłeś- a nuż ktoś się zastanowi? ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18441
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Space Burrito Władca Podniebienia

Post autor: dragoness »

Mosznicki pisze: 23 lutego 2021, 17:08 A niby gdzie? Rzecz dotyczy po prostu weganizmu i nie ma jako taka związku ze mną jako akurat pro-choice’erem, co zresztą mogę obronić dokładnie tak samo jak Ty jako również pro-choice’erka.

Niekonsekwencja jest u CIEBIE, kiedy piszesz: zabijanie zwierząt- nie, aborcja-tak. A powinno - w takim zestawieniu - być: „zabijanie zwierząt-nie, zabijanie ludzi-tak”. Tylko wtedy wyszłoby na to, że sama jesteś za zabijaniem ludzi. A skoro nie jesteś, to ja, jako również pro-choice, także nie. Chyba, że chcesz powiedzieć, że będąc pro-choice, idziesz już konsekwentnie po trupach i naturalnie rozciągasz to na zwierzęta? Dokonując tym samym tego, co robią pro-liferzy, do których jako pro-choice się nie zaliczasz. Absurd? Absurd. ;)

Czy np. zakaz wykorzystywania zwierząt w cyrku także budzi Twój opór? Jeśli nie, to dlaczego budzi zupełnie podobny, kiedy wiemy, że człowiek może się obyć bez mięsa??? TO jest niekonsekwencja i hipokryzja.

Jestem przeciwny piekłu nie tylko kobiet. Tortury, jakie przechodzą i tak nie mogą równać się z tym, co przechodzą zwierzęta, jeśli przypadkiem urodziły się jako „niewłaściwy” gatunek.

Animal Lives Matter!✌️
Prawo wyboru - TAK! Li i jedynie. W obu przypadkach
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Space Burrito Władca Podniebienia

Post autor: Mosznicki »

Dopóki nie krzywdzisz. Wiec nie brnij. Żyj i daj żyć! Tylko tyle i aż tyle ;)
Awatar użytkownika
baflo
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 13 grudnia 2009, 16:06
Lokalizacja: Jasło

Re: Space Burrito Władca Podniebienia

Post autor: baflo »

Witajcie! Dziś możecie spotkać nas placu inwalidów woiennych (koło kotwicy) od godziny 11. Zapraszamy na prawdziwe burrito!
Mosznicki
VIP
VIP
Posty: 9479
Rejestracja: 16 maja 2015, 17:58

Re: Space Burrito Władca Podniebienia

Post autor: Mosznicki »

O, pac inwalidów to dobre miejsce dla takiego jedzenia. Niestety zapychacie nie tylko żołądki.

Midlife serum total cholesterol was associated with an increased risk of AD and VaD. Even moderately elevated cholesterol increased dementia risk. Dementia risk factors need to be addressed as early as midlife, before underlying disease(s) or symptoms appear.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2814023/

Jaka dieta, takie zdrowie (cholesterol znajduje się tylko w produktach odzwierzęcych).
Manswet283
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 19 listopada 2021, 12:11

Re: Space Burrito Władca Podniebienia

Post autor: Manswet283 »

Według mnie nalezy patrzeć na to co się je.
ODPOWIEDZ