Space Burrito Władca Podniebienia

Gdzie lubicie spedzać czas w zimowe wieczory, gdzie pizza jest najsmaczniejsza

Moderatorzy: hanka, paul_proteus

Mosznicki
VIP
VIP

Re: Space Burrito Władca Podniebienia

Post autor: Mosznicki » 23 lutego 2021, 18:08

A niby gdzie? Rzecz dotyczy po prostu weganizmu i nie ma jako taka związku ze mną jako akurat pro-choice’erem, co zresztą mogę obronić dokładnie tak samo jak Ty jako również pro-choice’erka.

Niekonsekwencja jest u CIEBIE, kiedy piszesz: zabijanie zwierząt- nie, aborcja-tak. A powinno - w takim zestawieniu - być: „zabijanie zwierząt-nie, zabijanie ludzi-tak”. Tylko wtedy wyszłoby na to, że sama jesteś za zabijaniem ludzi. A skoro nie jesteś, to ja, jako również pro-choice, także nie. Chyba, że chcesz powiedzieć, że będąc pro-choice, idziesz już konsekwentnie po trupach i naturalnie rozciągasz to na zwierzęta? Dokonując tym samym tego, co robią pro-liferzy, do których jako pro-choice się nie zaliczasz. Absurd? Absurd. ;)

Czy np. zakaz wykorzystywania zwierząt w cyrku także budzi Twój opór? Jeśli nie, to dlaczego budzi zupełnie podobny, kiedy wiemy, że człowiek może się obyć bez mięsa??? TO jest niekonsekwencja i hipokryzja.

Jestem przeciwny piekłu nie tylko kobiet. Tortury, jakie przechodzą i tak nie mogą równać się z tym, co przechodzą zwierzęta, jeśli przypadkiem urodziły się jako „niewłaściwy” gatunek.

Animal Lives Matter!✌️

ODPOWIEDZ