Klub rockowo metalowy w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: clashtorny »

Co powiedzielibyście na stworzenie takiego klubu jak w temacie?
Takie miejsce w którym można by się napić bieszczad, piwka, zjeść coś prostego a zarazem taniego (typowe domowe żarcie)
Przyjść na koncert lub też wpaść z własnym zespołem żeby się zaprezentować.
Ogólnie pomysł w klimatach tawern średniowiecznych z klimatem muzycznym, bardowie grający ballady, wykonania solowe itp
Miejsce, do którego przychodzisz kiedy chcesz a zawsze jest czego posłuchać a nie tylko od święta albo uzależnione od humorów władz.
Pablo24
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 1 maja 2010, 15:51

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: Pablo24 »

Nocturama była the best ale ją usunęli niewiadomo z jakiego powodu :/ a szkoda bo dżem sension były itp ;] i to co opisujesz to jest podobne do połączenia siekieryzady (w bieszczadach) i nocturamy hehe taka knajpa zrobiła by furore na jaśle chociaż dużo osób w jaśle słucha bardziej hip hop, techno i takie tam przy których można pobawić a rocka i metalu słucha mniej ludzi ale i tak dużo np: nocturama by sie jeszcze pewnie utrzymała z palcem w D... tylko właścicielowi sie uwidziało wyjechać do innego miasta i pracować w innym barze :/ a naprawde wielka szkoda ;/
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: clashtorny »

Tzn wiesz jeśli chodzi o ludzi to myślę że z tym nie byłoby problemu ;) bo zarówno fanów hip hopu jest wielu jak i metalu :]
a ci fani hip hopu są widoczni jedynie idąc przez miasto z puszczoną z komórki muzą, nie potrafią zorganizować większej ilości ludzi na imprezę a na koncertach czy na Krushfest fani metalu dobitnie pokazują swoją obecność :hyhy:
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: pablo »

z chęcią bym się wybrał do takiego klubu :) posłuchać dobrej muzyki i zjeść dobry posiłek hehe

ps. fajnie by było aby w menu był takie nazwy jak "wędzony czarny kot" czy drinki typu azazel, lucyfer, matka teresa :D (joke)
Tai
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 10 lutego 2007, 13:51
Lokalizacja: z okolicy

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: Tai »

Trochę szkoda, że teraz, jak na studia człowiek jedzie, no ale zawsze to milej jak jest jakieś miejsce do którego można iść jak już się wróci ;)

Ogólnie pomysł bardzo na plus :) Bo w Jaśle niezbyt dużo się dzieje, jeśli chodzi o wydarzenia kulturalne ;)
jaraslav
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 15 września 2007, 10:15
Lokalizacja: Jasło

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: jaraslav »

hmm jako że jestem metalowcem to jestem bardzo ale to bardzo za , choć jest jedno może więcej ale . Uno - metalowcy to nie są ludzie którzy wyglądają i piją , jedzą jak metalowcy z przekonań ludzi nie wtajemniczonych . Sorry ja jakoś nie widziałbym się w knajpie z ludźmi w stylu średniowiecznym ?? niby spoko ale nie widze w takim klubie koncertu hardcore lub nawet death metalowej kapeli . Według mnie trzeba było dokładniej przemyśleć ogólny wystruj i klimat klubu .
jartys

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: jartys »

Pomysł super, jeśli znajdzie się ktoś chętny do zorganizowania czegoś takiego to podziwiam, bo w Jaśle jest kłopot np. z odpowiednim lokalem a jak się już znajdzie lokal to będzie problem z sąsiadami...No i kasa, w dzisiejszych czasach taki klub jakoś musi wyglądać i brzmieć;-) a na to trzeba sporo kapuchy. Oby znalazł się ktoś "napalony" do zorganizowania czegoś takiego!!!!
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: clashtorny »

pablo pisze:z chęcią bym się wybrał do takiego klubu :) posłuchać dobrej muzyki i zjeść dobry posiłek hehe

ps. fajnie by było aby w menu był takie nazwy jak "wędzony czarny kot" czy drinki typu azazel, lucyfer, matka teresa :D (joke)
Trafiłeś w samo sedno świetny pomysł :padam: masz u mnie plusa ;)
A jak wogóle chcielibyście żeby wyglądało wnętrze?
jartys

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: jartys »

Wnętrze, cóż, na pewno półmrok, ciemne ściany może czarne, brązowe i purpurowe lub fioletowe, odpowiednie oświetlenie i może stare bele drewniane plus jakieś żelastwo a na podłodze kamień;-)
Awatar użytkownika
Jar1125
Mistrz
Mistrz
Posty: 96
Rejestracja: 23 września 2007, 19:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: Jar1125 »

klub rockowy, w którym by było miejsce na koncerty to bardzo dobry pomysł, tego w tym mieście brakuje
Awatar użytkownika
LookingForAngels
Guru
Guru
Posty: 114
Rejestracja: 2 kwietnia 2010, 15:01

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: LookingForAngels »

Jartys, ja jestem za mocnym fioletem i czernią ;)) Ciekawe połączenie, a drewniane belki to też fajny motyw (sama mam w pokoju i jestem zachwycona). Co do drinków i potraw- fakt, można by pomyśleć, o jakiś klimatycznych nazwach;).
A co z nazwą lokalu?;> Może Carpe Noctem?;> Tak troszkę nawiązując do Nocturamy...;)
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: clashtorny »

Właśnie nazwa najlepsza byłaby chyba z łaciny bo coś z angielskiego to nie za bardzo znalazłem coś takiego:
Absens carens – Nieobecny traci
Ab initio – Od początku
Signum temporis – znak czasu
In vino veritas-w winie prawda (zgadzam się XD)
Awatar użytkownika
kossa
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 27 marca 2007, 15:14
Lokalizacja: Jasło

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: kossa »

Jestem Za i to jak Najbardziej Oby się znalazł ktoś z Kasą Brakuje Mi Nokty jak Cholera Była tam zawsze było za :cenzura: jebiście i można było się spotkać ze znajomymia teraz nie wiem gdzie kto przebywa a tam zawsze był ktoś znajomy można było na broo wpaść lub an Rasta Drinka i spoko Nie do zapomnienie imprezy w Nokcie!

Oby ten Pomysł wypalił z Takim Klubem ! Trzymam Kciuki !
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: GCN »

Także jestem, za ale jest jeden podstawowy problem taka knajpa musi zarabiać. Jak myślicie, dlaczego nie ma takiej w Jaśle? Myślicie, że nikt nie wpadł na taki pomysł wcześniej (nocturama, underground, jeżeli dobrze pamiętam). Każdy by chciał żeby w takiej knajpie można było posłuchać muzyki za darmo wypić piwo za 3 zł i zjeść za 5 zł a tak się nie da. Zastanówcie się nad utrzymaniem i zyskiem takiej knajpy. Droga dla każdego jest otwarta można pozyskać fundusze z Unii oraz z biura Pracy.
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Klub rockowo metalowy w Jaśle

Post autor: CZ_1910 »

clashtorny pisze: Takie miejsce w którym można by się napić bieszczad,
Bieszczady to pod mostem możecie pić, nie potrzeba do tego specjalnego lokalu dla was :zly: :wsciekly:
ODPOWIEDZ