Co sądzicie o desperadopub?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
alicja
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 10 grudnia 2009, 14:11

Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: alicja »

Byłam ostatnio w desperadopub i bardzo miłe zaskoczenie a jakie są wasze opinie na temat tego lokalu?
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: mafia37 »

Wiem ze pizza jest super lokal fantastyczny jestem stałym klientem :ok: Ale jest jeden minus obsługa bardzo nie miła w stosunku do klientów a zwłaszcza Pani o bląd włosach! Dlatego zastanawiam sie czy szefowie wiedza co sie dzieje? :zakrecony:
jartys

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: jartys »

A może pani o blond włosach to właścicielka?? :hyhy:
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: mafia37 »

Włascicielka to bardzo miła kobieta powinna zwracac uwage kogo przyjmuje do pracy i czasem pytac klientów czy sa zadowoleni z obsługi. :ok:
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: a-tatutek »

jartys pisze:A może pani o blond włosach to właścicielka?? :hyhy:
Nie wykluczone.
Jak byłam tam na rozmowie kwalifikacyjnej to pani w blond krótkich włosach przeprowadzała rekrutację.
Nie wiem jak jest tam z obsługą bo nie byłam jeszcze po otwarciu.
Cóż macie do zarzucenia obsłudze, oprócz tego, że bywa nieuprzejma?
9kasica2
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 223
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, 19:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: 9kasica2 »

pyszna pizza, a co do obsługi to dziewczyny bez doświadczenia...
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: a-tatutek »

9kasica2 pisze:pyszna pizza, a co do obsługi to dziewczyny bez doświadczenia...
Są za wolne?Źle piwo nalewają?
Jaka pewność, że nie mają doświadczenia?
Z tego co ja zauważyłam przesiew był przy rekrutacji i z miejsca odpadały takie osoby jak ja, czyli z niewielkim doświadczeniem na barze, nie mówiąc już o tych osobach, które tego doświadczenia w ogóle nie miały.
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: kasiuńcia »

Są jeszcze tzw "znajomości" ;)
To tak w kwestii żartu, bo absolutnie nic nie mam do pań w tym barze, bo nawet tam nie byłam.
A jeśli nawet są mało doświadczone, to chyba należy pamiętać i swoje pierwsze dni w pracy, na pewno nie od razu pochłonęliśmy wszelką wiedzę, na wszystko potrzeba doświadczenia, a człowiek uczy się na błędach. Nie ma więc co grać panicza, albo wielką damę, tylko jeśli widzimy drobne potknięcie, to obrócić to w żart, lub udać, że się nie zauważyło.
Trzeba pamiętać, że każdy może się znaleźć w podobnej sytuacji, szczególnie na naszym regionie, gdzie występuje duża rotacja miejsc pracy :]
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: a-tatutek »

Dziewczyny z czasem nabędą doświadczenia.
Tym bardziej jeżeli szefostwo będzie inwestowało w szkolenia.Dobra obsługa jest podstawą lokalu.
Zwykła uprzejmość i uśmiech w relacji obsługa-klient sprawia, że i pracownik i klient są zadowoleni.
I tak powinno być :)

Aż z ciekawości się tam wybiorę sprawdzić jak to tam wszystko wygląda :hyhy:
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: pablo »

Bywam tam co jakiś czas pograć w kręgle i na pizzę. Dla mnie obsługa była zawsze OK więc nie wiem o co Wam chodzi. Co do pizzy, jak na mój gust bardzo dobra. :ok:
Pozdr
zdziwiona???
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 9 grudnia 2009, 11:13

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: zdziwiona??? »

Jaki klient taka obsługa hahahah bądzmy mili dla ludzi a i oni będą dla nas mili ! taka rada dla dam i paniczów :D
Loko
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 9 września 2006, 10:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: Loko »

Lokal z zewnątrz może trochę odstraszać, ale nie oceniajmy książki po okładce. W środku jest naprawdę przyjemnie. Osobiście nie mam nic do obsługi. Gdy przyszliśmy trochę wcześnie to uprzejmie poinformowano nas, że na pizzę będziemy musieć poczekać kilka minut dłużej, ponieważ piec nie był jeszcze dobrze rozgrzany. Mimo to warto było, pizza naprawdę bardzo smaczna. Jak najbardziej polecam!
buziaczek123
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 listopada 2010, 16:33

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: buziaczek123 »

co do pani blad czyli wlascicielki to ona teraz jest chyba ruda.potrafi zabic czlowieka wzrokiem.bylam tam raz i byla bardzo nieprzyjemna.nie wiem moze sie jej nie spodobalam.a wlasciciel bardzo sympatyczny czlowiek.co do obslugi to na menu czekalismy 15 minut i nikt nie raczyl podejsc wiec trzeba bylo sobie podejsc po zamowienie tak samo :dobani:
buziaczek123
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 listopada 2010, 16:33

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: buziaczek123 »

a co do wyboru kelnerek to napewno nie moga byc za bardzo ladne :D to wymog wlascicielki :dobani:
cukiereczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 20 maja 2010, 18:54

Re: Co sądzicie o desperadopub?

Post autor: cukiereczek »

buziaczek123 pisze:co do pani blad czyli wlascicielki to ona teraz jest chyba ruda.potrafi zabic czlowieka wzrokiem :dobani:

bo to jest tak że Ruda nie darzy sympatią rudej :hyhy: i to wszystko wyjasnia :oczami:
ODPOWIEDZ