Dobra kawa w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
jaslanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 14:25

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: jaslanka »

Jeśli mam kupować kawę i parzyć w jakiś sposób w domu to na pewno ziarnistą /zamawiam w necie ze sprawdzonych stron/ zmieloną przed parzeniem. Jeśli mam iść w Jaśle na kawę to na pewno nie do Keksa. W tym tygodniu wstąpiłam do chyba nowo otwartego lokalu - nie wiem jak go nazwać - Kawiarnia ?? - raczej nie, bar sałatkowy - też nie bardzo. Na Słowackiego /kamienica róg Czackiego i Słowackiego/ - zamówiłam latte i naprawdę można się nią delektować. Cena też ok - 5 zł. Następnym razem wypróbuję cappucino :)
rupert38
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 22
Rejestracja: 31 stycznia 2012, 17:24

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: rupert38 »

Ostatnio znalazłem kawę w sklepie internetowym . Moim zdaniem bardzo dobra jest włoska kawa Il Mio Mattino, jeśli ktoś ma trochę fantazji sam może przygotować pyszną kawę z dodatkiem przypraw, np. kardamonu, cynamonu, imbiru. Kawa rozpuszczalna nie dorówna kawie zaparzonej samemu w kafeterce z dodatkiem przypraw.
Aokiga6
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 1 czerwca 2012, 22:05

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: Aokiga6 »

alcaponne, frappe najlepsza :)
bombonierka102
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2 lipca 2012, 12:57

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: bombonierka102 »

ostatnio byłam w Jaśle i zachciało mi się dobrej kawy... w Keksie nie polecam, bo mają niedobrą, lepsza jest w Parkowej. No chyba, że ktoś woli przygotować sobie kawę w domu, ale to nie to samo...:)
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: Messer »

Al Capone i Parkowa :ok:
podaj_inny_nick
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 3 lipca 2012, 11:40

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: podaj_inny_nick »

Czy znana jest komuś nowa lokalizacja sklepu z kawami i herbatami którego już nie ma w Panoramie? Nie istnieje czy został przeniesiony? Jeśli tak to gdzie.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam.
bombonierka102
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2 lipca 2012, 12:57

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: bombonierka102 »

zaje****ą kawę piliśmy w aristo na rynku! nareszcie;)
acha, i jedliśmy takie pyszne bułeczki z masłem czosnkowym, nie wiem, jak sie nazywają, ale polecam!
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: Messer »

podaj_inny_nick pisze:Czy znana jest komuś nowa lokalizacja sklepu z kawami i herbatami którego już nie ma w Panoramie? Nie istnieje czy został przeniesiony? Jeśli tak to gdzie.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam.

nie wiem jaki sklep był w panoramie, ale sklep z kawami oraz herbatami znajduje się na ulicy Gołębiej (dawniej była tam chyba kafejka internetowa), obok sklepu z odzieżą używaną.
korba.szmorba
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 14 sierpnia 2010, 23:27

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: korba.szmorba »

Messer pisze:
podaj_inny_nick pisze:Czy znana jest komuś nowa lokalizacja sklepu z kawami i herbatami którego już nie ma w Panoramie? Nie istnieje czy został przeniesiony? Jeśli tak to gdzie.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam.

nie wiem jaki sklep był w panoramie, ale sklep z kawami oraz herbatami znajduje się na ulicy Gołębiej (dawniej była tam chyba kafejka internetowa), obok sklepu z odzieżą używaną.
to jest dokładnie ten sam sklep co w panoramie tylko przeniesiony, polecam
Awatar użytkownika
pomelo
Guru
Guru
Posty: 116
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 18:47

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: pomelo »

Ja pije Prime i jest git!
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: magusia »

Gdzie jest ulica Gołębia ? Chodzi mi o sklep z herbatą i kawą ,podobno już go nie ma w Panoramie ?
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: Messer »

magusia pisze:Gdzie jest ulica Gołębia ? Chodzi mi o sklep z herbatą i kawą ,podobno już go nie ma w Panoramie ?

wiesz gdzie jest Kościół Farny? za nim jest związek wędkarski, naprzeciw niego szmateks i obok szmateksu ten właśnie sklep z kawami, herbatami, ziołami itp.
bombonierka102
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 2 lipca 2012, 12:57

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: bombonierka102 »

pomelo pisze:Ja pije Prime i jest git!
no i super :D
magusia
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwietnia 2012, 22:16

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: magusia »

Dziękuje .Myslę że teraz juz znajdę ten sklep.
Awatar użytkownika
Norman
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 20 września 2010, 14:53

Re: Dobra kawa w Jaśle

Post autor: Norman »

Messer pisze:
magusia pisze:Gdzie jest ulica Gołębia ? Chodzi mi o sklep z herbatą i kawą ,podobno już go nie ma w Panoramie ?

wiesz gdzie jest Kościół Farny? za nim jest związek wędkarski, naprzeciw niego szmateks i obok szmateksu ten właśnie sklep z kawami, herbatami, ziołami itp.
Witam. Czy na ulicy Gołębiej nadal jest sklep z herbatami? Czy można znaleźć tam coś ciekawego na prezent (jakieś ładnie pakowane zestawy). Nie jest mi w tej chwili po drodze do Jasła i chciałbym wiedzieć czy warto się tam udać czy może lepiej szukać czegoś przez internet. Interesuje mnie jakiś zestaw dobrych herbat owocowych na prezent dla siostry. A może ktoś z Was może mi polecić któryś z internetowych sklepów? Z góry dziękuję za pomoc :)
ODPOWIEDZ