Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
marley
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 5 marca 2013, 19:54

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: marley »

moj ulubiony na staszica
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: poszukiwana »

u Grzymały bardzo dobry, ale się zniechęciłam, biorąc kebab XL mamy normalnego przeciętnych rozmiarów kebaba. Zwykły kebab tam, to taka miniaturka :/ dobry ale o wiele za drogo
danielo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 1 kwietnia 2011, 14:15

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: danielo »

landri101 pisze:kebab u turka najlepszy, nawet w krk czy rzesz lepszego nie jadłam ;)

chyba cię poniosło trochę :rotfl:
stokrotka99
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2013, 08:07

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: stokrotka99 »

marcin daj sobie spokój z tymi postami przedsiębiorco bystry! ino posty nabijasz byle jakie fak
Awatar użytkownika
maly jimmi
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 1 czerwca 2013, 11:31
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: maly jimmi »

Piramida.
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: borsuk 1.8 »

maly jimmi pisze:Piramida.
HA HA
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Pemek94 »

Mogę z ręką na sercu a raczej na żołądku powiedzieć, że nasz Turek w Jaśle robi na prawdę świetnego kebaba. Miałem okazję jeść kebaba w Krakowie w kilku miejscach, o których mówi się, że są warte odwiedzenia i można tam zjeść najlepszego kebaba w Krakowie. Tylko w jednym miejscu kebab był zbliżony jakością do tego jasielskiego. O cenie się nie będę wypowiadać bo to dwa różne światy, mówię o samej jakości składników i ilości :) Przez ten czas od otwarcia kebab u naszego Turka się nie zmienił a jeśli się zmienił to nieznacznie. Sosy jak były pyszne tak dalej są, mięso dobrej jakości i surówki świeże. Nie mam nic do zarzucenia naszemu Turkowi. Z innych miejsc to można jeszcze Grzymałę polecić, gdzie jest dobre mięso i też smacznie.
madzikp41
Debiutant
Debiutant
Posty: 8
Rejestracja: 18 lutego 2014, 16:56

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: madzikp41 »

piramida ma dobre kebaby
a.ma
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 13 listopada 2012, 19:14

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: a.ma »

"nasz Turek". Boże do czego to doszło...
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Sabina88 »

Mnie smakuje w Faraonie na Dworcowej :)
euforia
Obyty
Obyty
Posty: 58
Rejestracja: 8 listopada 2012, 23:48

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: euforia »

Kompletnie nie rozumiem fenomenu tego kebaba od Turka :kwasny: szczerze? nawet mi nie smakuje, nie wspominając o tym, żeby było się czym zachwycać. Oczywiście- to kwestia smaku, albo może ktoś miał zły dzień i zrobił co zrobił.
O kulturze i uprzejmości osoby odbierającej telefoniczne zamówienie szkoda nawet się wypowiadać, bo jest ono poniżej jakiegokolwiek poziomu.
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: lol666 »

Byłem ostatnio właśnie w Pasa Kebap z zamiarem spróbowania czegoś innego i okazało się, że jest teraz całkowicie nowe menu - dla zainteresowanych wrzucam, bo widzę że swój profil na FB i stronę internetową traktują po macoszemu i część pozycji już dawno odeszła w niepamięć: http://pl.tinypic.com/r/21jumir/8
Szogun2000
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 15 kwietnia 2014, 15:59

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: Szogun2000 »

barsos1234 pisze:
lol666 pisze:ogólnie to kebeb taki jakich setki w naszym kreju, raz się trafi lepszy a raz gorszy, kebeb to kebab nic nadzwyczajnego :)
Ale widać, ze ludziom smakuje skoro ponoć otwierają drugiego, a przynajmniej takie sluchy mnie doszly
Awatar użytkownika
lukasz6263
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, 23:46
Lokalizacja: JASŁO

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: lukasz6263 »

Jedyny plus u turka, że daje teraz sos w osobnym pojemniczku a reszta bez zmian
sparky74
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 3 lutego 2012, 16:16

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: sparky74 »

Przepraszam ale powiem swoje,
Większość osób naprawdę nie o czym mówi lub co porównuje. Kebab najprawdziwszy jest z baraniny i koniec kropka. To jest żródło i ten smak. Ale móc baraninę zrobić to sztuka jest. Nie sztuka jest usmażyć ale 1 zamarynować aby była odpowiednio krucha, 2 potem smażyć. Jadłam nawet wątrobę baranią cudo (po święcie Aid Fir ... wspaniała na gril). Kebaby gdziekolwiek z KRK, Jasło nawet Gdańsk to substytut.
To co można mieć w PL gdziekolwiek to podróba smaku i kebaba. Z wielu państw mogę powiedzieć :
Egipt - nie, ohyda ,
Tunezja - lepszy, ale bez tego co najważniejsze zawsze bez ziół (kolendra, kardamon itd)
Turcja - bardzo dobry, dodatkowo super tamija i safiha (z tego prawie samego)
Libia - nie dobry ani nie najgorszy, brak podstaw i kultury do tego, ale naprawdę nie jest zły (osobiście wolę safiha, poł na pól mięso baranie lub wielbład z serem - POEZJA).
W Jaśle jadłam z Thisisit, Turek, Piramida itd. w KRK to samo i gdziekolwiek by to było. W Londynie nie daleko lotniska jest zbliżony smak do ideału z Maroka (tam idą na jakość a nie ilość, ale strasznie drogi).
W jaśle, nie ma dobrego kebaba, Turek ok, ale miesa nie marynuje i jest za suche aby był dobry. Bardziej soczyste jest na Kadyiego. Ale dawanie gotowych surówek do kebaba to czysta profanacja ! Kebab opiera się na : mieso i proste warzywa: pomidor, ogórek, sałata i wtedy na to sos.
Mój syn po wielu kebabach podczas podróży w wielu krajach, jadał najlepsze, w jaśle chce tylko na Asnyka (dobry sos łagodny) ale mięso super kruche i soczyste, nawet jeśli z kurczaka - ale mięso soczyste (i nie ma gotowych surówek aby je dodawać, bo to jest profanacja i to zabija smak kebabów)

Nie ma dobrych kebabow w PL sa moze dobre, ale smaku tego wlasciowego nie maja. Mogą być poprawne, ale w większości z miesem wysuszonym! To nie kebab.
ODPOWIEDZ