Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: antykieckowy »

Dzisiaj sobie zamówiłem kebaba od "turka" i kompletna tragedia w porównaniu z tym co było jakieś pół roku czy rok temu. Sos to jakiś rozwodniony majonez z przyprawą do sałatek z knorra, mięso skromnie wymiętolone jakby krowie z pyska wyciągnął a surówka to kilka kawałków pomidora z kapustą i dwoma plasterkami ogórka. Nawet frytek człowiekowi nie chciało się zjeść bo ani przyprawy na nich ani odrobiny soli. A najlepsze jest to, że ceny podskoczyły do góry.

:dobani:

Nie wiem czy właściciel się zmienił czy co ale kiedyś jadłem ich kebaby aż mi się uszy trzęsły, dzisiaj wyrzuciłem połowę do kosza (bo nawet pies się nie chycił).
lol666
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 27 maja 2013, 19:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: lol666 »

antykieckowy pisze:Nie wiem czy właściciel się zmienił czy co ale kiedyś jadłem ich kebaby aż mi się uszy trzęsły
Właściciel raczej się nie zmienił, za to zmienił się popyt, więc i jakość kiepska. Wiele osób zrezygnowało z bycia stałymi klientami, a ci co mają zjeść... Zjedzą co dostaną i narzekać nie będą. To powszechne, jeżeli ktoś ma ugruntowaną pozycję na rynku... A o Pasa Kebap można już tak powiedzieć.
kapustajestpusta
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 382
Rejestracja: 1 marca 2014, 23:24

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: kapustajestpusta »

Ja was nie rozumiem, bo co u turasa mogło się zmienić? Mięso miał mrożone, i dalej ma. Wołowina jest dalejmrożoną podłą wieprzowiną z dodatkiem wymion krowy.Trawa dalej jest taka, jak gdzie indziej, przecież papryka zawsze będzie papryką. Ja lubię czerwoną kapustę i dlatego mielonka z donra mnie smakuje.I donner jest najlepszy dla mnie.
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: JURT »

Kebaba od turasa jadłem zaraz na początku jak otworzyli lokal, wielką sztuką było trafić w nim mięso, myślałem że jem kebab wegetariański :dobani: , ostatnio jadłem z Donnera i szału też nie zrobił ale całkiem w porządku. Najlepiej mi smakował kebab z Panoramy. :ok:
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: borsuk 1.8 »

U Grzymały też jest ok
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18364
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: dragoness »

borsuk 1.8 pisze:U Grzymały też jest ok
No to teraz mają dodatkowo Doner Kebab na Staszica.
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: borsuk 1.8 »

dragoness pisze:
borsuk 1.8 pisze:U Grzymały też jest ok
No to teraz mają dodatkowo Doner Kebab na Staszica.
To jest ten sam właściciel
ememka
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 8 lutego 2013, 22:34

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: ememka »

w Doner Kebab na Staszica szału nie ma . Kebab niezły ale porcje małe.
Obsługa ok. :) Poza jedną rudą, która zamiast pracować gra na automacie :zly:
mlody1
Guru
Guru
Posty: 189
Rejestracja: 8 maja 2010, 22:37

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: mlody1 »

Dziś byłem świadkiem, jak pan z donera palił papierosa, po czym zaczął robił kebaba...
łodyniec
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 228
Rejestracja: 3 listopada 2014, 10:34

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: łodyniec »

mlody1 pisze:Dziś byłem świadkiem, jak pan z donera palił papierosa, po czym zaczął robił kebaba...
i co w związku z tym :orany: nie dobrego ci zrobił ? :rotfl:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: CYNGIEL »

Włożył peta do środka? :zalamany:
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: jarkor2013 »

Dwa razy byłem. Pierwszy raz zaraz po otwarciu, ruch był spory zamówiłem 2 duże tortille jedną na miejscu drugą na wynos. Po długim czasie Pani woła "dwie małe tortille!" nikt nie reaguje więc podchodzę i mówię że zamawiałem 2 ale duże. Produkty zostają odłożone na kilka minut na bok po czym dostaję najpierw na miejscu 1 potem na wynos kolejną z tych małych. Przypadkowo spotkany kolega zamawiał dużą także miałem porównanie. Za drugim razem ruch był marny. Zamówiłem dużego kebaba w bułce. Czekałem chyba ze 30 minut. Pan który robił wychodził gdzieś na kilka minut wracał i tak kilka razy. Najlepsze było to gdy już przy końcu wziął się za moje zamówienie po czym po rozkrojeniu bułki ktoś wygrał na automatach a ten rzucił wszystkim i poszedł zobaczyć na to arcy ważne wydarzenie. Jak wrócił po około 3 minutach, to pytał się koleżanki z jakim sosem ta bułka bez mała chyba z 10 razy. Już tam nie idę.
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: borsuk 1.8 »

Trzeba było zgłośic do szefa
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: kociamberek »

ememka pisze:w Doner Kebab na Staszica szału nie ma . Kebab niezły ale porcje małe.
Obsługa ok. :) Poza jedną rudą, która zamiast pracować gra na automacie :zly:
byłem i syf jak nie powiem co, a turas sam zepsuł potencjał jaki miał w swoim żarciu, szkoda bo na początku było na prawdę ok.
borsuk 1.8
VIP
VIP
Posty: 606
Rejestracja: 5 listopada 2011, 17:19

Re: Najlepszy KEBAB w Jaśle?

Post autor: borsuk 1.8 »

Wszędzie na początku jest ok
ODPOWIEDZ