manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
modelka25
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 5 lutego 2012, 18:10

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: modelka25 »

przyjdzie taki z 10 tką do lokalu i chce obsługi jak w Ritzu zostaw jej napiwek to bedzie lepiej pracować :zly: :mur:
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: sebastiano19 »

taaa..żeby napiwek dostać to trzeba sobie zasłużyć!! pani ( przeze mnie nazwana uroczo "migotka", czarna z nosem zadartym) w ogóle nie zachęca swoją postawą do promowania jej zachowań napiwkami!! phi :zdziwko:

a ja pamiętam czasy jak ta knajpa raczkowała, pracowała tam taka pani bląd ok. 30 latek i kelner Dawid ( nie pamiętam nazwiska) by była obsługa, aż się chciało chodzić i jadać..ładnie podane, latali koło nas jak by to była ich knajpa, już nie wspomnę, że po zjedzeniu zawsze padało ( nie namolne) smakowało? "czy mam zwrócić kucharzowi uwagę" się człowiek czuł jak w szeratonie w krk :rotfl:
nikolka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 25
Rejestracja: 25 lutego 2012, 07:55

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: nikolka »

bylam pare razy tam i bylo dosc fajnie. o jedzeniu nic nie powiem bo za duzo to nie naprobowalam,jedyne zastrzezenie to niezbyt przyjemny zapach i same malolaty :]
klasztorna
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 14 lutego 2012, 13:38

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: klasztorna »

Vodka jest w dobrej cenie, drinki robią dobre ,jedzenie jest ok ,piwo mają zimne ,obsługa jak najbardziej ok ,dziewczęta zapierniczają po knajpie jak szalone bo fakt faktem zazwyczaj jednej osoby im brakuje do pomocy .Pozdrowienia dla byłej już przemiłej kelnerki Panny Pauli:P
zuzannaj
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 22 lutego 2012, 23:20

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: zuzannaj »

Jedzenie - ok nie ma co narzekać, ale trochę w d***** im się poprzewracało, żeby zgarniać taką kasę za wejście :) Jestem bardzo ciekawa czy gdybym poprosiła o rachunek to takowy bym dostała... W koncu to zarobek prawda? A na wakacjach to już przegięcie... jakby mogli to usiedliby przed światłami na K. Wielkiego i z drugiej strony przy rondzie, żeby kasę za wejście ściągać.
ewa.kurska
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 21 grudnia 2011, 20:50

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: ewa.kurska »

Jak leszczyna przychodzi i zamawia sok i trzy rurki to na czymś muszą zarabiać.
zuzannaj
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 22 lutego 2012, 23:20

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: zuzannaj »

Leszczyna? Nie zauważyłam aby na drzwiach był napis, że trzeba zrobić zamówienie za co najmniej stówę. A jeśli taka jest polityka firmy to gratuluję podejścia ...
mellania
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 28 listopada 2011, 20:00

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: mellania »

php_symfony2 pisze:manufaktura świerze jedzenie i smaczne .dla mnie najlepsza restauracja
świeżo wyciągnięte z zamrażalki bo sama widziałam jak tam pracowałam
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: obiektywnyObserwator »

A co to za urządzenie ta "zamrażalka"?
Jakaś chyba kosmiczna technika w tej manufakturze :D
Chyba zacznę żałować, że przestałem tam chodzić...
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: Bibendoo »

mellania pisze:
php_symfony2 pisze:manufaktura świerze jedzenie i smaczne .dla mnie najlepsza restauracja
świeżo wyciągnięte z zamrażalki bo sama widziałam jak tam pracowałam
To dobrze że już tam nie pracujesz , i pewnie cię z tamtad wywalili bo za dlugo siedzialaś w tych "ZAMŁAZALKCH" :hyhy: , zmiast pracować, i ci się mózg zahibernował. Zastanów się co piszesz, najpierw zagadujesz o organizacje jakiejś imprezy okolicznościowej a potem że tam pracowalaś, żenada.
Byłam tam wczoraj rodzinką, i wszystko nam bardzo smakowało, nikt do tej pory nie umarł od tych MROZONEK!!!!Pani kelnerka bardzo miła, na pewno nie powstydze się zaprosić tam znajomych.
Grunwald
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 461
Rejestracja: 10 stycznia 2010, 12:54

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: Grunwald »

Jedzonko dobre :)
Wnętrze również jak i obsługa na duzy plus:)

Ale pobieranie wstepu za pseudo impreze czy uwazanie i nazywanie manufaktury klubem jest totalnym osmieszeniem i błazenada... 10 m 2... nie róbmy sobie jaj


Restauracja na plus ale nic wiecej pozatym !
maxdata
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 14 lutego 2012, 17:51

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: maxdata »

wojasxxx pisze:
sebastiano19 pisze:pewnie, że smaczne jedzenie, najlepsze w Jaśle ( jak na mój gust) natomiast ( mały off top) sprawa kelnerek to już całkiem inna bajka, co wizyta to gorzej,,jedna taka czarna migotka nie przypadła mi w szczególności..mina jakby wypłaty 2 m-ce nie dostała, chęć pomocy, doradzenia klientowi = się zero..ale wiadomo nie zwrócisz uwagi bo ci napluję do jedzenia :rotfl: wymienić ją bo psuję estetykę lokalu :cisza:
Smaczne,najlepsze w Jaśle,co Ty palisz?
Co prawda byłem tam ostatni raz na wakacjach a wogóle 2 razy,ale nic dobrego nie mogę powiedzieć ,wystrój makabra, a co do jedzenia to jeżeli to nie mrożonki to co ,o samym smaku już nie wspomne w zasadzie nie jadalne-wiekszośc prosto z mikroweli,a co do surówek to może też nie miałem szcześcia ale naprawde surowe tylko że zleżałe,o czym swiadczeł ich wygląd i kolor.Ale byłem tylko dwa razy to może taki pech,chociaż nie sądze.

Ta "czarna migotka" o której tak piszesz ciężko tam pracuje całymi dniami nie raz jakieś pajace przed barem podnoszą jej ciśnienie. Ciekawe czy Ty czasem tez tak nie robisz nawet na złość , wiec ogarnij się człowieku bo chyba wogóle życia nie znasz a się czepiasz kogoś ... :dobani:
rozalia
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 1 kwietnia 2012, 13:25

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: rozalia »

Jedzenie to prawda nigdy koło dobrego czy pysznego nawet nie leżało :kwasny: Jest poprostu ochyda :dobani: :dobani:
Jeśli to jest najlepsze w Jaśle to ja nie chce wiedzieć co wy ludzie jecie :wstyd: :wstyd: :wstyd:
ODPOWIEDZ