manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mellania
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 28 listopada 2011, 20:00

manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: mellania »

witam serdecznie ciekawa jestem waszych opinii na temat tego przybytku bo słyszałam różne głosy na temat organizacji tam imprez takich jak chrzciny, komunie ,wesela itp.
Znajomi mówili mi jak tam byli i jedli że jedzenie było takie sobie , dużo mrożonek itd co o tym myślicie ?
Chudy44
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 25 października 2008, 21:16
Lokalizacja: Jasło

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: Chudy44 »

Co do jedzenia w Manu czy do samej jak dla mnie hmm... czegoś pomiędzy restauracją a knajpą bo potrafię tam iść i z dziewczyną na kolację i na imprezę w weekend, nie mam zastrzeń.
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: clashtorny »

mellania pisze:witam serdecznie ciekawa jestem waszych opinii na temat tego przybytku bo słyszałam różne głosy na temat organizacji tam imprez takich jak chrzciny, komunie ,wesela itp.
Znajomi mówili mi jak tam byli i jedli że jedzenie było takie sobie , dużo mrożonek itd co o tym myślicie ?
A dziwisz się że pełno mrożonek? Zobacz jakie mają menu, nawet mała restauracyjka posiadająca 15 pozycji w swoim menu wykorzystuje mrożonki a im klient ma więcej do wyboru tym więcej trzeba mrozić konserwować itp Sam pracowałem w dwóch restauracjach w Jaśle i rzadko się zdarza żeby coś było świeżutkie :P
Nike
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 4 grudnia 2011, 20:17

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: Nike »

Moim zdaniem smaczne jedzenie a co do imprez to nie byłam więc nie wiem;)
Awatar użytkownika
Murek
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, 20:17

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: Murek »

jeśli chodzi o restauracje manufaktura to mogę powiedzieć że moja mama była tam na na okresie próbnym w kuchni i mówiła ze wszystko tam mają świeże i dobre aż sama była w szoku, ponieważ jest bardzo dużo dań na karcie:)
Awatar użytkownika
Jagoda Fioletowa
VIP
VIP
Posty: 635
Rejestracja: 10 lutego 2009, 13:06
Lokalizacja: RJS/RZE

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: Jagoda Fioletowa »

Ja tam sobie chwalę Manufakturę ;) Jest bardzo dobre jedzonko, fajne wnętrze, miła obsługa (pozdrawiam Panią Agnieszkę :) ) Imprezki też mają w porządku. Byłam tam na ostatkach i bawiłam się super! Muzyka była ekstra, nie jakaś rąbanka, tylko normalne piosenki, przy których można potańczyć. Na pewno będę odwiedzała to miejsce :)
mellania
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 28 listopada 2011, 20:00

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: mellania »

Murek pisze:jeśli chodzi o restauracje manufaktura to mogę powiedzieć że moja mama była tam na na okresie próbnym w kuchni i mówiła ze wszystko tam mają świeże i dobre aż sama była w szoku, ponieważ jest bardzo dużo dań na karcie:)
zapytaj się szanownej mamy czy dostała kasę za ten okres próbny bo słyszałam że dużo osób tam próbuje a niewiele albo wręcz nikt nie dostaje za to kasy a jedzenie było świeżutkie jak tylko się rozmrozi w mikrofali , ciągle była na chodzie :szok:
oth
VIP
VIP
Posty: 980
Rejestracja: 14 lipca 2011, 12:36

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: oth »

Mnie ostatnio rozbroili, zamówiłem dwa obiady do domu, wyszło niecałe 30zł, chyba 27, więc przygotowałem 3 dychy żeby dać chłopakowi napiwek, a tu nie dość że cholera zajęło mu dostarczenie 1.5h, to jeszcze policzyli sobie za jakieś plastikowe sztućce i pudełka, dodatkowo jakieś 4 może 5zł i wyszło zamiast 30zł z napiwkiem, 32zł BEZ NAPIWKU . Mało tego, jedzenie było letnie.
A miałem już nigdy nie dać im zarobić grosza po tym jak wiele osób tu pisało że nie płacą ludziom za pracę. Są skreśleni u mnie, a szkoda bo lubie tamtejszą atmosferę.
Awatar użytkownika
myosotis
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 312
Rejestracja: 10 listopada 2009, 16:50

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: myosotis »

mellania pisze: zapytaj się szanownej mamy czy dostała kasę za ten okres próbny bo słyszałam że dużo osób tam próbuje a niewiele albo wręcz nikt nie dostaje za to kasy a jedzenie było świeżutkie jak tylko się rozmrozi w mikrofali , ciągle była na chodzie :szok:
Słyszałem... słyszałem bla bla bla... nie wiesz to nie opowiadaj jakiś bzdur, że ludzie tam nie mają płacone bo jakby tak było to by nikt tam dawno nie pracował... no bo za darmo chyba nikt normalny pracować nie będzie, a nie płacony może być co najwyżej pierwszy dzień tzw. "przyuczenie" i każdy o tym na pewno jest wcześniej poinformowany
mellania
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 28 listopada 2011, 20:00

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: mellania »

myosotis pisze:
mellania pisze: zapytaj się szanownej mamy czy dostała kasę za ten okres próbny bo słyszałam że dużo osób tam próbuje a niewiele albo wręcz nikt nie dostaje za to kasy a jedzenie było świeżutkie jak tylko się rozmrozi w mikrofali , ciągle była na chodzie :szok:
Słyszałem... słyszałem bla bla bla... nie wiesz to nie opowiadaj jakiś bzdur, że ludzie tam nie mają płacone bo jakby tak było to by nikt tam dawno nie pracował... no bo za darmo chyba nikt normalny pracować nie będzie, a nie płacony może być co najwyżej pierwszy dzień tzw. "przyuczenie" i każdy o tym na pewno jest wcześniej poinformowany
żadne bla bla bla, piszę bo sama tam pracowałam parę dni niby próbne ale nikt nie wspominał że za darmo ,stali pracownicy oczywiście że mają płacone tylko ci którzy starają się o prace tam pracują za darmo , okazuję się że się nie nadają i przychodzą następni do próbowania .
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: sebastiano19 »

dla mnie jeśli ktoś idzie na okres próbny godzi się na warunki jakie mu dyktuję potencjalny pracodawca lub nie i nie narzeka później!!

co do samego pytania w poście autorki to dla mnie manu jest knajpą.. i to fajną knajpą..fakt, że impreza tam kosztuje zawsze pod 200 PLNów, ale nigdy jeszcze nie zawiodłem się na jakości jedzenia podawanego na miejscu ;) dlatego :ok: !! a zdarzyło mi się jadać w knajpach jasielskich i wiem, gdzie podają g***o a gdzie można dobrze zjeść- manu wg. mnie jak najbardziej jest w samym czubie jasielskich knajp!!!

pzdr
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: CYNGIEL »

Nie wiem jak z potrawami przywożonymi do domu bo nigdy nie zamawiałem ale na miejscu jedzene naprawdę super.
mellania
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 28 listopada 2011, 20:00

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: mellania »

[Usunięto na podstawie wiarygodnej wiadomości manufakury, ze względu na nieprawdziwy charakter]
myslący inaczej
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 13 października 2011, 22:34

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: myslący inaczej »

Faktycznie smaczne jedzenie, o "napojach" nie wspomnę(oczywiście pozytywne) , miła obsługa no ale po wpisach Melanii muszę przemyśleć czy tam ponownie się pojawić. tak, to trzeba przemyśleć. a może jest jeszcze coś: albo konkurenecja która nie może sobie poradzić, albo były pracownik(on,ona) chce dokopać pracodawcy, albo. . .
Tak, to Wszysto trzeba przemyśleć .
a może dopytać się na miejscu?
Nie chciałbym osobiście zmieniać knajpki, fajnie jest tam
no ale jeśli Melania ma rację??? a jeśli jej nie ma !!!
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: manufaktura restauracja czy knajpa za i przeciw

Post autor: sebastiano19 »

mellania pisze:
sebastiano19 pisze:dla mnie jeśli ktoś idzie na okres próbny godzi się na warunki jakie mu dyktuję potencjalny pracodawca lub nie i nie narzeka później!!

co do samego pytania w poście autorki to dla mnie manu jest knajpą.. i to fajną knajpą..fakt, że impreza tam kosztuje zawsze pod 200 PLNów, ale nigdy jeszcze nie zawiodłem się na jakości jedzenia podawanego na miejscu ;) dlatego :ok: !! a zdarzyło mi się jadać w knajpach jasielskich i wiem, gdzie podają g***o a gdzie można dobrze zjeść- manu wg. mnie jak najbardziej jest w samym czubie jasielskich knajp!!!

pzdr
figa prawda taki bezpłatny dzięń próbny jest niezgodny z prawem zobacz http://praca.wp.pl/title,Bezplatny-dzie ... caid=1d86a

ale co ty mi tu wyskakujesz z przypisami prawnymi..czy ja napisałem, że to jest zgodne z polskim prawem pracy? nie! poza tym ja szanuje sam siebie i to co robię i dlatego biorę za to kasę, która mnie nakręca do działania w życiu nie poszedłbym na okres próbny za free.. inna sprawa to ludzie (może tacy jak ty) którzy idą na tzw. "przyuczenie" okazuję się, że się nie nadają i nie dostają za dzień stracony pół złotego! jeżeli czujesz się pokrzywdzona idź dociekaj swoich praw i ścigaj kogoś z włodarzy tej knajpy a nie wylewaj "żoli" na forum...
ODPOWIEDZ