Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Dziadek »

Czasem warto jest się spakować i wyjechać całą rodziną ,zamiast wegetować na jednej wypłacie ,chyba że komuś to odpowiada ,gdy mąż tylko pracuje a "JA" zajmuję się dziećmi.... Z opieki nad dziećmi nikt nie wyżyje ,a i o emeryturce tylko pomarzyć można :) A siedzenie na d... i narzekanie że nie ma pracy to tylko wygoda własna ,bo tak naprawdę wystarczy wyjechać gdziekolwiek ,nawet w Polskę jeśli się nie umie języków. Ale zawsze bedą tacy co narzekają ale d... nie ruszą ,bo praca powinna ich znaleźć ,a nie odwrotnie :P
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: kbolek194 »

asia77 pisze:Do kbolek. Ogłoszenie o pracy opiekunki w przedszkolu widziałam na Jasło4u parę dni temu. Jeżeli cię taka praca interesuje to radzę zapytać w przedszkolu Jaś i Małgosia na kotlinie. Tam bardzo często przyjmują opiekunki. Tu było ogłoszenie dla sali zabaw miluś czy coś takiego. Niedawno szukano też kogoś takiego w galerii Panorama. Można jeszcze zapytać w nowo powstałym żłobku na szkolnej.
Do Galerii Panorama wysłałam podanie, a w przedszkolu Jaś i Małgosia już pracowałam. :kwasny:
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: asia77 »

Jeżeli mogę spytać dlaczego nie pracuje już pani w przedszkolu jaś i małgosia? Chcialabym tam za jakiś czas zapisać dziecko i bardzo jestem ciekawa jak wyglądają pewne sprawy od podszewki.
garfild
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 25 lutego 2011, 16:53

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: garfild »

Dziadek pisze:Czasem warto jest się spakować i wyjechać całą rodziną ,zamiast wegetować na jednej wypłacie ,chyba że komuś to odpowiada ,gdy mąż tylko pracuje a "JA" zajmuję się dziećmi.... Z opieki nad dziećmi nikt nie wyżyje ,a i o emeryturce tylko pomarzyć można :) A siedzenie na d... i narzekanie że nie ma pracy to tylko wygoda własna ,bo tak naprawdę wystarczy wyjechać gdziekolwiek ,nawet w Polskę jeśli się nie umie języków. Ale zawsze bedą tacy co narzekają ale d... nie ruszą ,bo praca powinna ich znaleźć ,a nie odwrotnie :P
Chyba jednak się nie rozumiemy. Jeśli w życiu najważniejszym priorytetem jest praca i kariera zawodowa to raczej nie ma w niej miejsca na rodzinę, podkreślam prawdziwą rodzinę. Nie chodzi tu o dzieci wychowane przez ulicę na blokowym podwórku z kluczem na szyi, lub przez wspaniałe przedszkola, do których rodzice zaprowadzają wczesnym rankiem swoje pociechy i wybierają póżnym wieczorem nieraz wyrywając je ze snu, a i nie raz tej matce nie wiele zostaje z tej pensji bo przecież trzeba opłacić to przedszkole, czy rozmijanie się w drzwiach z partnerem. Jeśli jesteś gotów poświęcić wszystko dla dobrej pracy to gratuluje. Bo ja osobiście nie, ale państwo , które powinno dbać o swoich obywateli i stwarzać warunki do godnego życia ludziom, którzy poświęcają czas, swoje "kariery", na wychowywanie dzieci, przyszłych obywateli płacących podatki i zarabiających na nasze emerytury, to raczej wręcz przeciwnie utrudnia nam życie. Nie wszystkie kobiety, matki chcą czy marzą o karierze, poświęcają się rodzinie z największą przyjemnością tak jak niektórzy swojej pracy, nie rozumiem tylko dlaczego nie jest to brane pod uwagę. Można zapłacić godne wynagrodzenie ojcu rodziny i wtedy nie ma problemu, żyjemy sobie jak pączki w maśle. Te głodowe wynagrodzenia zmuszają wielu ludzi do porzucania rodzin, zmuszają do tego aby matki opuszczały swoje dzieci i wyjeżdżały za chlebem. Czy to jest zdrowe państwo?
Ja odchowałam już dzieci, chodzą do szkoły więc w tym czasie gdy ich nie ma w domu mogłabym podjąć jakąś pracę,może na pół etatu, nawet chałupniczą, ale na każdym kroku spotykamy się z wyzyskiem pracownika, oszustwem a jeśli mieszka się poza miastem to nieraz na dojazd do tej pracy nie starcza. To ma być praca chyba wolontariat.Wiem coś o tym.Nawet na sprzątaczkę trzeba mieć ooolllbbrzyyymie plecy nawet sobie nie zdajesz sprawy jak olbrzymie. Łatwo jest tak mówić jak się siedzi na ciepłej posadce u tatusia w firmie i zarabia się po trzech miesiącach więcej niż pracownicy z 20letnim stażem.
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Dziadek »

Posadki nie mam ,mam emeryture na którą długo i ciężko pracowałem ,a to co piszesz to kolejny przykład Polaka nieroba. Nie bo wykorzystają,nie bo nie wystarczy na bilet, nie bo pół etatu....kto chce będzie pracował ale nie każdemu da się dogodzić . W twoim przypadku garfild jest to nie możliwe :) zawsze coś znajdziesz co nie będzie ci odpowiadało bo tak ci lepiej gdy to facet zapie.... a ty narzekasz przed kompem jak to k.... ciężko znaleźć prace :)pomyśl gdyby każdy facet tak wybrzydzał z pracą? za co by mamuśki rosół zrobiły? najłatwiej jest narzekać , a to że dzieci wychowujesz i nie pójdziesz do pracy to twój problem samej z sobą .Dziwisz się później że w wieku 35lat nikt cię nie zatrudni , no bo niby jak ?Nieroba który nie ma doświadczenia w niczym ,nie pracującego przez 15 lat nikt nie zatrudni !
detektiv
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 9 stycznia 2012, 16:25

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: detektiv »

MYslicie ze pojedzie sie do wiekszego miasta i wejdzie do jakiejs firmy i dadza ci od razu prace? a moze od razu jechac w ciemno i spac na dworcu w kartonie. Wszedzie chca mlode osoby z doswiadczeniem... Myslicie ze latwo jest rzucic wszystko i pojechac w Polske? MOwia to pewnie te osoby co maja juz prace i im dobre a ciekawy jestem co by zrobily jakby nie mieli,czy zrobiliby tak ja pisza? Mowic jest latwo. Wejdzcie na ofery pracy i zobaczcie sami jak to wyglada-wszedzie doswiadczenie min 3 letnie.
kingsofleon
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 09:20

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: kingsofleon »

ziarnko_piasku pisze:
asia77 pisze:Za bardzo nie chce mi się wierzyć żeby właściciel dostał 2 tyś cv. Myślę, że to jakaś bujda. żnam ludzi, którzy są pracodawcami i nigdy tak licznego odzewu nie otrzymują na propozycję pracy. Pozdrawiam.

Trzeba było zerknąć na ilość wyświetleń ogłoszenia do Media Expert które było na jaslo4u.
Ja wieczorem już widziałem 3,5k wyświetleń na jednym a na drugim takim samym ponad 1,7k.

I pomyśl że 60% z tych wyświetleń to osoby które wysłały CV.

60% * 5200 = 3120 CV


Sic!
Tylko, że 1 osoba mogła 10 razy wejść na dane ogłoszenie.
detektiv pisze:MYslicie ze pojedzie sie do wiekszego miasta i wejdzie do jakiejs firmy i dadza ci od razu prace? a moze od razu jechac w ciemno i spac na dworcu w kartonie. Wszedzie chca mlode osoby z doswiadczeniem... Myslicie ze latwo jest rzucic wszystko i pojechac w Polske? MOwia to pewnie te osoby co maja juz prace i im dobre a ciekawy jestem co by zrobily jakby nie mieli,czy zrobiliby tak ja pisza? Mowic jest latwo. Wejdzcie na ofery pracy i zobaczcie sami jak to wyglada-wszedzie doswiadczenie min 3 letnie.

Od razu napiszę, że rozumiem osoby, które mają np. dwójkę dzieci, wybudowany dom i szukają pracy. Co do tego nie mam wątpliwości, jest ciężko. I w tym przypadku, gdy ktoś sugeruje wyjechać z całą rodziną gdzieś indziej - nie jest na miejscu, przynajmniej w moim odczuciu. Ale powtórzę jeszcze raz, znam sporo ludzi młodych, którzy czekają na gwiazdkę z nieba. Młodzi powinni być mobilni. Na początku zawsze można załapać się w call center (można i w barze jakiś czas pracować), tego jest pełno w większych miastach. A w tym czasie szukać innego zajęcia. Sam opuściłem Jasło, najpierw postawiłem na Kraków, a teraz na Warszawę. Miałem też krótki epizod pracy w Rzeszowie, bo zależało mi na zdobyciu doświadczenia. Jasne, że nie jest łatwo, trzeba się nalatać na rozmowy, ale coś za coś.
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Dziadek »

detektiv pisze:MYslicie ze pojedzie sie do wiekszego miasta i wejdzie do jakiejs firmy i dadza ci od razu prace? a moze od razu jechac w ciemno i spac na dworcu w kartonie. Wszedzie chca mlode osoby z doswiadczeniem... Myslicie ze latwo jest rzucic wszystko i pojechac w Polske? MOwia to pewnie te osoby co maja juz prace i im dobre a ciekawy jestem co by zrobily jakby nie mieli,czy zrobiliby tak ja pisza? Mowic jest latwo. Wejdzcie na ofery pracy i zobaczcie sami jak to wyglada-wszedzie doswiadczenie min 3 letnie.
Jasne najlepiej narzekać zanim się spróbuje :rotfl: wolny kraj ,nikt nikogo na siłe w zad.u.piu nie trzyma :hyhy: świat dla odważnych należy a reszta niech nadal narzeka jak to im źle i nie dobrze :dobani:
garfild
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 25 lutego 2011, 16:53

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: garfild »

Dziadek pisze:Posadki nie mam ,mam emeryture na którą długo i ciężko pracowałem ,a to co piszesz to kolejny przykład Polaka nieroba. Nie bo wykorzystają,nie bo nie wystarczy na bilet, nie bo pół etatu....kto chce będzie pracował ale nie każdemu da się dogodzić . W twoim przypadku garfild jest to nie możliwe :) zawsze coś znajdziesz co nie będzie ci odpowiadało bo tak ci lepiej gdy to facet zapie.... a ty narzekasz przed kompem jak to k.... ciężko znaleźć prace :)pomyśl gdyby każdy facet tak wybrzydzał z pracą? za co by mamuśki rosół zrobiły? najłatwiej jest narzekać , a to że dzieci wychowujesz i nie pójdziesz do pracy to twój problem samej z sobą .Dziwisz się później że w wieku 35lat nikt cię nie zatrudni , no bo niby jak ?Nieroba który nie ma doświadczenia w niczym ,nie pracującego przez 15 lat nikt nie zatrudni !
Ja już swoje napisałam i nie myślę się powtarzać z całym szacunkiem dla Pana, ale widzę, że nadal się nie rozumiemy. Nie zna Pan ludzi a wrzuca ich Pan do przysłowiowego jednego wora. Na rosół to można powiedzieć, że zarabiam sama bo hoduję kury i w dodatku mam jeszcze jajka, na jedzenie też zarabiam bo pracuje na działce, na której mam praktycznie wszystko co wystarcza na cały rok. Pan z pewnością uważa, że praca w domu to żadna praca. Szanuję Pana zdanie. Znam również ludzi w Pana wieku, którzy też ciężko i uczciwie całe życie pracowali na emerytury i dziś mają głodowe emeryturki, nie wystarcza na leki a i takich którzy parę lat przed emeryturą zostali zwolnieni . Szukaj w tym wieku pracy, mężczyznom jest dużo łatwiej znależć pracę niż kobicie , to jest wiadome. Skoro Pan taki zadowolony na emeryturce to gratuluję.
Szkoda, że Pan w tak poważnym wieku, można powiedzieć z doświadczeniem życiowym a nie rozumi problemów dzisiejszych młodych ludzi. Młodzi po studiach nie mają pracy a nawet na staże nie mają co liczyć . Wiadomo, że na Podkarpaciu jest najtrudniejsza sytuacja, przede wszystkim na ścianie wschodniej, ale wszyscy nie wyemigrujemy.
Szkoda również, że Pan taki nerwowy i wyzywa ludzi od nierobów, nie znając kompletnie ich sytuacji życiowej, wiek nie upoważnia do takiego traktowania ludzi.
Nie zamierzam więcej z Panem dyskutować. Sądzę, że Pan ma już wyrobione zdanie na ten temat i szkoda jakichkolwiek słów.
Pozdrawiam i życzę powodzenia :serce:
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Dziadek »

Sama widzisz na przykładzie studentów - nie maja przeważnie nic do stracenia ,a jednak wolą siedzieć przed kompem i narzekać że nawet po studiach pracy nie ma. Mnie to dziwi bardzo,że młodzi zostają przywiązani do np.Jasła jak pies do budy.... a najgorsi są ci którzy studiowali w np.Krakowie ,Wrocławiu i wrócili do tej biedoty tutaj myśląc że znajdą tu pracę marzeń .... niestety druga Polska jest biedna i aby godnie żyć trzeba wybrać odpowiednią drogę....przeprowadzkę -bo praca w delegacji jest bezsensu gdy myśli się o założeniu rodziny :)
jaślanin

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: jaślanin »

Dziadek pisze:Sama widzisz na przykładzie studentów - nie maja przeważnie nic do stracenia ,a jednak wolą siedzieć przed kompem i narzekać że nawet po studiach pracy nie ma.
Druga sprawa jest to, ze niektorzy odrazu chcieliby niewiadomo jaka prace. A jesli wola siedziec przed kompem to widocznie, az tak pracy nie potrzebuja. Niektorzy z tytulem magistra jesli naprawde potrzebuja pracy, ida do pracy w obojetnie jakie miejsce. Nie czekaja na swoja wymarzona prace polegajaca na siedzeniu za biurkiem i piciu kawy ;)
detektiv
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 9 stycznia 2012, 16:25

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: detektiv »

a prawda jest taka ze w wiekszosci nie liczy sie papierek tylko znajomosci... smutne ale prawdziwe
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: jozek z bagien »

dziadek a co ty taki zły? i wrogo nastawiony do ludzi tak mi sie wydaje trzeba troche wyluzowac :suchy: od samego narzekania tylko w głowie sie p e rdoli polecam melise :hyhy: a tak pozatym to masz racje w jasle pracy nie znajdziesz nawet po jakimkolwiek wykształceniu i dobrze radzisz zeby brac walizke i uciekac z tonacego okretu..... ale mimo wszystko kocham to miasto i zawsze tutaj bede wracał pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ryś
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 18 października 2011, 19:19

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Ryś »

Jak ze wszystkim trzeba szukać
Awatar użytkownika
Nieznajoma19
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 19 lipca 2010, 21:31
Lokalizacja: I Tak nie znajdziesz :D

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Nieznajoma19 »

Do; "ZIARENKA PIASKU"
A co do pracy w MEDIA EKSPERT, jak ktoś tam wyżej napisał.. dokładnie było 150 przesyłanych cv na to stanowisko :/
trochę sie przeliczyłeś z ta matematyka :D
ODPOWIEDZ