Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
garfild
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 25 lutego 2011, 16:53

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: garfild »

:) Zgadzam się w zupełności, że jeśli odpowiada się na oferty pracy to pracodawca albo tłumaczy się brakiem etatu a nawet brakiem miejsca w lokalu(śmieszne, a potem widzi się panią, która jednak się zmieściła no ale oczywiście dobra znajoma), a przede wszystkim liczy się doświadczenie zawodowe.
Od trzech lat szukam pracy nie koniecznie w swoim zawodzie( pracownik administracji-biurowej) ale ciężko nabyć doświadczenie, bo każdy pracodawca wymaga doświadczenia w jego branży, ale gdzie znależć pracodawcę, który da szansę nabyć to doświadczenie. Co z tego , że ja pracując na umowę o dzieło, czyli żadną,nie mam żadnych praw, nie przysługuje oczywiście kuroniówka, pracodawca nie płaci ubezpieczenia, ale po przepracowaniu na takiej umowie pół roku przepada mi możliwość odbycia stażu, ponieważ nabyłam już doświadczenie zawodowe, którym nie mogę się nigdzie indziej legitymować poza tą a nie inną branżą.
A jeśli chodzi o staże to z tym samym podejściem się spotkałam.
Jak siedzę w domu przed telewizorem lub komputerem albo co nieco dziergając to tak sobie myślę,że mój czas się tak marnuje a mogłabym tyle zrobić.
Jest wielu ludzi chętnych do pracy, którzy wykonywali by swoją pracę sumiennie i rzetelnie może nawet lepiej niż Ci z doświadczeniem. Przecież wszystkiego można się nauczyć. Każdy z nas zaczynał kiedyś pierwszy raz, nawet ten dzisiejszy pracodawca. :(
Awatar użytkownika
roman_kosecki
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 27 stycznia 2012, 10:48
Lokalizacja: Jasła okolice

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: roman_kosecki »

Hmm może poszukaj w jakimś zakładzie pogrzebowym to zawód z przyszłością w Jaśle
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Dziadek »

roman_kosecki pisze:Hmm może poszukaj w jakimś zakładzie pogrzebowym to zawód z przyszłością w Jaśle
Albo starać się o dotacje i otworzyć krematorium :cwaniak:
jaślanin

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: jaślanin »

Dziadek pisze:Albo starać się o dotacje i otworzyć krematorium :cwaniak:
A moze nam wytlumaczysz skad wziasc taka ogromna dotacje?
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Dziadek »

jaślanin pisze:
Dziadek pisze:Albo starać się o dotacje i otworzyć krematorium :cwaniak:
A moze nam wytlumaczysz skad wziasc taka ogromna dotacje?
Za dużo byś chciał wiedzieć :P to już musisz sam popytać ,ale kasa by się znalazła bez problemu :hyhy:
jaślanin

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: jaślanin »

Tak? Dostaniesz okolo miliona złotych dotacji?? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: winiarz171 »

Dziadek pisze:
jaślanin pisze:
Dziadek pisze:Albo starać się o dotacje i otworzyć krematorium :cwaniak:
A moze nam wytlumaczysz skad wziasc taka ogromna dotacje?
Za dużo byś chciał wiedzieć :P to już musisz sam popytać ,ale kasa by się znalazła bez problemu :hyhy:

zawsze można znaleźć sponsorów:D
Awatar użytkownika
Wojtq
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 14 grudnia 2009, 23:54

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: Wojtq »

Myślicie że pomysł z krematorium przejdzie? Przecież w tym ciemnogrodzie jakim jest Jasło mohery za diabła nie dadzą takiego interesu otworzyć bo przecież ksiądz z ambony powiedział że jak się ciało spali to nie zmartwychwstanie ;) (SERIO!!! Ciotka mi mówiła że słyszała na kazaniu dokładnie takie słowa księdza które ludziom tłukł do łba)
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: kbolek194 »

Wojtq pisze:Myślicie że pomysł z krematorium przejdzie? Przecież w tym ciemnogrodzie jakim jest Jasło mohery za diabła nie dadzą takiego interesu otworzyć bo przecież ksiądz z ambony powiedział że jak się ciało spali to nie zmartwychwstanie ;) (SERIO!!! Ciotka mi mówiła że słyszała na kazaniu dokładnie takie słowa księdza które ludziom tłukł do łba)
Sama coś takiego słyszałam od księdza. kościół może się zgodzić na kremację, jeśli ciało sprowadza się z bardzo daleka.
Awatar użytkownika
aisza1990
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 24 stycznia 2012, 15:47

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: aisza1990 »

W Goleszu juz od jakiegoś czasu potrzebują kelnerów bądź kelnerek:D :hurra:
kingsofleon
Mistrz
Mistrz
Posty: 93
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 09:20

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: kingsofleon »

garfild pisze::
Jak siedzę w domu przed telewizorem lub komputerem albo co nieco dziergając to tak sobie myślę,że mój czas się tak marnuje a mogłabym tyle zrobić.
Jest wielu ludzi chętnych do pracy, którzy wykonywali by swoją pracę sumiennie i rzetelnie może nawet lepiej niż Ci z doświadczeniem.
To jedź za pracą do większego miasta. Posiedzisz rok, dwa, cztery - nabierzesz doświadczenie i wrócisz. Z jednej strony ludzie narzekają, że nie mają pracy, a z drugiej nie chcą iść na ustępstwa. Ja nie mówię o osobach, które rzeczywiście nie mogą opuścić Jasła, czy okolic, ale ileż to jest młodych, których w zasadzie nic tu nie trzyma. Praca się znajdzie, jak nie w Jaśle, to w Rzeszowie, jak nie w Rzeszowie to w Warszawie, itp.
Awatar użytkownika
ziarnko_piasku
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 231
Rejestracja: 25 września 2010, 14:15
Lokalizacja: Pomiędzy niebem a piekłem

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: ziarnko_piasku »

asia77 pisze:Za bardzo nie chce mi się wierzyć żeby właściciel dostał 2 tyś cv. Myślę, że to jakaś bujda. żnam ludzi, którzy są pracodawcami i nigdy tak licznego odzewu nie otrzymują na propozycję pracy. Pozdrawiam.

Trzeba było zerknąć na ilość wyświetleń ogłoszenia do Media Expert które było na jaslo4u.
Ja wieczorem już widziałem 3,5k wyświetleń na jednym a na drugim takim samym ponad 1,7k.

I pomyśl że 60% z tych wyświetleń to osoby które wysłały CV.

60% * 5200 = 3120 CV


Sic!
garfild
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 25 lutego 2011, 16:53

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: garfild »

kingsofleon pisze:To jedź za pracą do większego miasta. Posiedzisz rok, dwa, cztery - nabierzesz doświadczenie i wrócisz. Z jednej strony ludzie narzekają, że nie mają pracy, a z drugiej nie chcą iść na ustępstwa. Ja nie mówię o osobach, które rzeczywiście nie mogą opuścić Jasła, czy okolic, ale ileż to jest młodych, których w zasadzie nic tu nie trzyma. Praca się znajdzie, jak nie w Jaśle, to w Rzeszowie, jak nie w Rzeszowie to w Warszawie, itp.

Przykro, ale ja mam rodzinę , dom, mąż ma pracę w Jaśle na państwowym etacie więc raczej nie wchodzi w rachubę wyjazd gdzieś za pracą, lecz czy to tak właśnie mam być, żeby ludziska włóczyli się po świecie za pracą bo u nas likwiduje się co ważniejsze zakłady pracy a ludzi wyrzuca się na bruk. :zly:
kbolek194
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 15 lutego 2010, 17:16

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: kbolek194 »

garfild pisze:
kingsofleon pisze:To jedź za pracą do większego miasta. Posiedzisz rok, dwa, cztery - nabierzesz doświadczenie i wrócisz. Z jednej strony ludzie narzekają, że nie mają pracy, a z drugiej nie chcą iść na ustępstwa. Ja nie mówię o osobach, które rzeczywiście nie mogą opuścić Jasła, czy okolic, ale ileż to jest młodych, których w zasadzie nic tu nie trzyma. Praca się znajdzie, jak nie w Jaśle, to w Rzeszowie, jak nie w Rzeszowie to w Warszawie, itp.

Przykro, ale ja mam rodzinę , dom, mąż ma pracę w Jaśle na państwowym etacie więc raczej nie wchodzi w rachubę wyjazd gdzieś za pracą, lecz czy to tak właśnie mam być, żeby ludziska włóczyli się po świecie za pracą bo u nas likwiduje się co ważniejsze zakłady pracy a ludzi wyrzuca się na bruk. :zly:

Dokładnie. Ja mam dwójkę dzieci, mąż pracuje w Jaśle i co mam zrobić? Zostawić ich i pojechać za pracą? To jest śmieszne co się teraz wyprawia, a według mnie będzie jeszcze gorzej. :/
asia77
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 248
Rejestracja: 2 września 2011, 14:38

Re: Gdzie znaleźć pracę w Jaśle???

Post autor: asia77 »

Do kbolek. Ogłoszenie o pracy opiekunki w przedszkolu widziałam na Jasło4u parę dni temu. Jeżeli cię taka praca interesuje to radzę zapytać w przedszkolu Jaś i Małgosia na kotlinie. Tam bardzo często przyjmują opiekunki. Tu było ogłoszenie dla sali zabaw miluś czy coś takiego. Niedawno szukano też kogoś takiego w galerii Panorama. Można jeszcze zapytać w nowo powstałym żłobku na szkolnej.
ODPOWIEDZ