Pizzeria U Grzymały

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
7AmA
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 28 stycznia 2007, 15:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: 7AmA »

Ja jestem ciekaw jak wszyscy krytykanci zapierdzielają w swoich pracach. Tylko czekają kiedy szef/kierownik wyjdzie i będzie można trochę odsapnąć. Ludzie to nie maszyny do roboty i to jeszcze za taką płacę. Co ma dziewczyna robić jak nie ma niczego do roboty? Polerować 500 razy dziennie to samo szkło, żeby tylko było, że coś robił? Jak wam w biedronce mówią "dzień dobry, dziękuję, zapraszamy ponownie, może siateczkę, może gazetkę", do [...] wręcz wchodzą, to piszecie, że Was to irytuje, że robią to mechanicznie, że nadgorliwi. Jak wam ktoś tego nie powie, to też źle, bo cham, prostak, niekulturalny. Cudze błędy wyłapujecie, a nad swoimi sie zastanowić nie łaska. Zastanawialiście się, że ta dziewczyna robi do 23? Mało z Was siedziało do 1, czy nawet później przy piwku z kolegami nie zastanawiając się, ze ta Pani dawno skończyła prace i powinna być już w domu?


Edit:
Bardziej niż obsługa drażni mnie pomysł, że palić można w pomieszczeniu w którym jest bar :krzeslem: Chcąc nie chcąc, idąc coś zamówić muszę się truć tym świństwem. To raczej palacze są izolowani żeby nie dymić niepalącym- Są robione specjalne pomieszczenia, a nawet musza wychodzic na zewnatrz. A tam niepalący są odsyłani w kąt, jak by to oni komuś przeszkadzali. Nie rozumiem, siedząc tam mam wysłać kogoś komu nie przeszkadza dym nikotynowy żeby złożył zamówienie?
lenkamii
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 274
Rejestracja: 28 grudnia 2008, 21:14

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: lenkamii »

Chyba kolega nie jest tam stałym klientem bo z tego co ja wiem to przed godziną zamknięcia wypraszają gości więc nie pisz głupot że siedzie do 1.
Po drugie nikt jej tam nie trzyma jak nie chce pracować na jej miejsce pewnie ze 100 osób jest chętnych
a po trzecie my nie piszemy o tym aby dziewczyna polerowała cos 500 razy a o tym żeby godnie potraktowała klienta jeśli ten ją tak traktuje!
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: mafia37 »

Oczywiscie ze tak jest wypraszaja przed godziną zamkniecia i nikt nie siedzi dłużej!
amstaf90
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2012, 19:40

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: amstaf90 »

Panowie to co wy mówicie to jest nie prawda, nie zgadzam sie z tym!wlaśnie widać jakimi stałymi klientami jesteście skoro nawet nie wiecie do której jest czynne,ja akurat coś wiem na tan temat i jak tak siedzę i czytam co wy piszecie to mnie to śmieszy.Popatrzcie się na siebie a nie czepiajcie sie dziewczyny która się dopiero uczy z tego co wiem,ale dziewczyna zawsze idzie klietom na rękę i zostaje dłużej !!.Ciekawe czy wy jesteście doskonali w swojej pracy patrzycie tylko na chwilę żeby sie poobijać,nikt nie jest idealny niestety każdy popełnia błedy ale nie znaczy to żeby głosić i obrażać kogoś na forum od nicponi!!!Zachowaj to dla siebie . Myślę że wcale to przyjemne dla tej dziewczyny nie było, tak mi sie wydaje bo postawilem sie w jej sytuacji.A ty mafia widzę że wszędzie jesteś stałym klietem i wszędzie ci coś nie pasuje: to kelnerka, to kucharka itd... Lepiej sam się weż do roboty, a nie siedzisz całymi dniami przed komputerem i obrażasz innych :kwasny:
Awatar użytkownika
Kamyk
Guru
Guru
Posty: 153
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 17:50
Lokalizacja: Jasło

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: Kamyk »

amstaf90 pisze:Panowie to co wy mówicie to jest nie prawda, nie zgadzam sie z tym!wlaśnie widać jakimi stałymi klientami jesteście skoro nawet nie wiecie do której jest czynne,ja akurat coś wiem na tan temat i jak tak siedzę i czytam co wy piszecie to mnie to śmieszy.Popatrzcie się na siebie a nie czepiajcie sie dziewczyny która się dopiero uczy z tego co wiem,ale dziewczyna zawsze idzie klietom na rękę i zostaje dłużej !!.Ciekawe czy wy jesteście doskonali w swojej pracy patrzycie tylko na chwilę żeby sie poobijać,nikt nie jest idealny niestety każdy popełnia błedy ale nie znaczy to żeby głosić i obrażać kogoś na forum od nicponi!!!Zachowaj to dla siebie . Myślę że wcale to przyjemne dla tej dziewczyny nie było, tak mi sie wydaje bo postawilem sie w jej sytuacji.A ty mafia widzę że wszędzie jesteś stałym klietem i wszędzie ci coś nie pasuje: to kelnerka, to kucharka itd... Lepiej sam się weż do roboty, a nie siedzisz całymi dniami przed komputerem i obrażasz innych :kwasny:

Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że albo jesteś tą Panią Kelnerką, albo jakąś jej bliską znajomą/znajomym, który usilnie jej broni poprzez założenie konta na forum :)

Jeśli chodzi o mnie to bywam tam rzadko i z reguły biorę tylko kebaby na wynos, więc nie oceniam obsługi, ale skoro tak dużo osób zwróciło na to uwagę to coś w tym musi być :cool:
Człowiek Legenda
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 stycznia 2012, 16:48

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: Człowiek Legenda »

Bywam czasem w restauracji i nie mam zastrzeżeń co do obsługi tej młodej osoby. Z tego co wiem ona dopiero się uczy. Ciekawe czy wszyscy jesteście w porządku co do swojej pracy. Skoro Ona tam pracuje tzn., że pracodawca jest zadowolony.
Jeżeli obsługa mnie nie zadowala to zaraz zwracam jej uwagę, a nie psuję opinię dziewczynie i restauracji na forum. :wstyd:
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: mafia37 »

Wszystko co miałem napisac juz napisałem wiec nie ma sensu żeby sie znowu wypowiadac :ok:
-,-
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 lutego 2012, 22:00

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: -,- »

Jak można tak kogoś oczerniać bywam tam i jestem zadowolony z obsługi tej młodej osoby jest mila i grzeczna :) To przez takich jak wy restauracja traci reputacje bo przyjdziecie w garniturach z rynku z 10 zł w kieszonce i się wam wydaje że zawojujecie cały świat. A ty " mafia37" i kolesie widzę ze już umywacie ręce i jesteście już zadowoleni z siebie. Popatrz najpierw na siebie w lustrze i oceń siebie.
Taranee
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 lutego 2012, 18:46

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: Taranee »

Zgadzam się z przedmówcą, jestem bardzo zadowolona z obsługi, bardzo miła dziewczyna.
remmii11
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 28 lutego 2012, 19:55

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: remmii11 »

Bywam w tym lokalu i nie mam żadnych uwag co do obsługi. Dziewczyna jest uśmiechnięta pogodna , podejdzie do stolika zapyta. Jest ambitna bo chce pracować a nie zasilać krąg osób bezrobotnych. Jak można wypisywać takie bzdury i nazywać tę dziewczynę NICPONIEM człowieku zastanów się!! I spójrz w lustro i powiedz sobie że jesteś w porządku (na pewno lustro pęknie :mur: ) Bo na forach strasznie ludziom podnosisz ciśnienie!!
Taranee
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 lutego 2012, 18:46

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: Taranee »

Kolega lustra w domu nie ma :super:
Taranee
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 lutego 2012, 18:46

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: Taranee »

Ale kolega pewnie lustra w domu nie ma :D
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: mafia37 »

Ludzie widac po waszysch postach ile jestescie uzytkownikami :ok: Kazdy ma prawo wyrazic swoją opinie po to jest to forum.
Taranee
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 lutego 2012, 18:46

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: Taranee »

Ale za to ty jesteś częstym gościem na forach i piszesz takie głupoty że głowa boli :szok:
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: mafia37 »

Słuchaj napisałem to co widziałem. Pójdę tam jeszcze raz w tym tygodniu i napisze znowu tak jak bedzie....
ODPOWIEDZ