Pizzeria U Grzymały

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Pizzeria U Grzymały

Post autor: mafia37 »

Witam

Byłem wczoraj u grzymały i w życiu nie widziałem gorszej obsługi :mur: Pani która tam pracuje nawet nie potrafi odpowiedziec Dzień dobry jak sie wchodzi do lokalu mało tego nawet nie zamierza ruszyc sie do stolika po zamówienie jak klienci siedza przy stole!
Pytanie gdzie jest Pan który tam zawsze pracował? Gosc zna sie na obsłudze. Teraz nie widze sensu chodzenia do grzymały i .......
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: mafia37 »

I jeszcze jedno czy własciciel wie co wyrabia się podczas jego nie obecnosci?? Panie K. Grzymała do wczoraj była dla :ok: mnie lokalem na bardzo wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
Bunkier
Guru
Guru
Posty: 154
Rejestracja: 22 września 2007, 11:46
Lokalizacja: jasło

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: Bunkier »

A wszystkim się Wam w dupach przewraca, przyjdzie burak jeden z drugim do knajpy jasielskiej i myśli że jest w nie wiadomo jakiej restauracji o nieziemskich cenach i Bóg wie jeszcze czym i siedzi przy stoliku wielkie panisko i czeka aż barman do niego podejdzie bo to taaaak bardzo ciężko jest podejść i zamówić kebaba i pepsi przy barze ?
nissmo1
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 8 czerwca 2011, 21:44

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: nissmo1 »

Dlaczego ktoś ma chodzic i sam zamawiać jak wszystko wliczone jest w cene? chcesz łazic sam idz do baru pod Papugami zapłacisz za piwo 3,5 a nie 5 zł i wtedy wiesz za co łazisz.
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: mafia37 »

Dokładnie płacisz wymagasz :ok: jak bede chciał isc z kolegami i opic ryja pujde do baru gdzie piwo kosztuje 3,5 i nawet sie nie bede odzywał :ok:
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: johny3050 »

Gdyby klient zostawiał napiwek, to może kelner miałby większą motywacje :) A jak ci przyjdzie takich ...nastu i nic nie zostawi, to chęć do pracy spada. Zostawiacie tipy ?
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: mafia37 »

lenkamiii zgadza sie z toba w 100% dlatego pytam co na to własciciel???
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: CZ_1910 »

a gdzie mieści się ta "Pizzeria u Grzymały"?. znam w Jaśle lokal o podobnej nazwie, a mianowicie "Restauracja U Grzymały".
mafia37
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 30 grudnia 2009, 21:35

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: mafia37 »

Niedługo bedzie ale " Pusto u grzymały"
johny3050
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 05:24

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: johny3050 »

Lokal zawsze można zmienić. Wybór jest duży,bo jest ich w Jaśle od groma.
Awatar użytkownika
dziewczyna
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 20 lutego 2012, 16:06

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: dziewczyna »

Dawno dawno temu czyli powiedzmy z pięć/sześć lat temu Grzymała trzymała poziom.
Można było zjeść smaczny obiad będąc bardzo mile obsłużonym. :)

Teraz co najwyżej można znaleźć włos w jedzeniu lub piwie :kwasny: lub zjeść starą mrożona rybę :kwasny:
Nie pójdę tam już nigdy więcej. Chyba, że coś się zmieni i lokal powróci do czasów swojej świetności.
W co niestety wątpię...

Bardzo odradzam i nie polecam.
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: julia1978 »

Bunkier pisze:A wszystkim się Wam w dupach przewraca, przyjdzie burak jeden z drugim do knajpy jasielskiej i myśli że jest w nie wiadomo jakiej restauracji o nieziemskich cenach i Bóg wie jeszcze czym i siedzi przy stoliku wielkie panisko i czeka aż barman do niego podejdzie bo to taaaak bardzo ciężko jest podejść i zamówić kebaba i pepsi przy barze ?
Kolego drogi, zamówić kebaba i pepsi przy barze to można w przybytku typu McDonald's a nie w restauracji, która uważa się za porządną. I nie trzeba być paniskiem, aby liczyć w knajpie na miłą i profesjonalną obsługę. I nawet "buraki" wiedzą, że w porządnej restauracji to kelner podchodzi do klienta a nie odwrotnie :wstyd:
mila
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 14 sierpnia 2011, 14:54

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: mila »

To stary (stazem, nie wiekiem)kelner juz tam nie pracuje?? przeciez On byl stworzony do tej pracy! ??
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: obiektywnyObserwator »

Ile razy bym tam nie był, zawsze miło wspominam właśnie tego faceta kelnera, po prostu miło mi się tam wtedy siedziało.
Gość miał do tego talent i faktycznie wiedział jak się wobec klienta zachować.
A odnośnie pań, które tam teraz pracują to nie jestem się w stanie wypowiedzieć, gdyż kebaby biorę tylko na wynos.
I to całe moje obcowanie z nimi ;)
pitbull20
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 27 lutego 2012, 12:41

Re: Pizzeria U Grzymały

Post autor: pitbull20 »

z tego co wiem ta dziewczyna dopiero sie uczy wiec nie ma moze jeszcze wszystkiego opanowanego a wy potraficie tylko siedziec i napierd...
ODPOWIEDZ