Resturacja Panorama przy ul.PCK

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Człowiek Legenda
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 12 stycznia 2012, 16:48

Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: Człowiek Legenda »

Co myślicie o nowej restauracji Panorama? Jak jedzonko, obsługa? :dobani: czy :ok:
pipi86
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 22:32

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: pipi86 »

byłam tam raz.. Wystrój mi się spodobał, elegancko bardzo, jedynie pomysł 'szatni' wg mnie nie jest trafiony. Jeśli chodzi o jedzenie to w skali 1- 10 razem ze znajomą oceniamy na 6;p
Taranee
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 28 lutego 2012, 18:46

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: Taranee »

Według mojej skali ocena 3 za jedzonko. Byliśmy tam na Sylwestrze i jestem niezadowolona, gdyby nie orkiestra wyszlibyśmy o 22, wróciliśmy do domu głodni.
hydrolog
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 27 kwietnia 2011, 16:56

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: hydrolog »

bylem ostatnio z zona..............moze tak, obsluga nie powiem ze zla, ful rewelacji tez nie,ale idzie w dobrym kierunku. co do jedzenia kazdy ma swoj gust. jadlem i lepsze i gorsze rzeczy salatka troszke mnie zaskoczyla myslalem ze bedzie cos lepiej ale niestety strasznie biedna na talerzu.pokusilem sie o rybke pstraga.. :zalamany: ogolnie obleci ale ja juz tam sie nie wybiore..sa lepsze knajpy .chyba ze ta sie jeszcze wyrobi to tam zagladne
Suzy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, 15:38

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: Suzy »

Zero ludzi, elegancki wystrój, nie trzeba było długo czekać na jedzenie, które w sumie wcale nie było najgorsze ;) Ale fakt..... "szatnia" woła o pomstę do Nieba.
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: wojasxxx »

Wystruj ja dla mnie nieco nadenty i bez sprecyzowanego stylu czy kierunku.Co do menu to jadłem tatara 4+, golonko 5+,pieczeń 4 -surówki kiepskie bez pomysłu.Zjadłem jeszcze kilka innych dań ale już nie byłem w staniedokładnie ocenić bo się działo :hyhy: Obsługa bardzo fajna,szczególnie P.Krysia (kiedyś pracowała w casablance).Niestety ceny troche zawysokie jak na Jasło.
mellania
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 28 listopada 2011, 20:00

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: mellania »

gdzie dokładnie ta restauracja to się wybiorę bo dużo o niej słyszę
marzenka24
Guru
Guru
Posty: 174
Rejestracja: 10 stycznia 2011, 01:08

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: marzenka24 »

Też zdarzyło mi się byc tylko raz ale wyszłam bardzo zadowolona. Oczekiwanie na danie w porównaniu do jasielskich "lokali" krótkie a i bardzo smaczne jedzonko i obsługa miła :) Polecam :ok:
mała miii
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 22:59

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: mała miii »

Lokalik fajny. Miło, ciepło i sympatycznie noi smacznie co chyba jedno z ważniejszych rzeczy. Byłam tam z mężem pierwszy raz w grudniu i byłam miło zaskoczna. Obsługiwała nas bardzo sympatyczna i przemiła kelnerka, ale od dłuższego czasu nie mogę na nią trafić. Ale na obługe nie mogę narzekać bo jest jeszcze jedna b.miła kelnerka taka bardzo drobna pani :)
Także polecam tą oto restauracje a szczególnie ich specjalośc tj goloneczke :)
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: Strange Love »

A jak teraz z restauracją, coś tam się dzieje, jakieś imprezy? Nic nie słychać, a chciałabym się wybrać tylko czy warto?
Awatar użytkownika
Strange Love
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 31 maja 2010, 15:35

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: Strange Love »

up :)
Nikt tam nie chodzi w ogóle?
marynia76
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 11:38

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: marynia76 »

No i nie ma już restauracji :(
sweetyx
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 czerwca 2012, 08:39

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: sweetyx »

Dlaczego mówisz, że nie ma Restauracji?
Przecież cały czas funkcjonuje i ma się dobrze.
To fakt, że cały buden tzn sklepy w nim padły ale podobno szykują się zmiany. A restauracja jak stała tak stoi :)
masakra
Obyty
Obyty
Posty: 52
Rejestracja: 7 grudnia 2011, 13:15

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: masakra »

Restauracja -fajna, pomysł z tarasem -super ,jedzenie- szału nie ma ,ceny -wysokie, p.Krysia - ok! ludzi-brak. Chyba trzeba tak na początek; większe porcje , niższe ceny . Najpierw lepiej trochę stracić żeby potem zyskać ,bo nie oszukujmy się nikt głupi nie jest, każdy wie ile kosztuje np. kilo ziemniaków w sklepie a ile się płaci w restauracji za 3 ziemniaczki . Poza tym lokal mało rozreklamowany ,ale ja nie zamierzam nikogo uczyć ,ponieważ pan który jest właścicielem wie najlepiej jak robić interesy ,gdyż działa w tej branży od lat .
marynia76
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 17 czerwca 2009, 11:38

Re: Resturacja Panorama przy ul.PCK

Post autor: marynia76 »

OO! To fakt - sama nie sprawdziłam tej wiadomości. Słyszałam jak sie okazało tylko taką plotkę. To że nie ma porządnego parkingu koło tej "galerii" to chyba też jeden z powodów kiepskiego powodzenia.
ODPOWIEDZ