Obiady w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
maso
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 5 kwietnia 2009, 20:48

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: maso »

Ja mimo wielu różnych głosów polecam bar Trafunek który mieści się tam gdzie dawniej był "Żaczek". Stołowałem się tam przez jakiś czas i nie mogę narzekać ani na jedzenie ani na cene.
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: madellina »

Może mi ktoś polecić dobre obiady w Jaśle na abonament? Kontakt i ewentualnie cena mile widziana :)
kotus30
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 20 lipca 2013, 16:42

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: kotus30 »

Szczerze i z pelna odpowiedzialnoscia polecam bar GRUBCIO. Naprawde pyszne jedzenie w bardzo przystepnych cenach i szybka dostawa :hurra:
konkret
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwietnia 2013, 14:51

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: konkret »

Serdecznie zapraszamy do naszej Restauracji Pokusa. Miejsce idealne na spotkanie towarzyskie przy piwku lub rodzinny obiad (w pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci) Serwujemy smaczne potrawy kuchni polskiej oraz grillowane dania kuchni greckiej. Polecamy obiady dnia z dowozem do Klienta. Ponadto organizujemy przyjęcia okolicznościowe jak komunie, chrzciny, imprezy firmowe i inne. Mamy jeszcze wolne terminy.
Rezerwacje pod nr.tel: 662 166 002

Zapraszamy Pn-Pt 10,00- 20,00
Sob 11,00-21,00

Jasło ul. Śniadeckich 17 (obok Stadionu Czarni Jasło)
Załączniki
Pokusa ulotka a5.jpg
kotus30
Obyty
Obyty
Posty: 56
Rejestracja: 20 lipca 2013, 16:42

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: kotus30 »

Rewelacyjna reklama :hurra: :hurra: :hurra:
Maria
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 6 listopada 2011, 09:59

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Maria »

Polecam Schoco i Grubcio.Pokusa będzie dobra jak zmieni kucharza bo ten co teraz jest to nie dość że nie umie gotować to jeszcze brak mu ludzkiej kultury.
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: krolik »

Nie polecam Schoco nic nie jest dobrze przyprawione. Polecam Elit
lukass14686
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 14 listopada 2011, 21:43

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: lukass14686 »

Ja rowniez polecam Elite :ok: . Trafunek :dobani: drogo i malo za te pieniadze
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: lena »

[quote="antykieckowy"]Jako zawodowy kucharz jestem bardzo wybredny jeśli chodzi o jedzenie i po przetestowaniu wszystkich barów w Jaśle mogę polecić tylko dwa - Shake i Bar Wiki. Reszta to tragedia cenowo i smakowo a w wielu przypadkach także pod względem obsługi klienta.

ZA W O D O W Y K U C H A R Z !!!!!!!!! :szok: Boże uchroń mnie przed takim kucharzem !!!! Ja nie jestem zawodowym kucharzem i doradzam aby bar Shake omijać z daleka !!!. Byłam raz i więcej nie pójdę ! Odgrzewana garmażerka. Owszem kartę na taką knajpę mają bogatą i to typowe dania barowe (to co lubię) a więc jak zobaczyłam kluski śląskie z gulaszem ..................mmmm. Niestety :zalamany: N I E J A D A L N E . Jedna wielka paciara. Ech, a barszczyk? barszczyk to aż szczypał w oczy od ilości OCTU (sic!). ZAWODOWY KUCHARZ :rotfl:
only me
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 12 lipca 2013, 12:04

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: only me »

lena pisze: Ja nie jestem zawodowym kucharzem i doradzam aby bar Shake omijać z daleka !!!. Byłam raz i więcej nie pójdę ! Odgrzewana garmażerka. Owszem kartę na taką knajpę mają bogatą i to typowe dania barowe (to co lubię) a więc jak zobaczyłam kluski śląskie z gulaszem ..................mmmm. Niestety :zalamany: N I E J A D A L N E . Jedna wielka paciara. Ech, a barszczyk? barszczyk to aż szczypał w oczy od ilości OCTU (sic!). :rotfl:
Wszystko fajnie i miło, z tym, że SHAKE od roku nie istnieje :D !
Awatar użytkownika
nielegalny1910
VIP
VIP
Posty: 598
Rejestracja: 4 maja 2010, 10:06
Lokalizacja: SZOPENA

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: nielegalny1910 »

Ja ujmę to tak każdy ma swoje gusta i guściki więc jednemu będzie smakowało tutaj , a drugiemu tam i z tym nie możemy się sprzeczać bo każdemu co innego siada na podniebieniu :) Ale jednak każdy w większości lubi jeść takie dobre , które przypomina mu domowe jedzenie i tak mi się nasuwa skoro domowe jedzenie to faktycznie Bark Wiki na Sikorskiego. Mamy tam sporo bardzo dobrego jedzenia , które jest po przystępnej cenie i w dużych porcjach :) Jedzenie takie tzw. domowe na , które nie mamy czasu , aby zrobić je w domu , a bardzo chętnie byśmy je zjedli.
Awatar użytkownika
lena
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 22 sierpnia 2012, 18:58

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: lena »

only me pisze:
lena pisze: Ja nie jestem zawodowym kucharzem i doradzam aby bar Shake omijać z daleka !!!. Byłam raz i więcej nie pójdę ! Odgrzewana garmażerka. Owszem kartę na taką knajpę mają bogatą i to typowe dania barowe (to co lubię) a więc jak zobaczyłam kluski śląskie z gulaszem ..................mmmm. Niestety :zalamany: N I E J A D A L N E . Jedna wielka paciara. Ech, a barszczyk? barszczyk to aż szczypał w oczy od ilości OCTU (sic!). :rotfl:
Wszystko fajnie i miło, z tym, że SHAKE od roku nie istnieje :D !
O proszę ! już nie istnieje ? czemu mnie nie dziwi ? ( ja tam byłam z 1,5 roku temu )
Awatar użytkownika
madellina
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 16:27

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: madellina »

Byłam ostatnio kupić obiad w Trafunku na Kościuszki - niesmaczny po prostu! I nie polecam.
Awatar użytkownika
shuffler
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 9 września 2013, 10:42

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: shuffler »

@up
Ja nawet nie musiałem niczego próbować... wszedłem do środka, rozejrzałem się dookoła, spojrzałem na menu i tyle mnie tam widzieli :P
cynamonowy
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 19 września 2013, 12:11

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: cynamonowy »

ZAPRASZAMY do NALEŚNIKARNI "Cynamonowy duet" w Jaśle.Zestaw obiadowy za cenę 9,90 zł.Smaczny domowy obiad - warto wstąpić i popróbować.
Polecamy również naleśniki od 2 zł na słodko,słono,racuchy od 3 zł,świeżo wyciskane soki za 4 zł,koktajle,tosty,itp.
Pierogi od 4,50 zł tj.ruskie,ruskie z miętą,z kapustą,z kaszą gryczaną i pieczarkami,zielone z bryndzą,ze szpinakiem,z kapustą i mięsem,z jabłkiem i cynamonem,czekoladowe.
Organizujemy również imprezy okolicznościowe tj. wesela,komunie,chrzciny,imieniny...itp.(mamy jeszcze wolne terminy na komunie)
tel.kontaktowy 507-580-417 lub e-mail: [email protected]

ZAPRASZAMY
NALEŚNIKARNIA "Cynamonowy duet"
Ul. Rejtana 9
czynne od poniedziałku do soboty
9-18
ODPOWIEDZ