Obiady w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: kociamberek »

Grubcio może ma jedzenie ok ale totalny olew dla stałych klientów dlatego od roku tam nie zamawiam NIC
Sylwia.
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwietnia 2012, 23:07

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Sylwia. »

Raz byłam w Shake'u , zamówiłam pierogi, które były bardzo małe (w ogóle się nie najadłam, a wiele mi nie trzeba). Owszem- smaczne i zamówiłabym kolejną porcje, gdyby nie to, że na pierwszą czekałam 25 min. (nikogo poza mną w lokalu nie było).
W barze mlecznym jedzenie jest smaczne, porcje dość duże, nie czeka się długo i korzystne ceny. Jego wadą jest to, że odechciewa się tam jeść- niezbyt miła obsłucha, wystrój i chyba nie przecierają tam stolików. ;)
polecam w sumie bar w centrum w rynku (od drzwi cały czas prosto) - niestety menu jest tam ubogie.
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Kudłaty »

rabiosa91 pisze:Nie wiem czy znacie, ale świetne jadło jest na ulicy Towarowej, bar ELITTE. Jest to bar do który odwiedzają regularnie moi znajomi którzy przejeżdżają przez Jasło,a znam również przypadki że mimo ze ich trasa nie przebiegała przez Jasło robili dodatkowe 10-20 km aby zjeść właśnie w tym barze. Jesli chodzi o moją przygodę z tym barem również muszę stwerdzić ze jedzenie jest po prostu REWELACYJNE :)
widze ze włąściciel zabrał się za reklamę:):)heh
Ja polecam GRZYMAŁE
obiad 15 zł ale konkretny obiad
czarna1966
Guru
Guru
Posty: 136
Rejestracja: 17 października 2012, 20:33

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: czarna1966 »

Dobre i tanie obiadki można zjeść w barze na Kościuszki ,ale pierogi z kapustą najlepsze są w rynku ,wchodzi się do sklepu spożywczego i tam w tyle jest bar ,po prostu pycha:) ostatnio też jadłam placka po wegiersku w Sepi na Staszica ,placek dobry i duży;) niepolecam : Krokiecika i Parkowej,:(
mirinda
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 22:10

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: mirinda »

Ja zamawiałam kilka razy w Manufakturze i w Toskanii. Jedzonko było smaczne. W Manufakturze była rozpiska obiadów na cały miesiąc, w Toskanii trzeba było pytać danego dnia. W Toskanii było bardziej tradycyjne-polskie jedzenie, w Manufakturze inaczej przyprawiają obiady(bardziej orientalnie), zależy co ktoś lubi.
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: wieśniak »

Co jest z wami ludziska ? Nie potraficie gotować czy może jednak nie ma aż takiej biedy w Jaśle ? Wokół wszyscy narzekają jak to źle ,a tu proszę ,co raz to inna reklama i ilu klientów ! Hmm ja tam wolę sam coś zrobić na szybko ,niż jeść w barach :p
mirinda
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 22:10

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: mirinda »

Może nie każdy ma tyle wolnego czasu co wieśniak :P
Jak kogoś stać i nie lubi gotować to dlaczego ma stać przy garach :P
lenka77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 31 stycznia 2013, 13:08

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: lenka77 »

Ja polecam obiady u Pana Antka Gruszki, który miał stołówkę w Zus a teraz przeniósł się do budynku na parkingu MPM na Jana Pawła. Pierogi ma super jak domowe, inne dania również. Polecam
maxkrycha
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 1 lutego 2013, 01:26

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: maxkrycha »

Ostatnio w Picasso na 17 stycznia jadłem dobry zestaw obiadowy. W menu pisze że co dzień jest coś innego. Podobno jest nowy właściciel.
Awatar użytkownika
broch
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 lipca 2006, 22:06
Lokalizacja: 3km od dębu

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: broch »

niema ,chyba że jest to 51 o której nawet wielka Pani resteurator nie wiedziała :hyhy:
Marysia88
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 lutego 2013, 20:13

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Marysia88 »

Szybka, krótka piłka: właśnie wracam z restauracji " u Schabińskiej" i jestem bardzo zadowolona. Miła obsługa, dobre jedzenie, a pierogiiiii... jak u babci:):):) gorąco polecam:).
sama
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 12 stycznia 2013, 16:11

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: sama »

Doszłaś już Marysiu?
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: piotrek »

coś cicho o restauracji Różana - nie jestem na miejscu ... łoz ap?
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Major Kożuch »

A bar mleczny koło policji to co? Pierogi super włosy gratis w pierogach i tylko 4 zł.
Marysia88
Bywalec
Bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 lutego 2013, 20:13

Re: Obiady w Jaśle

Post autor: Marysia88 »

Dobry obiad jadłam ostatnio w PANORAMIE na szkolnej. Przyzwoita cena,duża porcja, tylko czas oczekiwania jest dość długi, tak czy siak warto:)
ODPOWIEDZ