Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Awatar użytkownika
jadowite bydle
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 6 kwietnia 2011, 20:44

Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: jadowite bydle »

Mam nie lada problem. Chciałbym spożyć w najbliższym czasie kurze mięso przygotowane w profesjonalny sposób. Niestety nie znam zbyt dobrze kurczakowego zaplecza w Jaśle. Oczywiście pamiętam, że przed I LO jest buda z kurczakami ale jest to już dla mnie miejsce znane i ograne. Poszukuję nowych wrażeń. Pragnę kurczaka, który mnie zaskoczy; który będzie dla mnie nagrodą za dobrze przeżyty dzień. Chcę mieć możliwość wyboru - czy będę obgryzał kurze kości czy też delikatne ptasie mięso rozpłynie się w mych ustach pod postacią mięsnych pasków.

Powiedzcie, dobrzy ludzie, czy odnajdę w Jaśle kurze Eldorado?
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: scand »

kurze eldorado;D dobre;)


spróbuj może w budzie k. Kauflanda smaczne ptaszyska serwują i wiem, że jest tam dość duży ruch więc co za tym idzie większe prawdopodobieństwo, że będzie świeży i smaczny;D
Jester
Guru
Guru
Posty: 113
Rejestracja: 25 marca 2008, 12:10

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: Jester »

Jedz takie kurczęta, na zdrowie. Kurczak z tej czy innej budy niewątpliwie Cię zaskoczy. Uważaj jednak, bo będzie to zaskoczenie z gatunku medycznych, a nasz podkarpacki NFZ do hojnych nie należy:P
pablo
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 13 marca 2007, 16:02
Lokalizacja: Okolice

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: pablo »

w Jasle to jadłem tylko z tej budy obok ILo ale jakbyś przejeżdżał przez biecz to jest w grodzkiej za 13zł 1kg kurczak ;) upieczony, chrupiący i gratis dają pieczone ziemniaczki tak ze naprawdę warto bo jest go trochę. Jak wiadomo jest jeszcze KFC ale to w Tarnowie w Gemini Park;)
drechu
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 217
Rejestracja: 16 września 2011, 21:19

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: drechu »

dawniej jeszcze na dworcu PKS był ale czy teraz jest?
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: kociamberek »

Jak chcesz przeżyć kurzą przygodę to kup i zjedz kurczaka z budy pod Kauflandem a ja gwarantuje Ci że już nigdy nic złego nie powiesz na temat przepysznego kurczaczka z naprzeciwko I LO :hyhy:
toszi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2007, 11:37
Lokalizacja: Jasło

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: toszi »

Najlepiej to sobie samemu zrobić kuraka w domu. Wg preferencji smakowych i można zrobić na różne sposoby. A w budzie jak to w budzie- zależy co kto lubi. Polecam kurczaka pieczonego na butelce piwa- pychota, w żadnej budzie takiego nie kupisz:)
Awatar użytkownika
jadowite bydle
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 6 kwietnia 2011, 20:44

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: jadowite bydle »

zatem nie masz li w Jaśle żadnej kurczakarni? Jeno budy?
u-ka
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 27 listopada 2008, 14:44

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: u-ka »

Zdecydowanie !!!! najlepiej smakuje kurczak na przeciwko I LO ,dobrze doprawiony ...polecam
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: lato »

u-ka pisze:Zdecydowanie !!!! najlepiej smakuje kurczak na przeciwko I LO ,dobrze doprawiony ...polecam
Przykro ze nie jadłaś dobrego kurczaka skoro te z budki naprzeciw I LO nazywasz smacznymi.W Jasle nie ma miejsca gdzie kurczak byłby dobry-niestety.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18438
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: dragoness »

jadowite bydle pisze:Mam nie lada problem. Chciałbym spożyć w najbliższym czasie kurze mięso przygotowane w profesjonalny sposób. Niestety nie znam zbyt dobrze kurczakowego zaplecza w Jaśle. Oczywiście pamiętam, że przed I LO jest buda z kurczakami ale jest to już dla mnie miejsce znane i ograne. Poszukuję nowych wrażeń. Pragnę kurczaka, który mnie zaskoczy; który będzie dla mnie nagrodą za dobrze przeżyty dzień. Chcę mieć możliwość wyboru - czy będę obgryzał kurze kości czy też delikatne ptasie mięso rozpłynie się w mych ustach pod postacią mięsnych pasków.

Powiedzcie, dobrzy ludzie, czy odnajdę w Jaśle kurze Eldorado?
Zaiste, poeta! Obawiam się, że w poszukiwaniu kurzego Graala, będziesz musiał wyruszyć gdzieś dalej. A najlepszy prawdopodobnie, jak to już ktoś napisał, jest w domu.
ala
Guru
Guru
Posty: 131
Rejestracja: 11 października 2011, 10:06

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: ala »

u-ka pisze:Zdecydowanie !!!! najlepiej smakuje kurczak na przeciwko I LO ,dobrze doprawiony ...polecam
jest dobrze doprawiony żeby nie czuć było jak śmierdzi :D
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: qun »

drive ask ulica kolejowa ! jasielski kfc hah buda kolo LO sie chowa
rakieta299
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 listopada 2012, 23:31

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: rakieta299 »

Ja powiem, że jeszcze nie wpadłem na dobrego kuraka w Jaśle, niestety. :P Zawsze mi coś nie gra. :D
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: Najlepszy KURCZAK w Jaśle

Post autor: Bibendoo »

Najlepszy jest z własnego piekarnika. Kupujesz przyprawy, smarujeszgo z uczuciem calutkiego, wkładzsz na godzine do lodówki i czekasz...Wkładzasz do specjalnego rękawa do pieczenia i pieczesz w 180 stopniach cel, pod koniec rozcinasz worek i dopieksz skórkę z każdej strony, :super: pycha!!!
ODPOWIEDZ