Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
szaaalenstwo2937
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2012, 12:41

Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: szaaalenstwo2937 »

Co sadzicie o tej restauracji? :)
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: Czoper »

A co Ty o niej napiszesz ?? :mur:
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: julia1978 »

A ja napiszę, że knajpa super. Świetne jedzenie jak u mamy, duże porcje, zawsze smacznie i miłe kelnerki. Jeszcze nigdy nie byłam niezadowolona, kiedy tam jadłam lub zamawiałam do domu. Nawet mój mąż żarłok się tam najada :) Z czystym sumieniem mogę polecić. Jak dla mnie najlepsze jedzonko w okolicy. Pizza też super.
sanki20
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 28 września 2011, 13:31

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: sanki20 »

Ja też polecam, byłem na imprezie gdzie oni obsługiwali, jedzenie smaczne i kelnerki miłe. Polecam.
wojasxxx
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 14 stycznia 2012, 09:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: wojasxxx »

Nazwa restauracji dobrze się kojarzy,wybiore się w najbliższym czasie to napisze jak było.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: Czoper »

Zapewne jesteś jedną z kelnerek z tego lokalu wnioskując po Twoich niewielu postach. Jak zaczynasz temat to wyraź swoje zdanie. Takie tematy od razu kojarzą się z reklamą i puste tematy nie wnoszące nic powinny być kasowane. Wracając do tej knajpy to jedzenie dobre, porcje jak na cenę bardzo duże, danie za 18 zł ledwo zmogłem. Ogólnie bardzo pozytywnie. Jedyny minus to bardzo kaloryczne jedzenie, ociekające tłuszczem, co nie znaczy że nie smacznie. Brak lekkich dań w karcie, przynajmniej nie zauwarzyłem.

Twój cytat z innego tematu
wiesz co jak tak sie ma traktowac klientow to po kiego h... tacy ludzie ida tam pracowac ! klient nasz pan. i nie ma to ze jak ktos niewiele zamawia to ma sie go daleko w d.... :cenzura: ja tez pracuje jako kelnerka i zawsze dbamy o klientow bez wzgledu na to za ile zamawia.
widze ze sie cieszysz za tam nie pracujesz.
Ciekawe jak przyjdą podpite miejscowe żule, zamówią dwa piwa i drą pyska, czy taka miła będziesz... :D
szaaalenstwo2937
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2012, 12:41

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: szaaalenstwo2937 »

Czoper pisze:Zapewne jesteś jedną z kelnerek z tego lokalu wnioskując po Twoich niewielu postach. Jak zaczynasz temat to wyraź swoje zdanie. Takie tematy od razu kojarzą się z reklamą i puste tematy nie wnoszące nic powinny być kasowane. Wracając do tej knajpy to jedzenie dobre, porcje jak na cenę bardzo duże, danie za 18 zł ledwo zmogłem. Ogólnie bardzo pozytywnie. Jedyny minus to bardzo kaloryczne jedzenie, ociekające tłuszczem, co nie znaczy że nie smacznie. Brak lekkich dań w karcie, przynajmniej nie zauwarzyłem.
Ciekawe jak przyjdą podpite miejscowe żule, zamówią dwa piwa i drą pyska, czy taka miła będziesz... :D[/quote]

hahah witaj ;) a wiec no niestety ale tam nie pracuje/ pracowalam.. :) poniewaz za granica jestem .. a no i przepraszam ze od razu sie nie wypowiedzialam na temat ;) wiec bylam tam kilka razy i powiem ze calkiem ciekawie :) tak po swojsku :) na poczatku dostawalo sie poczestunek no ale ostatnim razem go juz nie bylo, pewnie zrezygnowali .. szkoda no ale w koncu to tez koszta.. za pierwszym razem jak tam przyjechalismy to podszedl do nas wlasciciel i opowiadal nam o pracy itd :) (z tego co mowil to pracuje tam cala jego rodzina /wiec drugi powod ze ja tam nie pracuje :D / posilki przygotowuja swieze wieczorami) no a jedzenie tez mniam ledwie co zmoglam ;) tylko ostatnio pierogi cos takie dziwne byly no ale w koncu zawsze sie moze cos nie udac ;)
noo a co do "cudownych" zulow to mam nadzieje ze sie tam nie zwlekaja ;) bo fajne miejsce spotkan rodzinnych, komun itp jest.
pozdrawiam :D
Aga75
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:30
Lokalizacja: Szerzyny

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: Aga75 »

Ano wlasnie!! Odnosze wrazenie ze tu poprostu nie wolno byc zadowolonym z danej knajpki!! Ja jak wyrazilam zadowolenie po cateringu na komunie mojej corci tydzien temu to omalo mnie nie zjedzono !!!!! poprostu pozytywne obiektywne opinie sa TU nie dopuszczalne!! dochodze do wniosku ze tylko psioczyc i nazekac mozna a bycie zadowolonym surowo wzbronione!!
Awatar użytkownika
obiektywnyObserwator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 491
Rejestracja: 27 maja 2010, 16:16

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: obiektywnyObserwator »

Możesz chwalić i nikt się Ciebie nie będzie czepiał, tylko "pobądź" chwilę na forum. Popisz
też w innych tematach, to wtedy taka do granic słodkości pochwała cateringu jak twoja
być może nie zostanie uznana za reklamę. Ja też różne rzeczy tutaj chwalę, jak poczytasz
moje posty to zobaczysz. Ale jeden post i od razu w takim tonie, no to się nie dziw, że Cię
każdy o reklamę posądza.
W swojskim jadle nie byłem, często tamtędy jeżdżę ale jakoś nie skręciłem na Zimną Wodę,
jak to tylko zrobię to na pewno w tym temacie napiszę ;)
szaaalenstwo2937
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2012, 12:41

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: szaaalenstwo2937 »

ee tam lepiej sie nie przejmowac ;) niewazne co kto napisze to i tak znajdzie sie ktos komu sie cos nie spodoba :kwasny:
epoka
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 21 maja 2012, 15:09

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: epoka »

a ja jakoś niespecjalnie lubię tam jeździć :)
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: scand »

byłem raz z kobietą, zabrałem ją na kolacje..ale nie udało nam się zjeść, ba nawet zamówić bo banda pijaczków lokalnych toczyła swą debatę zachowując się dość głośno..a poza tym jakaś rodzina tak pałaszowała pizze, że ich mlaskanie niosło po nie dużym wnętrzu więc zdecydowaliśmy się wyjść i nie wracać..klimat wiejski jak w nazwie swojsko jest na pewno..nic nie jadłem to się nie wypowiem ale może tam wrócę gdzieś w tygodniu o porze obiadowej bo karta dość spoko i ceny nie wygórowane...
Lady_P
Guru
Guru
Posty: 142
Rejestracja: 10 marca 2009, 10:48

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: Lady_P »

czy mają w necie swoją stronę? Bo jakoś nie mogę znaleźć...
annam336
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 20 stycznia 2014, 16:56

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: annam336 »

no wlasnie maja jakas strone?
Awatar użytkownika
paulyna11
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: 18 września 2012, 21:07

Re: Swojskie Jadło w Zimnej Wodzie

Post autor: paulyna11 »

Byłam , polecam jedzonko bardzo dobre schabowy mniam mniam . Jedyne Do czego mogłabym się przyczepić to pamieć kelnereki narzeczony zamówił kapustę zasmażaną a dostał zestaw surówek , kolega chciał pizze bez cebuli a dostał z cebulą . Oczywiście pani kelnerka zabrała pizze upieczono nową, a narzeczonemu wymienili surówki :) .
ODPOWIEDZ