Dobra restauracja na oświadczyny

Dział służy do zamieszczania opinii i ocen restauracji, pizzerii, pubów, lekarzy, fryzjerów, mechaników...
Sabina88
Weteran
Weteran
Posty: 79
Rejestracja: 13 kwietnia 2012, 13:36

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: Sabina88 »

Ten pomysł co avicularia podała z chatką w Bukowinie Tatrzańskiej strasznie się mi spodobał :)
Bo restauracja czy oświadczyny przy rodzicach to takie trochę oklepane :spi:... Chociaż z dwojga złego to już wolałabym restaurację.
A żeby ten dzień wspominać bardzo mile to potrzeba też czasami trochę spontaniczności i pomysłu :)
W każdym bądź razie - ja jestem za tą chatką w Bukowinie Tatrzańskiej, ale decyzja należy do stocka :)
stock
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 lipca 2012, 18:15

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: stock »

mysle tez nad wypadem w góry i tam poprosić ją o reke , ale musze trafic na pogode i nie wiem jak kwiaty na gory wytargac by się nie kapneła ;D
Awatar użytkownika
avicularia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 17 sierpnia 2011, 18:02
Lokalizacja: Dżasło

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: avicularia »

Ja powiem tak . Góry - super pomysł. Mnie się mój narzeczony oświadczył na szczycie Sokolicy zwanej Górą Samobójców :rotfl: Kwiatów nie targał i dlatego byłam całkowicie zaskoczona :D Możesz wziąć do plecaka wino musujące (*zwane szampanem) i 2 kieliszki. Jeżeli planujecie później oficjalne oświadczyny z rodzicami, to wtedy kwiaty. Tak było u mnie i wszystko wyszło fajnie, bo było i dla nas i dla rodziców. Powodzenia :ok:
stock
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 lipca 2012, 18:15

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: stock »

Oficjalych nie planuje :p poprostu "zakomunikujemy" rodzicom :P ale pomysle, chociaz te góry to tez wielka nie wiadoma przez pogode :)

chyba że też jakieś ładne miasto gdzieś na południu Polski niedaleko Jasła :D kurde ;d nie mam bladego pojecia :D ale troche czasu jeszcze mam ;p
Kudłaty
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 464
Rejestracja: 3 grudnia 2011, 15:02

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: Kudłaty »

hehe Bar u Jana :):)
Koło stacji Bliskiej
haha

Możesz dziewczynie zamówić gorący kubek lub bigos mrożony :):):)
stock
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 18 lipca 2012, 18:15

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: stock »

Dowciapny jestes :))
sebastiano19
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 29 lipca 2010, 15:25

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: sebastiano19 »

Idz do Manufaktury :rotfl: tam ostatnio najazd wieczorów panieńskich, kawalerskich etc. więc jak wyskoczysz z pierścionkiem do swojej wybranki na pewno na aplauz licznie zgromadzonych biesiadników że tak powiem "w temacie ślubu będących " możesz liczyć !!!!! Twojej się łezka w oku zakręci i powie upragnione TAK!!!! ;)

a tak poważnie to mówi się, że mężczyznę poznaję się nie po tym jak zaczyna tylko jak kończy..ja gdybym był kobietą skreśliłbym Cię już za to.. jak chcesz rozpocząć planowanie małżeństwa..

Wiem, że nie każdego stać na Morze Czerwone na Egipskiej plaży przy zachodzie słońca ale trochę kreatywności i inicjatywy własnej nie zaszkodzi w temacie oświadczyn..wystarczy poszukać w necie "nietypowe oświadczyny" i przy odrobinie chęci i zaangażowania można za małe pieniądze sprawić, że Twoja wybranka tygodniami będzie się chwalić do koleżanek jak sprawiłeś, że zrobiło jej się miękko na nogach, kiedy wyskoczyłeś z pierścionkiem zaręczynowym :cwaniak:


nie bądź banalny!!!

pzdr!
kamcio8080
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 27 sierpnia 2008, 21:19

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: kamcio8080 »

a może skoczcie razem na bungee np. w Zakopanem i oświadcz jej się na chwilę przed skokiem:D
kamil3
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 436
Rejestracja: 23 maja 2012, 22:32

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: kamil3 »

Polecam VENUS w moderowce
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Dobra restauracja na oświadczyny

Post autor: Zynek6 »

Max lub Palma de Mirette :wsciekly:
ODPOWIEDZ