HP

wszystkie inne sporty, Rugby, Siatkówka, Baseball, Tenis, Judo, Karate
Młody
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: HP

Post autor: Młody »

Bodzio ma racje ze powinni jechac Ci co chodza na treningi ale wedy moim zdaniem nie osiagniemy dobrego miejsca..:/ ale zostalo troche czasu i wykożystajmy go jak najlepiej na wspolnych treningach..:)
Awatar użytkownika
FILAR mniejszy
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 25 marca 2007, 21:58
Lokalizacja: Jasło

Re: HP

Post autor: FILAR mniejszy »

Młody nie przesadzaj az tak zle to z nami nie jest ;) fakt czasu troche malo ale damy rade :cool:
Awatar użytkownika
cheetah
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 9 marca 2007, 22:51
Lokalizacja: z pokoju

Re: HP

Post autor: cheetah »

FILAR mniejszy ma racje grać umiemy :ok: :ok:
fanka;**
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:32
Lokalizacja: jaslo

Re: HP

Post autor: fanka;** »

witam wszystkich :super: :P widze ze mnie duzo nie ominelo :P :P moze i ja bym sie tak z wami na wyjazd zalapala heh :hyhy: :hyhy: :hyhy: zreszta nie tylko ja chcialabym z wami jechac :hyhy: :hyhy: :super: :super: ale to niewazne :D :D no pewnie ze grac umiecie to nie podlega watpliwoscia :hyhy: :hyhy: no i odwiedzajcie czesciej to forum przeciez tu sie nic nie dzieje :dobani: :dobani: no panowwwiiie... :rotfl: :rotfl: pozdrawiam :serce: :serce:
Awatar użytkownika
cheetah
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 9 marca 2007, 22:51
Lokalizacja: z pokoju

Re: HP

Post autor: cheetah »

a ja mam pytanie dlaczego na każdym forum tam gdzie można pisać o czym sie chce nazywa sie to haide park czy jak to sie pisze jak przecież ten haide park to jest wesołe miasteczko w Niemczech w którym bylem 2 razy :rotfl: :rotfl: :rotfl: zna ktoś odpowiedz :?: :?: :?: pozdrowa :] :]
Koziczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 12 stycznia 2007, 22:35
Lokalizacja: Jasło

Re: HP

Post autor: Koziczek »

fanko droga moze zalozysz jakis fan club z innymi dziewczynami ;) na treningach zadko widuje a towarzystwo mile widziane :D

[ Dodano: 8 Maj 2007, 18:51 ]
co do treningow ... moj upadek zakonczyl sie szyna na 2-3 tyg lub gipsem 3 tyg z czego wybralem szyne :D wiec odpadam :( cwiczcie i pokarzcie ze nie ma ludzi nie zastapionych przychodza odchodza a rugby i tak bedzie powodzenia na turnieju ;)
Młody
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: HP

Post autor: Młody »

troche szkoda ze twój wypadek zdażył sie teraz ale myśle że bedzie oki i wrócisz szybko do gry...pozdro







Trzymajmy się treści że Rugby Jasło są na Podkarpaciu najlepsi
Awatar użytkownika
cheetah
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 9 marca 2007, 22:51
Lokalizacja: z pokoju

Re: HP

Post autor: cheetah »

a jest dziś trening czyli w środę ??? :] :]
Awatar użytkownika
Bodzio
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 15 listopada 2006, 10:35
Lokalizacja: JASłO

Re: HP

Post autor: Bodzio »

no niestety na wczorańszym treningu fanek niebyło :/ :dobani: !! następny trening w sobote o godzinie 13,00 na sp9, albo jak to woli przy gim2 :rotfl: :rotfl: ZAPRASZAM
fanka;**
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:32
Lokalizacja: jaslo

Re: HP

Post autor: fanka;** »

:) :) nie wiem jak inne fanki ale ja nie moglam przyjsc :/ :/ :/nie moja wina ze zawsze mi cos wypada wtedy gdy trening jest i ze macie treningi wtedy gdy ja przyjsc nie moge :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: ale wkoncu kiedys przyjde :ok: :ok: niestety w ta sobote tez nie dam rady :zalamany: :zalamany: :zalamany: :zalamany: mam nadzieje ze sie panowie nie obraza :hyhy: :rotfl: :rotfl: no ale kiedys przyjde nooo :D :D :hyhy: to pozdrawiam wszystkich rugbistoww i polamanego koziczka :) trzymajcie tak dalej :super: :super: buziaki ode mnie i od fun clubu;***
Awatar użytkownika
cheetah
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 9 marca 2007, 22:51
Lokalizacja: z pokoju

Re: HP

Post autor: cheetah »

to mam pomysł może żeby fanka mogła przyjść zmieńmy godziny treningu :D :D :D sobie wtedy popatrzysz jak trenują prawdziwi Rugbyści :rotfl: :rotfl: :rotfl: pozdroffka dla Wszystkich :hyhy: :hyhy:
Awatar użytkownika
Bodzio
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 15 listopada 2006, 10:35
Lokalizacja: JASłO

Re: HP

Post autor: Bodzio »

cheetah no co ty żartujesz, żadnych zmian, nierób zamieszania bo już ludzie domnie piszą czy zmieniamy treningi :dobani: :dobani: , a co do fanka;** to szkoda ze w sobote nieprzyjdziesz, bo to ostatni trening na którym bede w tym miesiącu hehe, a niepowiem ciekawi mnie kim jesteś!!?? :rotfl: :rotfl: wiec moze wyslij fotke co?? chociarz mam dziwne przeczucie ze Cie znam :rotfl: :rotfl: :P Dozobaczonka pozdro RJK

[ Dodano: 10 Maj 2007, 22:07 ]
aaa i teraz z innej beczki!! doszły mnie słuchy że krosno chce zrobić konkurencje Rugby Jasło,i też zamierzają zmontować ekipe Rugby (chociarz JA to bym ich ekipą nienazwał :rotfl: ) :rotfl , wiec jak ktoś ma link do ich forum gdzie coś takeigo pisze do wyślijcie mi, albo wklejcie tutaj!! myslą że doruwnają najlepszym :rotfl: :rotfl: :rotfl: "... jest jedna rzecz dla, której warto Żyć... RJK aż po Życia kres..." :piwo: :piwo: :piwo:
fanka;**
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 2 maja 2007, 14:32
Lokalizacja: jaslo

Re: HP

Post autor: fanka;** »

to dlaczego Cie Bodzio na treningach juz niebedzie?? :] ja niewiem czy sie znamy chociaz moze i sie znamy ale to tylko tak z widzenia :hyhy: :hyhy: :P pozdr :super: :super:
Awatar użytkownika
Bodzio
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 15 listopada 2006, 10:35
Lokalizacja: JASłO

Re: HP

Post autor: Bodzio »

he bo od pewnego czasu mieszkam w Katowicach i tam trenuje Rugby, a przyjechałem tylko dlatego, ze młodsza siostra komunie ma he :rotfl: :rotfl: :rotfl: i w poniedziałek spowrotem na Śląsk :super: :super:
Awatar użytkownika
cheetah
Obyty
Obyty
Posty: 53
Rejestracja: 9 marca 2007, 22:51
Lokalizacja: z pokoju

Re: HP

Post autor: cheetah »

ale ja to w sumie na żarty napisałem o tej zmianie godz. treningu :wstyd: nie myślałem ze ktoś coś napisze bo wiem ze ta godzina wszystkim odpowiada :D :D :D pozdro
ODPOWIEDZ