Dni Jasła

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Dni Jasła

Post autor: Miś »

bitelz
Guru
Guru
Posty: 119
Rejestracja: 6 maja 2006, 19:38
Lokalizacja: zza rogu

Re: Dni Jasła

Post autor: bitelz »

Strasznie mi sie nudzilo dzisiaj i przegladalem foty z 3 dnia imprezy. Patrzac na publike stojaca pod scena smiac mi sie chce ;) Prawie same rozowe landrynki :> dopiero 2-3 metry od sceny ludzie cos bawili. Straszne rzeczy sie na tym swiecie dzieja ze takcy "kolorowi ludzie" chodza na tego typu koncerty i jeszcze stoja w pierwszych rzedach :P

Taka mala dygresyjka.
weronikoslawa
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 20:24

Re: Dni Jasła

Post autor: weronikoslawa »

no cóż...."różowe landrynki" też ludzie, wybawić się muszą:P A że Skangur to akurat zespół, w którym wokalista ma głos niczym członek bojsbendu, to czemu się dziwisz:P
PS: nie ubliżając nikomu:)
bitelz
Guru
Guru
Posty: 119
Rejestracja: 6 maja 2006, 19:38
Lokalizacja: zza rogu

Re: Dni Jasła

Post autor: bitelz »

niestety w 2 dniu bylo to samo :/ ehhh straszne sie robi to nasze miasto :/
Awatar użytkownika
milenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 25 maja 2006, 20:38
Lokalizacja: WielkaHarklowa

Re: Dni Jasła

Post autor: milenka »

To miasto owszem, robi się straszne... Moda na landrynki nigdy nie mija... Zawsze się takie znajdą. I zwykle jest ich więcej, niźli nie-landrynek...
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Dni Jasła

Post autor: Miś »

bitelz pisze:Strasznie mi sie nudzilo dzisiaj i przegladalem foty z 3 dnia imprezy. Patrzac na publike stojaca pod scena smiac mi sie chce ;) Prawie same rozowe landrynki :> dopiero 2-3 metry od sceny ludzie cos bawili. Straszne rzeczy sie na tym swiecie dzieja ze takcy "kolorowi ludzie" chodza na tego typu koncerty i jeszcze stoja w pierwszych rzedach :P
weronikoslawa pisze: A że Skangur to akurat zespół, w którym wokalista ma głos niczym członek bojsbendu, to czemu się dziwisz:P
PS: nie ubliżając nikomu:)
wlasnie mialem to pisac tu po koncercie... ale pewnie by mnie zjedli ze szacunku nie mam :D
weronikoslawa
Guru
Guru
Posty: 156
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 20:24

Re: Dni Jasła

Post autor: weronikoslawa »

wlasnie mialem to pisac tu po koncercie... ale pewnie by mnie zjedli ze szacunku nie mam :D
te, czekaj sprawdzę....nie, nie ugryziono mnie ani kawałeczka- jestem cała:)
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: Dni Jasła

Post autor: Miś »

no bo co do tego co Bitelz napisal to faktycznie... jakbym chcial to bym tam nie poszedl sie bawic bo nie umie krecic tylkiem i wymachiwac raczkami jak wiekszosc ludzi co sie tam bawilo... a i nie mialem torebki z cekinami i wlosow na zelu :( tak ze stalem wieksza czesc koncertu na laweczce ;D i bylem najwyzszy :D

a co do tego co Ty, Weronikoslawo napisalas to ten... jak dla mnie to ten wokal wogule nie pasuje do tej kapeli strasznie ja zmiekcza jakby wlasnie robi z niej taki bojsbend... a szkoda....
natalijka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 351
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:27

Re: Dni Jasła

Post autor: natalijka »

Mijal jest smieszny.. mnie rozwalilo to, ze ktos z kapeli krzyczal, ze teraz piosenka dla tych, ktorzy twierdza, ze ich kanpela jest komercyjna i smierdzi plastikiem :rotfl: czy jakos tak :D cos tak szydzil w kazdym badz razie, ze niby nie sa kapela komercyjna :D śmieszni sa troche i tyle :D a pod scena rzeczywiscie były prawie, ze same landrynki... i to takie perfidne :rotfl: :rotfl: :rotfl: ale ja pobawiłam troche itak ...
Awatar użytkownika
anka
Redaktor
Redaktor
Posty: 356
Rejestracja: 10 maja 2006, 14:19
Lokalizacja: z nienacka ;)

Re: Dni Jasła

Post autor: anka »

Powiem tak... Na koncercie nie byłam, jakoś nie czułam potrzeby. I widzę, że niewiele straciłam... ;)
Btw. Kumpel studiujący w Krakowie, zapytał mnie co gra u nas na Dniach Jasła i kiedy usłyszał, że m.in. Skangur, powiedział mi tylko, że w KRK już nikt nie chce ich ani widzieć, ani słyszeć, a to chyba też o czymś świadczy... ;)
bitelz
Guru
Guru
Posty: 119
Rejestracja: 6 maja 2006, 19:38
Lokalizacja: zza rogu

Re: Dni Jasła

Post autor: bitelz »

Przejadlo im sie, nam tez powinno ;P
Nobek
Guru
Guru
Posty: 108
Rejestracja: 9 maja 2006, 15:54
Lokalizacja: Jasło

Re: Dni Jasła

Post autor: Nobek »

z mijalem to takie polskie tokio hotel :P
Awatar użytkownika
orestes
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 12 maja 2006, 19:27
Lokalizacja: z wielu miejsc

Re: Dni Jasła

Post autor: orestes »

a propos różowych landrynek, o ile maja wiecej niz lat 17 to mi nie przeszkadzaja i jak tak czytam co piszecie to coś wam powiem. Ludzie to samo mówi się o ludziach ubierających sie na czarna bo sluchają death metalu czy w wąskie czanre dżinsy sluchających punk rocka. nie rozumiem w ogóle takiego nasmiewania się z tego typu osób mi też sie to nie podoba no ale jak ktoś lubi to ok

generalnie śmieszy mnie to jak tu kilka osób na tym forum w różnych tematach pisała o tym że np nie lubią chodzić w spódnicach że tak czy inaczej sie ubierają i jednocześnie peny pochwalne piszą na temat takiej czy innej muzyki. Może jak byłem młodszy to sobie tak myślałem slucham takiej a takiej muzyki to powinienem się tak a nie inaczej ubierać ale teraz śmieszy mnie to bo jesli zdarza mi się sluchać jazzu to co powinienem chodzić w skórze z kapeluszem na głowie a jak innego dnia slucham takiej czy innej muzyki to powinienem ubrać juz clubberską obcisłą niebieską koszulkę i jakieś coolowe spodnie.
ludzie tu nie o to chodzi.

a propos skangura kilka lat temu w Krakowie rzeczywiście ich lubili, obecnie ich wkurzają bo wlepiali ich wszędzie , juwenalia skangur, inna okazja skangur to tak jak z naszymi jasieskimi bandami typu afera blues group

bylem teraz na masie koncertów w zeszłym roku również i powiem wam że mam pewne porównanie. skangur wcale tak źle nie wypada. Np tegoroczny koncert HEY w Lublinie straszna porażka to samo T. Love a zachwycił mnie suportujący HEYa, OCEAN .dlatego że naprawde rozgrzali publike. Skangur to też dość dobry zespól na support chociaż po godzienie ma się ich dość
bitelz
Guru
Guru
Posty: 119
Rejestracja: 6 maja 2006, 19:38
Lokalizacja: zza rogu

Re: Dni Jasła

Post autor: bitelz »

Afera Blues Group - a ja ma mniedosyt :P ostatnio slyszalem ich w Jasle hmm.. dobre 3 lata temu na rynku na Dni Jasła. Tak wiec chetnie bym poskakal przy ich muzyce.
A co do szmatexow : orestes nie zrozumiales sesnu wypowiedzi (przynajmniej mojej),
Awatar użytkownika
orestes
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 12 maja 2006, 19:27
Lokalizacja: z wielu miejsc

Re: Dni Jasła

Post autor: orestes »

bitelz nie ciebie się czepiałem ;)
ODPOWIEDZ