Juwenalia 2009

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Juwenalia 2009

Post autor: Insomnia »

Czarny Lotos pisze: Nauka na studiach zaocznych państwowych całkiem wygląda inaczej niż na prywatnych (nie oszukujmy sie) . Uczelnie, które mają renomę i tradycje zawsze będą oblegane, a ich poziom nauki nie zastanie obniżony tak jak to się dzieje na prywatnych uczelniach, żeby tylko utrzymać studenta.
No ja przepraszam bardzo ale studiuję na prywatnej uczelni i chyba sobie nawet nie zdajesz sprawy ile tam wymagają!! Przed niektórymi egzaminami to ja się bardziej stresuję niż przed maturą. Jak ktoś się nie uczy to nie zda. Ot przykład - kolega z roku do egzaminu z fizjologii podchodził 4 razy. I tak nie zdał. A materiał wymagany do opanowania z fizjologii to cała książka Traczyka. Poczytaj sobie, zobaczymy czy ten poziom jest "niski" jak to mówisz. :cenzura: :wsciekly: :wsciekly: :wsciekly:
Insomnia
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 336
Rejestracja: 29 stycznia 2009, 12:12

Re: Juwenalia 2009

Post autor: Insomnia »

A tak w ogóle to na moim kierunku z 350 osób odpadło 140.
I wróćmy do tematu Juwenalii bo jeżeli mamy rozmawiać o uczelniach prywatnych i państwowych powinniśmy stworzyć osobny wątek. :hyhy: :hyhy:
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Juwenalia 2009

Post autor: Czarny Lotos »

Zarówno ty i ja mamy własne zdanie i swój punkt widzenia na prywatne i państwowe uczelnie (relacje znajomych, własne doświadczenia) - więc tylko pozostaje nam uszanować nasze poglądy - bo dalsza dyskusja nie miał by sensu.
Awatar użytkownika
Kapsuta Kiszona
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 482
Rejestracja: 24 listopada 2006, 22:53
Lokalizacja: Jasło / Bielsko-Biała

Re: Juwenalia 2009

Post autor: Kapsuta Kiszona »

Temat Juwenalii został wyjaśniony, a raczej zamienił się w dyskusję nie na temat. Zamykam.
Zablokowany