NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
imrezowicz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 11:36

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: imrezowicz »

wy to już naprawde nie macie jakich tematów zakładać
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: Miś »

Chodzą pogłoski, że na granicy już stoi tir pełen cyganów, którzy jadą do jasła, zeby osiedlic sie na slonecznej kotlinie, podobno tam im bezie najlepiej utrzymać swoja opaleniznę. Obcy masz kontakt jakiś z lordem Vaderem ? Nic nie gadoł ?
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: buła »

Miś pisze:Chodzą pogłoski, że na granicy już stoi tir pełen cyganów, którzy jadą do jasła, zeby osiedlic sie na slonecznej kotlinie, podobno tam im bezie najlepiej utrzymać swoja opaleniznę. Obcy masz kontakt jakiś z lordem Vaderem ? Nic nie gadoł ?


tak Cie to kur.. cieszy????? to zapros smolców do siebie na chate i nie prowokuj . co tak tych cyganów bronicie. nic tylko kradna i pasozytuja najduchy. a Wy pyska cieszycie że sie ich wiecej osiedli . poje....ni
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: kasiuńcia »

buła pisze:
Miś pisze:Chodzą pogłoski, że na granicy już stoi tir pełen cyganów, którzy jadą do jasła, zeby osiedlic sie na slonecznej kotlinie, podobno tam im bezie najlepiej utrzymać swoja opaleniznę. Obcy masz kontakt jakiś z lordem Vaderem ? Nic nie gadoł ?


tak Cie to kur.. cieszy????? to zapros smolców do siebie na chate i nie prowokuj . co tak tych cyganów bronicie. nic tylko kradna i pasozytuja najduchy. a Wy pyska cieszycie że sie ich wiecej osiedli . poje...ni....


Więcej kultury chłopcze.
Czy nie ma tu moderatora??Od czego nazywa się "moderatorem" dla szpanu??
A tak na marginesie "Słoneczna Kotlina" na pewno nie jest osiedlem dla uchodźców narodowości cygańskiej.Nikt nie będzie budował im getta, to nie czasy II Wojny Światowej.Nie ma powodu, żeby zamykać ich w specjalnym bloku, może jeszcze ogrodzić murem?
Chętniej zamknęłabym tam rasistów i ludzi, którzy tak "inteligentnie" wyrażali się tu na forum.Żal patrzeć na niski poziom języka i kultury w społeczeństwie polskim, albo jasielskim, jak kto woli.
Wulgaryzmy biorą się niestety z braku inteligencji i braku patosu w wypowiedziach dzisiejszych młodych ludzi.Bo podejrzewam, że pisali to właśnie młodsi przedstawiciele społeczeństwa.Którzy powinni jeszcze wiele zobaczyć w swoim życiu, zanim coś skomentują.
A teraz napiszę coś, co na pewno zrozumiecie, bo jest pisane "waszym" językiem:
"W d***e byliście, g***o widzieliście" .
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: buła »

[quote="kasiuńcia

.Bo podejrzewam, że pisali to właśnie młodsi przedstawiciele społeczeństwa.[/quote]


mylisz się...
przynajmniej w moim przypadku
kasiuńcia
Przyjaciel
Przyjaciel
Posty: 721
Rejestracja: 17 listopada 2008, 08:21

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: kasiuńcia »

Więc dlaczego sprawiasz takie wrażenie?
Nikt nie neguje Twojego zdania, cieszy mnie to, że je masz.Ale zawsze KAŻDE nawet odmienne zdanie, lub pogląd można przedstawić spokojnie, bez nerwów.Nie musisz nikogo atakować, nie walczysz z nikim.To tylko dyskusja.
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: buła »

no troszke mnie poniosło , bo po prostu nie lubie tej rasy no i co poradzisz .tak juz mam. nie wzięło sie to samo z siebie. po prostu chwile juz zyje na tym swiecie i obserwuje. i nie dostrzegam w nich nic pozytywnego. zlodzieje i pasozyty. wczesniej napisalas o Polakach na emigracji . to prawda ze tez zdarzaja sie tacy ktorzy kradna itp, nie przynosza Polsce chluby. zgadza sie . ja tego nie popieram. sam pracujac za granica zachowywalem sie tak zebyby bylo ok. zeby nie mowili że Polacy tacy i owacy... ale cyganow nie szanuje i juz. po prostu...
Awatar użytkownika
Miś
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 402
Rejestracja: 8 maja 2006, 21:53
Lokalizacja: z zakrystyji...

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: Miś »

Swoją droga podobno jeszcze jedna ekipa niedawno z księżyca przyleciała, bo dużo ich widziałem w pomarańczowych kamizelkach z miotłami kolo europy i parku, i chyba mieli napis na kamizelkach "CYGANY ATAKUJOM!!!" ale to moglo mi sie przewidzieć z tym napisem.
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: OBCY »

:mur: widze ze sa nawet tu przyjaciele tych tasmanow ! tak ich uwielbiacie a jak beda chcieli to wam wbija nóz w plecy ! przejdz sobie kolo grupy tych cyganow jak sa pijani to ciekawe czy bedzie ci tak wesolo ! watpie w to bo oni tylko prowokuja do wszystkiego ! sa zaraza naszego miasta i Kraju!!
Awatar użytkownika
testifytiffan
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 14 maja 2007, 21:18
Lokalizacja: Jasło

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: testifytiffan »

OBCY pisze::mur: widze ze sa nawet tu przyjaciele tych tasmanow ! tak ich uwielbiacie a jak beda chcieli to wam wbija nóz w plecy ! przejdz sobie kolo grupy tych cyganow jak sa pijani to ciekawe czy bedzie ci tak wesolo ! watpie w to bo oni tylko prowokuja do wszystkiego ! sa zaraza naszego miasta i Kraju!!
Piszesz o Cyganach,a przejdz sobie koło pijanych wyrostków z naszego Jasła, zobaczysz wtedy dopiero jak to jest "wesoło". Zeby zmieniac świat,trzeba zacząc od siebie :) Byłam już w niejednym miejscu na świecie i wszędzie znajdzie się kilku 'mądrych',którzy zaczepiają ludzi,ale najgorzej jest gdy przyczepi się jedną etykietkę do całej narodowości.. Popatrz sam na to jak w Anglii określani są Polacy (złodzieje,pijacy itd.) ale także wielu ludzi ma dobre zdanie na nasz temat,że jesteśmy narodem pracowitym i sympatycznym. Dlatego najgorsze co możemy zrobic to osądzac cały naród cygański.. Dodam także,że znam paru Cyganów,którzy całkowicie odbiegają od opisanego przez Ciebie schematu. Trochę otwarcia na świat Ci życzę.
Awatar użytkownika
e-l-a-n
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 346
Rejestracja: 6 września 2006, 20:55
Lokalizacja: Subcarpathia.

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: e-l-a-n »

OBCY pisze:...zrobic im bloki na obrzezach Jasłą i ich wszystkich tam umiescic ! zrobic im osade i bedzie spokuj bez nich
Sugerujesz getto?! Hmm, widzę, że te lata wojny i cierpienia nic nie dały do myślenia naszemu narodowi, młodzi już nie pamiętają przez co cierpieli nasi przodkowie... Szkoda mi takich ludzi, tak mało świadomości - tak wiele nienawiści. :/
Malwina
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 5 maja 2009, 16:48

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: Malwina »

brawo - dobrze rokujecie, Hitler tez tak zaczynał... takie rzeczy to tylko w .....jasle
Parasol
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 303
Rejestracja: 2 lutego 2007, 19:51
Lokalizacja: Jasło

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: Parasol »

Osobiście, w ciemnej uliczce wolałbym spotkać pięciu pijanych Cyganów, niż pięciu pijanych Jaślaków! Swoją drogą, tylu pijanych Cyganów naraz nie widziałem, a Jaślaków owszem.
Ktoś tam pisał o nożu w plecach. A o ilu takich nożach wbitych przez Cyganów ten ktoś słyszał?
A teraz ciekawostka: przeciętny Cygan włada biegle przynajmniej dwoma językami.:hurra:
Awatar użytkownika
buła
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 14 maja 2009, 07:32

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: buła »

Parasol pisze:A teraz ciekawostka: przeciętny Cygan włada biegle przynajmniej dwoma językami.:hurra:
jakoś mnie ten argument nie przekonuje. musza siła rzeczy nauczyć się drugiego bo jak swojego państwa nie maja to musza koczować i się nauczyć języka kraju w którym koczują bo ich ciaweskiego to poza nimi nikt nie rozumie...
brylant
Obyty
Obyty
Posty: 57
Rejestracja: 15 lutego 2009, 21:03

Re: NIGDY WIENCEJ IMPREZ DLA CYGANOW

Post autor: brylant »

Temat jest do wywalenia a temu osłowi co to napisał warn.
jaslo4u.pl to miejsce dla wylewania żali rasistów? Wstyd mi za was... życzę wam a w szczególności autorowi tematu abyście wyjechali za granicę i dotknęła go taka ksenofobia jaką sami prezentujecie. Jak bym był cyganem zgłosił bym ten temat na policję bo to oficjalne forum portalu jasielskiego. A co do zabawy to niech się bawią bo umieją.
ODPOWIEDZ