Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Zaproszenia i dyskusje na temat koncertów i imprez w mieście i okolicach
T135
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 7 czerwca 2010, 17:33

Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: T135 »

Czy widział ktoś wczorajsze poczynania prowokatorów z firmy ochroniarskiej która obstawiała festiwal w Tarnowcu? Po północy ochrona sobie kompletnie nie radziła. Pałowali kogo popadło. W trzech czterech bili kopali leżącego faceta. Kobieta wciąży dostała po oczach gazem. Jakiś chłopak stanął w jej obronie to został skatowany. Byłem w szoku. Dziwi mnie że organizator zatrudnił ta ochronę. Ta firma słynie z tego że prowokuje ludzi szuka zaczepki a potem wszystko się brutalnie kończy. Dopiero jak ochroniarze sie zorientowali że ludzie ich nagrywają i że dużo ludzi patrzy co oni robią i jest w szoku to odpuścili. To jest nie do pomyślenia. Zbieranka łysych cwaniaków po podstawówce którzy szukają wrażeń. Szkoda że kosztem niewinnych ludzi. Myślę że ludzie będą składać zawiadomienia do prokuratury. Świadków nie brakuje. A władze gminy się powinny zastanowić następnym razem nad wyborem ochrony.
Loko
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 9 września 2006, 10:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: Loko »

O jaką firmę chodzi?
Może być na priv.
eN_
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 7 lutego 2012, 14:15

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: eN_ »

a co to za firma "ochraniała" ?
Awatar użytkownika
Emily
VIP
VIP
Posty: 804
Rejestracja: 20 listopada 2011, 10:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: Emily »

A ci, oni ogólnie jakoś podejrzanie wyglądali. Patrzyli się dziwnie, a byłam pod samą sceną, więc pewnie zdziwili się, co robiliśmy. Jakby pierwszy raz byli na takim koncercie. Ale dobrze, że się zmyłam później, bo nie chciałam widzieć tego cyrku. Karygodne jest to, co się działo. Mam nadzieję, że zmienią ochronę na dziś, ze względu na ich poczynania.
Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: serjtankian »

Czyżby to Ci sami co w Rzeszowie "ochraniali" koncert KSU ? - http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3496 ... ludzi.html
szybki5151
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 253
Rejestracja: 31 grudnia 2009, 14:59

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: szybki5151 »

Ta sama firma obstawiała wyścigi uliczne w Rzeszowie i po pierwsze to sobie nie radzili , bo i tak każdy stał przy drodze jak tylko przeszli . [...] " system " :rotfl:
poszukiwana
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 27 lipca 2010, 16:53

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: poszukiwana »

Ci "ochroniarze" byli psychiczni jacyś. Chodzili grupami po 4 osoby. Ubrani jak na wojnę. Z pałkami i gazem a jak ktoś pił piwo albo się bawił to patrzyli jak na mordercę. Szukali po prostu problemu i koniecznie chcieli wywołać bójkę. I im się udało. Szkoda że pobili przy tym niewinnych ludzi. Oby dziś ich nie było bo bo zamiast czuć się bezpiecznie ludzie się boją. Totalny niewypał z ta ochrona. Rozumiem środek przymusu bezpośredniego ale w 4 kopać leżącego i bić pałkami po głowie? Rozpylać gaz w grupę stojących ludzi w tym kobiet? Chyba coś jest nie tak i jakieś konsekwencje powinny być wyciągnięte.
kos
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 sierpnia 2010, 18:50

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: kos »

Awatar użytkownika
serjtankian
VIP
VIP
Posty: 1176
Rejestracja: 28 marca 2007, 18:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: serjtankian »

Nie powinni im płacić za imprezę i sprawę zgłosić do prokuratury.
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: Jocke »

Widziałem jak Ci ochroniarze wczoraj wyprowadzali jakiegoś gościa (nie wiem czy się awantruował czy nie) ale jakiś jego znajomy podszedł do niego i do ochroniarzy zapytać co się stało, dlaczego go wynoszą, normalnie spokojnie zapytał, nie krzyczal nie przeklinał - NIC. Bez żadnego ostrzeżenia dostał pałką przez plecy a jak leżał to gazem centralnie w oczy :szok: :szok: ZA NIC. Ci ludzie są nienormalni! Tym się sąd powinien zająć, organizator nie powinien tej ochronie ani grosza zapłacić wręcz przeciwnie odszkodowania się domagać, jak to możliwe, że ochrona która ma chronić, sama atakuje ludzi?!!! Widziałem jak ludzie którzy się świetnie bawili, wychodzili szybko z imprezy bo się po prostu bali, że akurat koło nich przejdą Ci pseudo ochroniarze i ich pobiją, bo już nie było wiadomo co im odbije, jak już nawet do kobiet startowali z gazem :szok: Ta cała firma S****M to jest jakieś nieporozumienie a nie firma ochroniarska. Banda wypierdków którzy szukają problemu.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: piotrek »

moja gmina :) myślałem czy wpaść na chwilke z Warszawki - już wiem że nie :(
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: kuba1975 »

a to qurwa chlopa w tarnowcu i okolicach jest mniej niz ochrony :szok: :szok:
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: clashtorny »

No właśnie dziwi mnie fakt że chłopaki nie ruszyli na tych pajaców za tą kobietę przede wszystkim należała im się szkoła życia !!!
The Nun

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: The Nun »

Na miejscu wszystkich poszkodowanych, poszłabym na policję i złożyła zeznania. Jeżeli macie jakieś dowody w postaci nagrań, zdjęć - wyślijcie je do mediów. Nie można przyzwalać na takie zachowanie. To, co się dzieje w dzisiejszych czasach nie mieści się w głowie. Do służb, które powinny pomagać ludziom idą pracować osoby, które za małolata miały na pieńku z prawem. Coś strasznego..
Jocke
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 412
Rejestracja: 16 września 2009, 12:40

Re: Brutalna ochrona na festiwalu w Tarnowcu

Post autor: Jocke »

Dwóch chyba dostało dość mocno za swoje. Ale za nimi stała twardo policja... ciekawe, że jak dziesiątki ludzi zgłaszało policjantom że ochroniarze biją ludzi za nic, to policja nie przyjęła tego zgłoszenia powaznie, nic praktycznie nie zrobiła kompletnie, za to z wielką ochotą zatrzymywała doprowadzane przez ochronę osoby. Tym samym przyzwoliła ochronie na bezkarne katowanie ludzi. Nawet nie raczyli karetki wezwać, tylko stali i się patrzyli.
ODPOWIEDZ