Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: Sun Tzu »

Nauczyciela każdy może zastapić
Proponuję udać się do pierwszego z brzegu jasielskiego przedszkola do grupy 4-latków liczących sobie 25 miłych i sympatycznych dzieciaczków i zajmować się nimi przez 4,5 godziny zegarowej. Po tym, jakże pouczającym, doświadczeniu proponuję podzielić się opinią o pracy nauczycieli...
Magladenka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 286
Rejestracja: 21 maja 2013, 19:21

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: Magladenka »

Nitro, jeśli masz dzieci, to je powierz pierwszej lepszej z brzegu osobie, która sobie z ulicy wejdzie do szkoły popracować. Nieodpowiedzialny komentarz!
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: nitro »

Sun Tzu pisze:
Nauczyciela każdy może zastapić
Proponuję udać się do pierwszego z brzegu jasielskiego przedszkola do grupy 4-latków liczących sobie 25 miłych i sympatycznych dzieciaczków i zajmować się nimi przez 4,5 godziny zegarowej. Po tym, jakże pouczającym, doświadczeniu proponuję podzielić się opinią o pracy nauczycieli...
Nie mam do tego szkoleń, ale to piknik i raczej rozrywka niż praca :P Operacja to bardziej odpowiedzialna rzecz niż zabawianie dzieci...

Magladenka teraz tych pedagogów tylu, że na ulicy bym znalazł spokojnie :P
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6308
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: Sun Tzu »

ale to piknik i raczej rozrywka niż praca
Raczej mądry to ty nie jesteś...
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: warez »

A co tam nauczyciele robią? - np. WueFista rzuci piłkę lub sanki, plastyk każe wyjąć pędzle, informatyk - każe uruchomić grę komputerową itp... :spi:
małaczarna3
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 1 maja 2013, 23:04

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: małaczarna3 »

ręce opadają jak to czytam , więc jesteś zdania że dobry chirurg może robić co chce , nie udzielać pomocy ,uciekać z miejsca wypadku leczyć na bani i itd tylko dlatego że jest dobrym specjalistą ??? że nie można go wywalić bo jest nie zastąpiony ??? większej bzdury nie słyszałam i jeśli będziemy szli takim tokiem rozumowania to daleko nie zajdziemy. osobiście miałam styczność z panem N w szpitalu i nie potwierdzam opinii że to dobry chirurg, w każdym razie nie dla mnie i nie chciała bym już mieć z tym panem nic wspólnego .
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: dragoness »

Nauczyciela każdy może zastapić,
A, to zapraszam. :rotfl:
Dobrego lekarza(a ten podobno jest), nie można po prostu wywalić ...
Hm... mając 1,8 promila podczas operacji mógłby na przykład wykonać odwrotną mastektomię. Rzeczywiście, mina pacjentki...bezcenna. Nie ma usprawiedliwienia dla picia w pracy, koniec, kropka. Wybitnemu nauczycielowi też byś tak odpuścił, gdyby uczył Twoje dziecko, ziejąc na nie wódą?
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: antykieckowy »

dragoness pisze:
Nauczyciela każdy może zastapić,
A, to zapraszam. :rotfl:
Dobrego lekarza(a ten podobno jest), nie można po prostu wywalić ...
Hm... mając 1,8 promila podczas operacji mógłby na przykład wykonać odwrotną mastektomię. Rzeczywiście, mina pacjentki...bezcenna. Nie ma usprawiedliwienia dla picia w pracy, koniec, kropka. Wybitnemu nauczycielowi też byś tak odpuścił, gdyby uczył Twoje dziecko, ziejąc na nie wódą?
w Jaśle odpuszczają nauczycielom za picie wódy w pracy to pewnie lekarzom tez odpuszczą :luka:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18436
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: dragoness »

w Jaśle odpuszczają nauczycielom za picie wódy w pracy
odpuszczają, albo nie. Ja nie odpuściłam. I lekarzowi tym bardziej bym nie odpuściła.
matrix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 273
Rejestracja: 24 marca 2012, 08:25

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: matrix »

poczekajcie z osądami !
ja akurat podejrzewam prowokację podobną do przeprowadzonej przez jasielską policję wobec dochtórka co to cienia nie daje A. Sadzikowskiego, analogia aż bije w oczy: prywatne gabinety, po godzinach pracy, alkohol, fachowcy, lubiani i cenieni medycy. Pozwolę sobie, przypomnieć młodzieży stary dowcip.
Pytanie do Radia Erewań:
- Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają darmo mercedesy?
- Tak, to prawda, z tym że nie w Moskwie a w Leningradzie, nie na Placu
Czerwonym,tylko na Newskim Prospekcie,nie mercedesy tylko rowery i nie rozdają Tylko kradną.

tak na marginesie „Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i [...] prawda”
medvedik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 grudnia 2010, 08:13

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: medvedik »

matrix pisze:poczekajcie z osądami !
ja akurat podejrzewam prowokację podobną do przeprowadzonej przez jasielską policję wobec dochtórka co to cienia nie daje A. Sadzikowskiego, analogia aż bije w oczy: prywatne gabinety, po godzinach pracy, alkohol, fachowcy, lubiani i cenieni medycy. Pozwolę sobie, przypomnieć młodzieży stary dowcip.
Pytanie do Radia Erewań:
- Czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają darmo mercedesy?
- Tak, to prawda, z tym że nie w Moskwie a w Leningradzie, nie na Placu
Czerwonym,tylko na Newskim Prospekcie,nie mercedesy tylko rowery i nie rozdają Tylko kradną.

tak na marginesie „Są trzy prawdy: świento prawda, tys prawda i [...] prawda”
Amen
warez
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 28 lutego 2012, 13:11

Prawda ekranu

Post autor: warez »

Jest także prawda ekranu, prawda czasów w jakich żyjemy, prawda... Dziedzic Pruski - on się nazywa Pruski - to jest polski dziedzic - niech on nie miałczy! Konie łby pospuszczać. Czy konie mnie słyszą?!!! :oczami:
Greenhorn
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 1 lipca 2013, 16:09

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: Greenhorn »

lekarze, ręka rękę myję...niestety
klimo
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 21 października 2013, 11:57

Re: Szymon N pijany przyjmowal pacjentow

Post autor: klimo »

Dokładnie. Takich lekarzy powinni w więzieniach zamykać a nie jeszcze im pozwalać pracować
ODPOWIEDZ