WC parking Fara

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

WC parking Fara

Post autor: traper3 »

Hej nie wiem na jaki temat to się nadaje ale dzisiaj chciałem skorzystać z WC na tym dużym placu koło fary i wrzuciłem 1 zł do męskiej toalety moneta wpadła do środka i drzwi się nie otworzyły nie było jak no to wrzuciłem 1 zł do damskiej kabiny i to samo, straciłem 2 złote i ktoś kto obsługuje te toalety powinien zadbać o to żeby były czynne bo było dużo aut trwała msza i gdyby np jakaś pani chciała skorzystać to nie ma takiej możliwości sprawę nagłaśniam bo tak nie powinno być tym bardziej że na cmentarzu jest wc ale d o 16 po tej godzinie zamykają i jak ludzie sprzątają groby no to co zrobić cza szukać coś innego lub lać w gacie i już.
piotrek
VIP
VIP
Posty: 1458
Rejestracja: 30 września 2010, 10:54

Re: WC parking Fara

Post autor: piotrek »

miejsce i inne okoliczności, nieprzypadkowe :)
krolik
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 398
Rejestracja: 14 września 2011, 21:54

Re: WC parking Fara

Post autor: krolik »

Ubikacja w innych kościołach jest bezpłatna. A co do ubikacji to jest na pparkingu kościelnym i na zzielonym rynku. Tylko niEstery też płatna.
Gracjan007
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 6 sierpnia 2015, 09:44

Re: WC parking Fara

Post autor: Gracjan007 »

I już w plecy o 2zł. Jednak fakt czasem dzieciakom się zachce to jest to problem.
asterka
VIP
VIP
Posty: 878
Rejestracja: 6 grudnia 2012, 22:26

Re: WC parking Fara

Post autor: asterka »

Kwiatkowski,mistrz w kolarstwie narobił w portki ,bo nie miał 2 zeta na kibelek i wycofał się z tour de polonge. nie ma problemu z naszymi WC-sprawami,lata zanim dogonimy cywilizację.
ODPOWIEDZ