Godne uwagi miejscowości koło Jasła

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)
Awatar użytkownika
Degenerat
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 63
Rejestracja: 15 września 2010, 14:48

Re: Godne uwagi miejscowości koło Jasła

Post autor: Degenerat »

Dębowiec Sanktuarium maryjne z okazałym dębem i alejkami, kościół parafialny Folusz diabli kamień i te stawy Liwocz, góra grzywadzka w kątach Krępna zabytkowa cerkiew i ta mini zapora z rowerkami wodnymi. I oczywiście w Kołaczycach palma de mirette :rotfl:
Awatar użytkownika
Homo Sapiens
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 317
Rejestracja: 13 października 2010, 17:44

Re: Godne uwagi miejscowości koło Jasła

Post autor: Homo Sapiens »

Oh ironio - jakże przypadkowe połączenie niejako kościołów i burdelu :rotfl:
Pablo fanatyk
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 378
Rejestracja: 20 października 2010, 17:18
Lokalizacja: Jasło

Re: Godne uwagi miejscowości koło Jasła

Post autor: Pablo fanatyk »

Homo Sapiens pisze:Oh ironio - jakże przypadkowe połączenie niejako kościołów i burdelu :rotfl:
I to jest wlasnie dzisiejszy "katolicyzm" - :dobani: idzie w niedziele na msze;odbębnia ją;patrzy jak jest sasiad/sasiadka ubrana a potem do burdelu...zal [...] sciska.
Marcinek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 364
Rejestracja: 1 lipca 2010, 10:19

Re: Godne uwagi miejscowości koło Jasła

Post autor: Marcinek »

xkubx pisze:Był ktoś na tej górce w drodze na Folusz?
Jedzie się niby pod górę a tak naprawdę się zjeżdża, sam na początku nie mogłem w to uwierzyć, ale gdy znajomy mi to pokazał byłem w szoku.
w którym miejscu taka jest? Słyszałem coś o tym zjawisku ale nie wiem gdzie :D Wytlumacz dokładnie trase
Awatar użytkownika
a-tatutek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 28 czerwca 2010, 15:51

Re: Godne uwagi miejscowości koło Jasła

Post autor: a-tatutek »

Ja ze swojej strony polecam Ciężkowice i skamieniałe miasto, które były tu już wspomniane.
Dziś tam byłam i jest tam na prawdę fajnie.Szczególnie polecam wodospad.Mały ale urokliwy ;)
Świetne na dłuższy spacer bo troszkę chodzenia jest :)
Jak najbardziej polecam :super:

I tak na marginesie:
Błagam dziewczyny-nie wybierajcie się tam w szpilkach i mini albo kozaczkach!
Bo normalnie aż nóż się w kieszeni otwiera na widok wypicowanych panienkach wdrapujących się na skałki w takich butach(nie wspominając już o stroju ledwo zakrywającym tyłek)! :zly:
A takich tam niestety nie brakowało, o nieszczęście wcale nie tak trudno.
Anuskaaa18
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 27 maja 2009, 19:39
Lokalizacja: Trzeci wymiar

Re: Godne uwagi miejscowości koło Jasła

Post autor: Anuskaaa18 »

Marcinek pisze:
xkubx pisze:Był ktoś na tej górce w drodze na Folusz?
Jedzie się niby pod górę a tak naprawdę się zjeżdża, sam na początku nie mogłem w to uwierzyć, ale gdy znajomy mi to pokazał byłem w szoku.
w którym miejscu taka jest? Słyszałem coś o tym zjawisku ale nie wiem gdzie :D Wytlumacz dokładnie trase
:D haha rzeczywiście jest tam taka góreczka. Ja byłam tam jednego razu na wycieczce na rowerach i jak się spojrzało do rowu to woda płynęła, a ja jadąc rowerem musiałam się sporo przysadzić żeby w tym samym kierunku co woda płynie - pojechać.
Tylko kurczę, nie pamiętam dokładnie gdzie to było, zdaje się, że zaraz przed Foluszem, jak się tamtędy zjeżdżało/wyjeżdżało to po lewej chyba kościół był, ale głowy nie dam, niech kolega xkubx potwierdzi :)
jaska
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 16 marca 2010, 17:02

Re: Godne uwagi miejscowości koło Jasła

Post autor: jaska »

Ciężkowice jaknajbardziej polecam, osobiście lubię też Łemkowszczyznę Bartne, Gładyszów, Zdynie oray okolice Krempnej, Polany, Olchowiec, Huta Polanska. Cudowne i urokliwe miejsca
czarny2962
Guru
Guru
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwietnia 2010, 16:35

Re: Godne uwagi miejscowości koło Jasła

Post autor: czarny2962 »

gora cieklinka bednarka magora watkowska baranie wieza widokowaitp jezle chcesz wiedziec napisz
ODPOWIEDZ