elektryczna fontanna na nowym rądzie

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: elektryczna fontanna na nowym rądzie

Post autor: Charlie_P »

jozek z bagien pisze:fontanna jeszcze ujdzie ale te nowe reklamy na rondzie solidarnosci i kolo huty ktore jadac w nocy tak swieca ze rozpraszaja kierowce takie reklamy to niezbyt dobry pomysł...
Ty chyba wogóle prawo jazdy nie posiadasz i nie jezdzisz jeżeli tak mówisz, właśnie że wcale nie oślepia, fajnie jest przynajmniej można sobie popatrzeć jak sie na czerwonym stoi, a w nocy oświetla przejście dla pieszych które wcześniej nie było tak widoczne, i mnie jakoś nic nie oślepia
jozek z bagien
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 10 września 2008, 16:30

Re: elektryczna fontanna na nowym rądzie

Post autor: jozek z bagien »

Charlie_P pisze:
jozek z bagien pisze:fontanna jeszcze ujdzie ale te nowe reklamy na rondzie solidarnosci i kolo huty ktore jadac w nocy tak swieca ze rozpraszaja kierowce takie reklamy to niezbyt dobry pomysł...
Ty chyba wogóle prawo jazdy nie posiadasz i nie jezdzisz jeżeli tak mówisz, właśnie że wcale nie oślepia, fajnie jest przynajmniej można sobie popatrzeć jak sie na czerwonym stoi, a w nocy oświetla przejście dla pieszych które wcześniej nie było tak widoczne, i mnie jakoś nic nie oślepia
ja na te raklamy nie zwracam wiekszej uwagi ale niewiem czy wiesz ze podczas jazdy powinno sie koncetrowac na tym co sie dzieje na drodze a nie ogladac reklamy.
lepiej patrz na sygnalizator a nie na reklamy bo cie obtrabia ludzie stojacy za toba :hyhy: na reklamy to przed telewizor i włacz sobie polsat :dobani:
Awatar użytkownika
Charlie_P
VIP
VIP
Posty: 979
Rejestracja: 20 października 2009, 17:51
Lokalizacja: ziemia

Re: elektryczna fontanna na nowym rądzie

Post autor: Charlie_P »

reklamy były są i będą, lepsze takie multimedialne i nowoczesne niż stare obleśne ogromne bilbordy, mi to nie przeszkadza.
aniajaslo800
Debiutant
Debiutant
Posty: 2
Rejestracja: 20 lipca 2010, 22:53

Re: elektryczna fontanna na nowym rądzie

Post autor: aniajaslo800 »

według mne ok :)
Goliat85
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 21 lipca 2010, 21:15

Re: elektryczna fontanna na nowym rądzie

Post autor: Goliat85 »

jest juz ta fontanna? Bo nie zauważyłem. Człowiek skupiony na jezdzie a nie na takich pierdółkach. Ale tak patrzac obiektywnie to za kadencji Kurowskiej Jasło wyładnialo i jakies takie zrobilo sie bardziej nowoczesne. Mowcie na nia co chcecie ale babka duzo tu zrobila. Znajomi ktorzy wyjechali za granice kilka lat temu gdy tu wracaja to bardzo chwala ten postep
Awatar użytkownika
clashtorny
VIP
VIP
Posty: 597
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 14:17
Lokalizacja: Jasło

Re: elektryczna fontanna na nowym rądzie

Post autor: clashtorny »

Goliat85 pisze:jest juz ta fontanna? Bo nie zauważyłem. Człowiek skupiony na jezdzie a nie na takich pierdółkach. Ale tak patrzac obiektywnie to za kadencji Kurowskiej Jasło wyładnialo i jakies takie zrobilo sie bardziej nowoczesne. Mowcie na nia co chcecie ale babka duzo tu zrobila. Znajomi ktorzy wyjechali za granice kilka lat temu gdy tu wracaja to bardzo chwala ten postep
Chwalą postęp bo widzą że dużo się zmieniło, ale wszystko po łebkach i nie bez potknięć finansowych oraz źle przemyślanych inwestycji
loginspl
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 24 maja 2010, 20:07

Re: elektryczna fontanna na nowym rądzie

Post autor: loginspl »

hmm jeszcze nie widziałem :)
ODPOWIEDZ