Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Ciekawe miejsca, ciekawe historie - forum nie tylko turystyczne :)
joska
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 23 maja 2012, 13:39

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: joska »

najlepsze wyjscie- wybrac sie z dzieckiem i sprawdzic jak mu bedzie odpowiedalo, zwlaszcza jesli sie przede wszyskim o tepm boisz... albo podzwon sobie do Jasla i do Gorlic np popytac jaka temp w brodziku, bedziesz miala porownanie...
julia1978
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 12 listopada 2009, 21:40

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: julia1978 »

Proponuję Ci basen w brzozowie, jest tam płyciutki i czysty brodzik dla małych dzieciaków. Jezeli wolisz coś bliżej, to Frysztak- czystość na tym basenie naprawdę mnie zszokowała. Polecam.
chichotka
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 2 grudnia 2010, 12:52

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: chichotka »

Dzięki na pewno gdzieś zajrzymy ;)
Awatar użytkownika
Mydlikus67
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 6 listopada 2012, 21:18

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: Mydlikus67 »

Ostatnio byliśmy z małym w Brzozowie i ja też polecam tamtejsze kąpielisko. Jak ktoś ma maluszka to tylko tam;)
Bibendoo
Guru
Guru
Posty: 100
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 18:30

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: Bibendoo »

Polecam basen w Krośnie, prowadzą tam zajęcia z pływania dla niemowlat od 4-ego miesiąca, jak dla mnie super sprawa. Jak bym miała takiego malucha to na pewno bym skorzystała.Jedyny minus to troche daleko.
gosh
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 marca 2012, 09:05

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: gosh »

witam ja tez chodzę ze swoimi córkami na basen do Jasła starsza ma 7 lat a młodsza 20 miesięcy i nic niepokojacego nie zauważyłam. dzieci zdrowe żadnych świństw nie złapały a jeśli w małym basenie woda jest za zimna to po 30 minutach przez które moja młodzsza pociecha szaleej idziemy na chwilę się zagrzać do jacuzzi gdzie jest naprawdę upalnie. Ja polecam basen jasielski choć oczywiście sprawa otwarta na poznawanie innych obiektów sportowych.
niunia2
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 6 marca 2013, 08:23

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: niunia2 »

w bukowinie tatrzanskiej bylam z moim synkiem ma3 latka bardzo fajnie sie bawil jak mial 2 latka tez tam bylismy. jestem zadowolona tam bylo doozo malutkich dzieci nie spodziewalam sie tak duzo maluszkow, po wygladzie powiem ze nawet mniejsze takie 1,5roczne byly polecam
Flowerekk
Guru
Guru
Posty: 158
Rejestracja: 21 maja 2009, 18:00

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: Flowerekk »

A ja polecam od niedawna otwarty basen w wysowej, zwlaszcza dla maluszkow kilkumiesiecznych, bo w przeciwienstwie do jasielskiego basenu temperatura wody wynosi tam od 34 do 37 stopni. Jedhnym minusem jest brak przewijaka. Ale warunki bardzo fajne, niezbyt duzo ludzi.
kotek27
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 6 marca 2013, 11:10

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: kotek27 »

tez bylem w bukowinie tatrzanskiej rozniez polecam bylem w styczniu, zima a tu na polu siedzisz w basenie super :) owszem dozo malych dzieci bylo ale w srodku. na slowacji tez sa baseny termalne tez duzo dzieciaczkow malych przyjezdza z rodzicami.
milsia09
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 6 marca 2013, 16:16

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: milsia09 »

frysztak
pomocnanna
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 15 września 2023, 14:51

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: pomocnanna »

Może basen we Wzorcowni Ruchu? Bardzo dobrą ofertę teraz mają
Kalinow
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 12 lutego 2024, 14:27

Re: Gdzie basen dla najmłodszych maluchów???

Post autor: Kalinow »

Czytam ten wątek z zainteresowaniem, ponieważ również szukam idealnego basenu dla mojego malucha. Dziękuję wszystkim za dotychczasowe sugestie!
ODPOWIEDZ