Przed startem

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Przed startem

Post autor: marcin »

hem pisze:jak bym chcial zapisac na forum Miodka to bym sie staral pieknie pisac . ale jestem na forum C zarnych ale Wy niszsczycie kazdego w kazdy mozliwy sposob a jak ja nie mam racji to wytlumaczcie mnie dlczego pilkarz Dylag w Jasle byl slaby a w Jedliczu zostaje pilkarzem Podkarpacia?
Ty znawco futbolu, weż sie je_bnij w czajnik i zastanów się co piszesz może pan Dyląg w Jedliczu jest gwiazdą lecz u nas na jego pozycji grają lepsi zawodnicy dlatego gra tam a nie u nas i tu widać gołym okiem kadry pomiędzy klubami JKS CZARNI 1910 JASłO A Naftą Jedlicze i na koniec wybrał grę tam i to jest jego wola trzeba ją uszanować.A ty weź nie pajacuj już bo czytając ciebie to odnoszę wrażenie że mama cię nie kochała i teraz wyżywasz się na klawiaturze.

Gdzieś widziałem że na spotkanie zapraszał cię Pan ACER, lecz taki smutny przestraszony człowiek jak ty zwietrzył cykora , i nie przyszedłeś.Kozak z ciebie tylko z za klawiatury i tyle. :cwaniak:
hem
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 21 marca 2007, 17:40
Lokalizacja: jaslo

Re: Przed startem

Post autor: hem »

Marcinku ja szanuje decyzje pana Dylaga ze nie chce grac w Jasle zwlaszcza przy takim trenerze. A jezeli chodzi o bledy ortograficzne to popatrz sobie na przedostatni spot a dla mnie splot tylko Wy tego nie pojmujecie
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: acer »

hem pisze: Dylag w Jasle byl slaby a w Jedliczu zostaje pilkarzem Podkarpacia?
Co Ty bredzisz ? Jakiego Podkarpacia ? :?:
hem
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 21 marca 2007, 17:40
Lokalizacja: jaslo

Re: Przed startem

Post autor: hem »

Jak ja zwykly kibic moge w Jedliczu podejsc do lawki trenerow Czarnych Jaslo i powiedziec ze chce dyskutowac o taktyce . Marcinku po.........lo Cie zupelnie i Ty chyba masz naprawde 96 lat
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: dado »

Przestańcie w ogóle z nim gadać,olejmy go szerokim siurem,a jak ktoś inny chce to niech sobie dyskutuje...szkoda słów
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: acer »

hem pisze:Jak ja zwykly kibic moge w Jedliczu podejsc do lawki trenerow Czarnych Jaslo i powiedziec ze chce dyskutowac o taktyce . Marcinku po.........lo Cie zupelnie i Ty chyba masz naprawde 96 lat
No i widzisz peele czy też hem , do Jedlicza na ławkę zapraszał peleego trener Dyląg, a na Śniadeckich 15 acer hem-a .. Chłopie już się gubisz i sam nie wiesz kto kogo gdzie zapraszał. Sam już nie wiesz czy jesteś peele czy hem.
Proszę nie rób z siebie pośmiewiska na TYM forum ;)
hem
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 21 marca 2007, 17:40
Lokalizacja: jaslo

Re: Przed startem

Post autor: hem »

do Acer jest taki tygodnik ,nowe podkarpacie,i tam typuja 11stu plkarzy tygodnia i tam naszy byly pilkarz przy trenerze Nizniku sie znalazl/chodzi o Rafala Dylaga/

[ Dodano: 5 Sierpień 2007, 20:41 ]
no Acer mnie zapraszali w jedliczu
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: acer »

hem pisze:do Acer jest taki tygodnik ,nowe podkarpacie,i tam typuja 11stu plkarzy tygodnia i tam naszy byly pilkarz przy trenerze Nizniku sie znalazl/chodzi o Rafala Dylaga/
Czyli wybrano go do jedenastki tygodnia po którejś tam kolejce ligowej - tak?
Nowe Pokarpacie - powiadasz hm.. to tak jakby u nas wybrali go do jedenastki tygodnia Obiektywu Jasielskiego ;)
Awatar użytkownika
jvc2006
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 08:23
Lokalizacja: Abu Dabi

Re: Przed startem

Post autor: jvc2006 »

hem pisze:wytlumaczcie mnie dlczego pilkarz Dylag w Jasle byl slaby a w Jedliczu zostaje pilkarzem Podkarpacia?
hem pisze:do Acer jest taki tygodnik ,nowe podkarpacie,i tam typuja 11stu plkarzy tygodnia i tam naszy byly pilkarz przy trenerze Nizniku sie znalazl/chodzi o Rafala Dylaga/
[ Dodano: 5 Sierpień 2007, 20:41 ]
no Acer mnie zapraszali w jedliczu
do jedenastki tygodnia może i był typowany, ale piłkarzem podkarpacia nie został - głąbie kapuściany. Piszesz dalej bzdury, sam sobie przeczysz. Siądź raz trzeźwy do komputera. A jak już piszesz to na czerwono program podkreśla błędy.
hem
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 21 marca 2007, 17:40
Lokalizacja: jaslo

Re: Przed startem

Post autor: hem »

do jvc2006 zostal Dylag pilkarzem 11stki tyggodnia ,nowego podkarpacia, czy ci sie to nie podoba czy nie i pogodz sie z tym

[ Dodano: 5 Sierpień 2007, 21:09 ]
do acer w 11stce tygodnika podkarpacia ciezko sie dostac tylko Kasprzyk byl tam z 6 razy a z naszych zawdnikow t niektorzy zawodnicy byli po jeden gora dwa razy a w tym sezonie nie bylo zadnego zawodnika z czarnych

[ Dodano: 5 Sierpień 2007, 21:12 ]
do administratora dlaczego nie ma ostrzezenia dla jvc2006 za ublizanie?
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: dado »

mówiłem,żeby z nim nie gadać...człowiek,który pisze Jasło z małej litery nie zasługuje na zainteresowanie...chociaz w sumie coś się dzieje i jest śmiesznie :krzeslem:
Ostatnio zmieniony 5 sierpnia 2007, 21:25 przez dado, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jvc2006
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 08:23
Lokalizacja: Abu Dabi

Re: Przed startem

Post autor: jvc2006 »

do hem:
1. może i w 11 kolejki, ale nigdy piłkarzem Podkarpacia
2. kto czyta Nowe Podkarpacie :rotfl: :rotfl: :rotfl:
3. piłkarzy kolejki typują trenerzy, a głosują czytelnicy (ilu?????) :rotfl: :rotfl: :rotfl:
4. ewentualne ostrzeżenia są za ubliżanie, a nie za ublizanie czy za komplementy :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
NOWY
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 7 kwietnia 2007, 02:17
Lokalizacja: UE

Re: Przed startem

Post autor: NOWY »

dado pisze:mówiłem,żeby z nim nie gadać...człowiek,który pisze Jasło z małej litery nie zasługuje na zainteresowanie...chociaz w sumie coś się dzieje i jest śmiesznie :krzeslem:
masz rację, ignorować pal...a :dobani:
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Przed startem

Post autor: Czoper »

No tak Nowe Podkarpacie to jest kultowa gazeta o niebywałym prestiżu, bardzo opiniotwórcza, to taka La Gazetta Dello Sport podkarpacia :super: :super: :hurra:
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Przed startem

Post autor: Roel_1910 »

Z kim jutro gra pierwsza druzyna ?? :luka: bo Druga w srode gra z Brzyskami. <-druzyna B klasy. Powinno byc kolejne zwyciestwo :hyhy:
Zablokowany