JKS CZARNI - Nafta Jedlicze

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Wojtmen

Re: JKS CZARNI - Nafta Jedlicze

Post autor: Wojtmen »

Drapichrust pisze:Nie ma co się aż tak podniecać. Zagrali dobrze ale tylko dzięki kiepskiej postawie Jedliczan. Jeżlei nie wyjdą w tym roku z tej kiepskiej V ligi to za rok powinni zaorać ten stadion i coś na tym miejscu posadzić. Bo liga jest słaba, za słaba na taką drużynę...
Oczywiście. Zagraliśmy fatalne spotkanie, tak naprawdę gdyby nie deszcz i brak kibiców z Jedlicza to przegralibyśmy wysoko. Tylko dzięki temu mecz sam sie wygrał. Zwolnic treneraaaaaaa!!! :zdegustowany:

Najlepiej wszystko zaorać i siąść przed telewizorem żłopiąc piwo..
Rengifo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 sierpnia 2007, 21:49
Lokalizacja: Mordor

Re: JKS CZARNI - Nafta Jedlicze

Post autor: Rengifo »

Drapichrust pisze: Jeżlei nie wyjdą w tym roku z tej kiepskiej V ligi to za rok powinni zaorać ten stadion i coś na tym miejscu posadzić.
Ja mam nawet taki pomysł: marchewkę lub konopie , no chyba, że takiego debila jak TY zasadzą , ale ja wiem czy wzejdzie ? wątpię :znudzony:
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: JKS CZARNI - Nafta Jedlicze

Post autor: acer »

noxious7 pisze:zachowujesz sie jak dziecko, dorosnij
Dlaczego czepiasz się hema, przecież nic złego nie napisał :zly:
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: JKS CZARNI - Nafta Jedlicze

Post autor: Drapichrust »

Największy problem dzisiejszej młodzieży to czytanie bez zrozumienia. Proszę przeczytajcie moją wypowiedź jeszcze raz. A nie rzucajcie się jak pchły na powrózku.
Rengifo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 sierpnia 2007, 21:49
Lokalizacja: Mordor

Re: JKS CZARNI - Nafta Jedlicze

Post autor: Rengifo »

Czytałem, 25-letni staruszku twój post 80 razy i wiem jedno: brakuje Ci szacunku do estadio Śniadeckich 15. Ale ty i tak tego nie zrozumiesz - masz zaledwie 25 wiosen :kwasny:
Awatar użytkownika
jvc2006
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 08:23
Lokalizacja: Abu Dabi

Re: JKS CZARNI - Nafta Jedlicze

Post autor: jvc2006 »

Gra się tak jak przeciwnik pozwala.
Prawda, Nafta była słaba, ale słaba na tle DOBRZE GRAJĄCYCH CZARNYCH JASŁO!!! :padam:
Nareszcie zespół był ZESPOŁEM, każdy włożył w grę serce i umiejętności. Tym większe brawa, że pogoda fatalna.
[center]OBY TAK DALEJ[/center]
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: JKS CZARNI - Nafta Jedlicze

Post autor: marcin »

Czytając te wszystkie posty nasuwa się jedno, że jest tu wielu normalnych kibiców i wielu takich którzy za wszelką cenę probują tu zasiać ferment. Dla tego proponuje ignorować tych dziwnych pajacyków bo szkoda nerwów.

A co do meczu to powiem że jestem dumny z gry chłopaków że zagrali świetny mecz byli monolitem dali z siebie maxa i to mnie bardzo cieszy i za to wielkie brawa dla nich. Może nafta nie była zespołem nie wiadomo jakim lecz takie mecze są zawsze meczami trudnymi, lecz mimo to wczoraj jak dla mnie było święto na boisku, no i na trybunach gratki za fajna oprawę i za te czerwone race w pół mroku bardzo fajnie wyglądało.Ja w każdym bądż razie po wczorajszym meczu mam bardzo dobry humor. :rotfl:






J.K.S CZARNI 1910 JASŁO IV LIGA!!! I NIKT NAM TEGO NIE ZABIERZE
Ania :)
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 25 września 2006, 16:15
Lokalizacja: Jasełko

Re: JKS CZARNI - Nafta Jedlicze

Post autor: Ania :) »

Meczyk super! chociaz pogoda okropna baaaardzo milo sie takie spotakanie ogladalo :padam: Wielkie brawa i oby tak dalej :hurra: :hurra: :hurra:
P.S. A co z ta niespodzianka, ktora miala byc na tym meczyku :D?
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: JKS CZARNI - Nafta Jedlicze

Post autor: marcin »

Ania pisze:
P.S. A co z ta niespodzianka, która miała być na tym meczyku :D?
Wybacz ja nie dałem rady zorganizować tej niespodzianki , lecz to nie z mojej winy.Ale myślę że zawodnicy swoją gra zrobili miłą niespodziankę ;)
Zablokowany