Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: jasnowidzroman »

czarni-fan 1910 pisze:
łodyniec pisze:Ah jak ja lubię odpisywać napinaczą :P chłopcy nie denerwujcie się bo wam żyłka pęknie :D Tacy z was chojracy ? Nic nie stoi na przeszkodzie abyście swoją siłę pokazali w oktagonie :D
Widac jaki z ciebie kozak :dobani: .Tylko szczekac umiesz pajacu internetowy .PIIIZZZDDDDA nie oficer z ciebie jest :krzeslem: .

Nie każdy zniży się do twojego poziomu ,zapewne łodyniec obił by ci buźkę,ale nie chce cię ośmieszać wśród twojego towarzystwa bez którego boisz się wyjść na miasto :cwaniak:
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2015, 11:18 przez jasnowidzroman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dziadek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 209
Rejestracja: 25 stycznia 2012, 12:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Dziadek »

czarni-fan 1910 pisze:
łodyniec pisze:Ah jak ja lubię odpisywać napinaczą :P chłopcy nie denerwujcie się bo wam żyłka pęknie :D Tacy z was chojracy ? Nic nie stoi na przeszkodzie abyście swoją siłę pokazali w oktagonie :D
Widac jaki z ciebie kozak :dobani: .Tylko szczekac umiesz pajacu internetowy .PIIIZZZDDDDA nie oficer z ciebie jest :krzeslem: .
Jeśli Czarni Jasło mają tylko takich kibiców jak Ty ,to szczerze im współczuję ...
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

jasnowidzroman pisze:
czarni-fan 1910 pisze:
łodyniec pisze:Ah jak ja lubię odpisywać napinaczą :P chłopcy nie denerwujcie się bo wam żyłka pęknie :D Tacy z was chojracy ? Nic nie stoi na przeszkodzie abyście swoją siłę pokazali w oktagonie :D
Widac jaki z ciebie kozak :dobani: .Tylko szczekac umiesz pajacu internetowy .PIIIZZZDDDDA nie oficer z ciebie jest :krzeslem: .

Nie każdy zniży się do twojego poziomu ,zapewne łodyniec obił by ci buźkę,ale nie chce cię ośmieszać wśród twojego towarzystwa bez którego boi się wyjść na miasto :cwaniak:
kolega po fachu lodynca itp. jak rozummiem ,kolejny madry za klawiatura.Masz cos do mnie dawaj na PW.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18465
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: dragoness »

Dla twojej informacji ,ktora jest jak widac mierna ,juz taka inciatywa byla robiona z innymi klubami ktore maja zgode z Czarnymi.
Mogę prosić po polsku?
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

jasnowidzroman pisze:[quote="


Nie każdy zniży się do twojego poziomu ,zapewne łodyniec obił by ci buźkę,ale nie chce cię ośmieszać wśród twojego towarzystwa bez którego boisz się wyjść na miasto :cwaniak:
Z ciebie taki sam leszcz jak z lodynca.Ekipa gimbazow internetowych.Osmieszasz to sie ty tymi swoimi zreszta jak lodyniec wypocinami wykrecajacymi ,bo Wy (trole internetowe) to w gebie jestescie madrzy..Jak sie chcesz przekonac czy jestem cwaniak to smialo pisz do mnie PW.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

dragoness pisze:
Dla twojej informacji ,ktora jest jak widac mierna ,juz taka inciatywa byla robiona z innymi klubami ktore maja zgode z Czarnymi.
Mogę prosić po polsku?
Poszukaj na tym forum to sie dowiesz.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18465
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: dragoness »

Ajajaj, jak boli ułożenie poprawnego zdania. Jak mogę coś znaleźć, jeśli nawet nie wiem, czego mam szukać?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: CYNGIEL »

dragoness pisze:Ajajaj, jak boli ułożenie poprawnego zdania. Jak mogę coś znaleźć, jeśli nawet nie wiem, czego mam szukać?
Nie wiem, po co niektórzy zabierają głos w sprawach ,które są dla nich terra ignota. Dajcie żyć.Wchodząc na stronę,którą zawsze lubiłem jako kibic Czarnych,zaczynam mieć odruchy wymiotne. :zawstydzony:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18465
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: dragoness »

Terra incognita, powiada Pan? Nie do końca. A jeśli nawet, to niechęć do objaśnienia czegokolwiek jest zastanawiająca. Jak już napisałam, jako podatnik mam prawo wiedzieć i wypowiadać się na temat, co dzieje się z moimi pieniędzmi. A forum jest PUBLICZNE, natomiast wątek dotyczy wsparcia dla klubu, czyli dofinansowania z Urzędu Miasta, bo niestety w aktualnej sytuacji, tylko na to może liczyć klub i tym gospodarować.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

dragoness pisze:Terra incognita, powiada Pan? Nie do końca. A jeśli nawet, to niechęć do objaśnienia czegokolwiek jest zastanawiająca. Jak już napisałam, jako podatnik mam prawo wiedzieć i wypowiadać się na temat, co dzieje się z moimi pieniędzmi. A forum jest PUBLICZNE, natomiast wątek dotyczy wsparcia dla klubu, czyli dofinansowania z Urzędu Miasta, bo niestety w aktualnej sytuacji, tylko na to może liczyć klub i tym gospodarować.
dragoness znów piszesz nieprawdę.W 2014 r. Zadanie prowadzenia klubu określone zostało na 240 000 zł.Dotacji z UM było 129 000. Resztę potrzebną do funkcjonowania klubu czyli 110 000 plus około 80 000 na spłatę zobowiązań czyli tzw.redukcje długu wypracowaliśmy bądź tez pozyskaliśmy (sprzedaż biletów,sponsorzy,transfery,1% podatku,darowizny itp.)Teraz poszukaj mi drugi klub sportowy w Jaśle ,który nie zbierając składek od młodzieży zdołał wypracować prawie 200 000.Nie ma takiego ale lepiej głupoty na necie pisać podobnie jak wielu innych niz faktycznie zainteresować się jak to wszystko funkcjonuje.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: juve_fan »

Forum portalu szczujnia4u działa na umysły, jak widać. Gdyby tylko zebrać ten potencjał ludzki prezentujący tutaj swoje poglądy to mielibyśmy w Jaśle nienagannych prezesów firm i stowarzyszeń, radnych oraz polityków na każdym szczeblu. Aż dziwne, że w regionie, gdzie tylu ludzi ma gotowe rozwiązania na wszystkie problemy i potrafi działać lepiej niż każdy obecny decydent w świecie rzeczywistym, mamy aż taką bryndzę. Hmm... czyżby życie wirtualne nie przekładało się na realia?

Zacznijmy może dyskusję od tego, kto z Państwa:
a) działał kiedykolwiek w klubie sportowym (nawet na poziomie C klasy)
b) pozyskał dla tego klubu, choćby jedną złotówkę (poza określoną kwotę z budżetu JST)

Jeśli na powyższe odpowiedzi udzielają Państwo odpowiedzi przeczącej to jedziemy dalej:
a) kto z Państwa miał dzieciaka albo sam w przeszłości kopał piłkę w jakimkolwiek klubie, na jakimkolwiek szczeblu rozgrywkowym
b) jeśli odpowiedź na pytanie w punkcie a) jest twierdząca to czy poza obowiązkami takimi, jak przetransportowanie swojej pociechy na trening bądź kopanie piłki robił Pan/Pani cokolwiek innego, co było związane z działalnością klubu (opiekun na wyjazdach, pomoc trenerom i działaczom w codziennym funkcjonowaniu)

Jeśli nadal odpowiedzi są przeczące to na koniec:
a) czy oprócz siedzenia przed komputerem działał Pan/Pani w jakiejkolwiek organizacji nieodpłatnie, poświęcając swój czas na jej funkcjonowanie

Ja akurat bardzo ostrożnie podchodzę do krytyki takich ludzi jak lato, czy wcześniej Panowie Węgrzynowie, bo mam świadomość, że taka działalność to niejednokrotnie orka na ugorze. Gdybym jeszcze dodatkowo był obrzucany takim hejtem, jak robi się to na tym forum, pewnie już dawno dałbym sobie spokój.

@dragoness Bez urazy, ale w niektórych sprawach nt. Czarnych Pani się po prostu kompromituje. Postrzeganie ludzi, związanych z klubem przez pryzmat paru nie do końca rozgarniętych "kiboli" z Pani szkoły jest lekkim nadużyciem.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18465
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: dragoness »

lato pisze:
dragoness pisze:Terra incognita, powiada Pan? Nie do końca. A jeśli nawet, to niechęć do objaśnienia czegokolwiek jest zastanawiająca. Jak już napisałam, jako podatnik mam prawo wiedzieć i wypowiadać się na temat, co dzieje się z moimi pieniędzmi. A forum jest PUBLICZNE, natomiast wątek dotyczy wsparcia dla klubu, czyli dofinansowania z Urzędu Miasta, bo niestety w aktualnej sytuacji, tylko na to może liczyć klub i tym gospodarować.
dragoness znów piszesz nieprawdę.W 2014 r. Zadanie prowadzenia klubu określone zostało na 240 000 zł.Dotacji z UM było 129 000. Resztę potrzebną do funkcjonowania klubu czyli 110 000 plus około 80 000 na spłatę zobowiązań czyli tzw.redukcje długu wypracowaliśmy bądź tez pozyskaliśmy (sprzedaż biletów,sponsorzy,transfery,1% podatku,darowizny itp.)Teraz poszukaj mi drugi klub sportowy w Jaśle ,który nie zbierając składek od młodzieży zdołał wypracować prawie 200 000.Nie ma takiego ale lepiej głupoty na necie pisać podobnie jak wielu innych niz faktycznie zainteresować się jak to wszystko funkcjonuje.
Dziękuję, że ktoś mnie wreszcie objaśnił, niemal nie próbując obrazić. To już jakiś postęp i mam nadzieję, że w klubie również tak będzie.
nie do końca rozgarniętych "kiboli" z Pani szkoły jest lekkim nadużyciem.
Przykro czytać, że Pan również ma kompleks licealisty. Nie mam pojęcia, do jakiej szkoły chodzą, bądź chodzili kibole z tego forum.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Tur »

lato pisze:W 2014 r. Zadanie prowadzenia klubu określone zostało na 240 000 zł.Dotacji z UM było 129 000. Resztę potrzebną do funkcjonowania klubu czyli 110 000 plus około 80 000 na spłatę zobowiązań czyli tzw.redukcje długu wypracowaliśmy bądź tez pozyskaliśmy (sprzedaż biletów,sponsorzy,transfery,1% podatku,darowizny itp.)Teraz poszukaj mi drugi klub sportowy w Jaśle ,który nie zbierając składek od młodzieży zdołał wypracować prawie 200 000.Nie ma takiego ale lepiej głupoty na necie pisać podobnie jak wielu innych niz faktycznie zainteresować się jak to wszystko funkcjonuje.
Sielanka ;) chciałbym tylko jakoś nie mogę w to uwierzyć. ;)
Miedzy bajki to możesz włożyć co napisałeś że "wypracowaliście " 190 000 w 2014 roku :rotfl: i dragoness w to może ci uwierzyć więc może byłbyś tak uprzejmy i wypisał dokładnie kto i ile ? a sponsorzy na pewno się ucieszą jak wymienisz ich jako dobrodziei.
Według waszych wyliczeń odziedziczyliście 130 tyś. spłaciliście 80 tyś. czyli mam rozumieć że dług klubu na koniec roku został zmniejszony do 50 000 tak ?
trydent
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 stycznia 2014, 13:46

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: trydent »

Nie chcę być czyimś obroncom ale tutaj jest artykuł gdzie wypowiada się prezes klubu pan Kowalski Piotr i potwierdza to co napisał pan Lato.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /150109918
jasnowidzroman
Guru
Guru
Posty: 133
Rejestracja: 3 grudnia 2012, 12:58

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: jasnowidzroman »

czarni-fan 1910 pisze:
jasnowidzroman pisze:[quote="


Nie każdy zniży się do twojego poziomu ,zapewne łodyniec obił by ci buźkę,ale nie chce cię ośmieszać wśród twojego towarzystwa bez którego boisz się wyjść na miasto :cwaniak:
Z ciebie taki sam leszcz jak z lodynca.Ekipa gimbazow internetowych.Osmieszasz to sie ty tymi swoimi zreszta jak lodyniec wypocinami wykrecajacymi ,bo Wy (trole internetowe) to w gebie jestescie madrzy..Jak sie chcesz przekonac czy jestem cwaniak to smialo pisz do mnie PW.
Może i jestem jak owy łodyniec, ale jak to powiedziałeś "w gębie jesteście mądrzy" i z tym się zgodzić muszę,poziom mojego intelektu jest o długość stadiony wyższy od takich napinaczy jak ty ,a co za tym idzie ,nie sprowadzisz mnie do swojej ligi intelektualnej. Nie każdy jest tak opóźniony jak ty by wszystko załatwiać siłowo.
ps. możesz się już nie męczyć z prowokacją ,bo ani ja ani pewnie łodyniec mordy obić ci nie chce,a że nie dociera do ciebie czym jest forum i do czego służy ,to może jednak odpuść sobie wchodzenie w rozmowę ze mną i innymi forumowiczami którzy mają argumenty a nie gołe pięści .
ODPOWIEDZ