Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Tur »

lato pisze: Jeśli chodzi o mnie to wypłatę dostaje za prace zawsze na 1 każdego miesiąca a o tym ze coś wczoraj na moje konto wpłynęło to od ciebie się dopiero dowiaduje,pozostali członkowie Zarządu może wczoraj cos faktycznie otrzymali ale to dopiero dzisiaj popytam na meczu. :cwaniak:
Ty zmień dyscyplinę sportu bo uniki wychodzą ci najlepiej. :)
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Tur »

Według protokołu Komisji Rewizyjnej nie wiem dlaczego nie podpisanego przez Przewodniczącego pana Nazgowicza jest 253 tysiące długu czyli dużo więcej jak zbawca Lato z kolegami przejęli klub. Trzynastu członków rewelka :zly: :zly: i dwóch zasłużonych działaczy panowie Zawiliński i Gozdecki opuszczają obrady na znak protestu :szok: czy Jasło stać pozbywanie się takich działaczy ?
Małzer68
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 13:33

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Małzer68 »

Stać, bo program jest jedyny i słuszny, a tak serio jak już ktoś tu pisał to tylko postawienie klubu w upadłość i stworzenie nowego ma jakiś sens.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

Tur pisze:Według protokołu Komisji Rewizyjnej nie wiem dlaczego nie podpisanego przez Przewodniczącego pana Nazgowicza jest 253 tysiące długu czyli dużo więcej jak zbawca Lato z kolegami przejęli klub. Trzynastu członków rewelka :zly: :zly: i dwóch zasłużonych działaczy panowie Zawiliński i Gozdecki opuszczają obrady na znak protestu :szok: czy Jasło stać pozbywanie się takich działaczy ?
Nie wiem kto cię matematyki uczył ale poniósł dydaktyczna porażkę.Od kiedy to 253 000(jest) jest kwotą większą niż 290 000(było) ?
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Tur »

lato pisze:
Tur pisze:Według protokołu Komisji Rewizyjnej nie wiem dlaczego nie podpisanego przez Przewodniczącego pana Nazgowicza jest 253 tysiące długu czyli dużo więcej jak zbawca Lato z kolegami przejęli klub. Trzynastu członków rewelka :zly: :zly: i dwóch zasłużonych działaczy panowie Zawiliński i Gozdecki opuszczają obrady na znak protestu :szok: czy Jasło stać pozbywanie się takich działaczy ?
Nie wiem kto cię matematyki uczył ale poniósł dydaktyczna porażkę.Od kiedy to 253 000(jest) jest kwotą większą niż 290 000(było) ?
Pisałeś zaraz po wyborach ,że przejeliście po porzednikach 160 tysięcy długu skąd już Ci urosło do 290 000 ?????? to może Marcin W "prezes stulecia" odniesie się do tej kwoty ?
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

Tur pisze:
lato pisze:
Tur pisze:Według protokołu Komisji Rewizyjnej nie wiem dlaczego nie podpisanego przez Przewodniczącego pana Nazgowicza jest 253 tysiące długu czyli dużo więcej jak zbawca Lato z kolegami przejęli klub. Trzynastu członków rewelka :zly: :zly: i dwóch zasłużonych działaczy panowie Zawiliński i Gozdecki opuszczają obrady na znak protestu :szok: czy Jasło stać pozbywanie się takich działaczy ?
Nie wiem kto cię matematyki uczył ale poniósł dydaktyczna porażkę.Od kiedy to 253 000(jest) jest kwotą większą niż 290 000(było) ?
Pisałeś zaraz po wyborach ,że przejeliście po porzednikach 160 tysięcy długu skąd już Ci urosło do 290 000 ?????? to może Marcin W "prezes stulecia" odniesie się do tej kwoty ?
No to dodaj do tej kwoty o której pisałem zaraz w styczniu jeszcze jedną,do zwrotu do UM około 135 000 jaką to klub i ten obecny Nieudolny zarząd jak za każdym razem powtarzasz, został obciążony z racji źle rozliczonej dotacji za lata 2009 i 2010 przez pana burmistrza A.Czerneckiego.Wychodzi jakby na to nie patrze,ć ze nie dosyć ze nie zadłużyliśmy się bardziej to jednak udało się nam nawet różnymi działaniami o kilkadziesiąt tysięcy zmniejszyć zadłużenie.No ale to przeciez NIC nie znaczy.Ważne ze jesteśmy i tak do [...] bo seniorzy sa na ostatnim miejscu w 5 lidze. ;)
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Tur »

Nie opowiadaj głupot i nie dodaj ,bilans otwarcia był 130 lub 160 tysięcy więc nie dorabiaj ideologii. A FAKT JEST TAKI ŻE NIEUDOLNY ZARZĄD Z TWOIM UDZIAŁEM JEST NA OSTATNIM MIEJSCU I SPADNIESZ DO 6 LIGI :wsciekly: ale za to będziesz w historii klubu bo niewielu się to udało. :rotfl:
A wzmocnienia to wam się udały no cimes. ;)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

Tur pisze:Nie opowiadaj głupot i nie dodaj ,bilans otwarcia był 130 lub 160 tysięcy więc nie dorabiaj ideologii. A FAKT JEST TAKI ŻE NIEUDOLNY ZARZĄD Z TWOIM UDZIAŁEM JEST NA OSTATNIM MIEJSCU I SPADNIESZ DO 6 LIGI :wsciekly: ale za to będziesz w historii klubu bo niewielu się to udało. :rotfl:
A wzmocnienia to wam się udały no cimes. ;)
Tak jest,masz we wszystkim racje.Bez odbioru.
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Mat »

Ile to jeszcze panowie z zarządu cudotwórców wyciągną to tych długow poprzedników 130 150 290 ? Nie da rady cały czas jechać na tych poprzednikach ze wszystko co złe to oni a my cacy to tak jak Po straszy PiS
Prawda jest taka ze niestety wasza praca nic dobrego nie przyniosła.
I zobaczymy jak kolejni ludzie rozlicza wasze finanse co z tego wyjdzie ...
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

dobijajcie Czarnych takimi kometarzami bardziej .Grabarze internetowi Czarnych. Nic tylko wyliczacie dlugi i krytykujecie,a sami nic nie umiejecie pomoc.
kopernikus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 12 czerwca 2007, 19:03
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kopernikus »

Link o wspólnej współpracy JKS Czarnych 1910 Jasło, UKS 6 Jasło i AP Jasło. Chyba to temat tej dyskusji ?? :Wsparcie dla klubu Czarni Jasło
http://www.czarnijaslo.pl/wspaniala-opr ... eckich-15/
kowalski38200
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 8 września 2011, 09:04

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kowalski38200 »

Rocznik 2002 idzie do gimnazjum. Zobaczymy ilu zawodników będzie grać w CZARNYCH. To będzie prawdziwy test współpracy.
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Mat »

Co dalej z JKS Czarni 1910 ... Po rezygnacji Zarządu, zespół na ostatnim miejscu w ligowej tabeli, ogromne zobowiązania finansowe.
Jaki czeka go los czy ktoś pochyli się nad tym zasłużonym 105 letnim Klubem ?
Czy będą chętni aby ciężką pracą pomóc przetrwać naszemu JKS ?
:zalamany:
MUFC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 lipca 2014, 15:07

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: MUFC »

Mat, myśle ze Ty i jeszcze kilku kibiców z tego forum ciężką pracą dałoby rade wszystko ogarnąć. Zlikwidowalibyście dług do zera, rozliczylibyście poprzedników i wyprowadzili klub na prosta. Wszyscy kibice byliby zadowoleni.
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Mat »

Myślę że pewnie tak jest jak piszesz MUFC
ODPOWIEDZ