Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: dado »

I tak macie zaje....cie. Ekoball Stal Sanok w zeszlym roku z UM otrzymał kwotę 30 tysięcy złotych. Tak tylko napisałem, bo przykro mi, że obcinają dotacje,ale inni sa w jeszcze wiekszej [...]. I szlag mnie trafia, że urzędy miasta na jakieś go...wna pieniądze wyzwalają, a nie na sport. A później płacz, że sukcesów nie ma
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

Jasełko1910.... pisze:"zrobili"? chłopie weź przestań pieprzyć a jak nie to przedstaw sie i wtedy zabieraj głos
Forum jest po to żeby wyrazac swoje opinie anonimowo ..Jestem kibicem , chodze na mecze , place za bilety , 1 % tez przekazuje ..No to teraz się pochwal czyms KONKRETNYM .
Jasełko1910....
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2018, 07:40

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Jasełko1910.... »

Chwalisz się czy żalisz? przedstaw sie to wtedy Ci opowiem o Sobie
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: lato »

Jasełko1910....
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2018, 07:40

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Jasełko1910.... »

brawo ragnar i inni za wycofanje druzyny z rozgrywek :D p.... i tyle :D
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

No i bardzo dobrze :) Niech każdy pomaga jak potrafi i może , a jakos z tego wyjdziemy..W jesieni wybory samorządowe i cos się może zmienić w podejściu do sportu . Czekamy na rozpoczęcie budowy sztucznej murawy :niepewny:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: czarni-fan 1910 »

ragnar pisze:Wycofanie seniorów z ligii. Info od piłkarza. Tragedia
widac jak cie pilkarze robia w choja . :)
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: CYNGIEL »

Jasełko1910.... pisze:"zrobili"? chłopie weź przestań pieprzyć a jak nie to przedstaw sie i wtedy zabieraj głos
Nie chccę Cię obrażać ani polemizować z Tobą ale musisz wiedzieć ,że klub to:zawodnicy ,zarząd,kibice,działacze i sponsorzy i nie każdy kibic musi być działaczem czy sponsorem. :zdegustowany:
Jasełko1910....
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2018, 07:40

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: Jasełko1910.... »

CYNGIEL pisze:
Jasełko1910.... pisze:"zrobili"? chłopie weź przestań pieprzyć a jak nie to przedstaw sie i wtedy zabieraj głos
Nie chccę Cię obrażać ani polemizować z Tobą ale musisz wiedzieć ,że klub to:zawodnicy ,zarząd,kibice,działacze i sponsorzy i nie każdy kibic musi być działaczem czy sponsorem. :zdegustowany:
Właśnie tak, ale jak ktoś nie pomaga to niech glupio nie pisze. Do Ciebie nic nie mam bo z tego co zaobserwowalem, jak już sie wypowiadales to w porzadku jak na kibica przystalo. Pozdrawiam ;)
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: wi610 »

Przeczytajcie jeszcze raz komunikat na stronie Czarnych, bo treść się trochę zmieniła :P
http://www.czarnijaslo.pl/komunikat-6/
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

Wyglada na to , ze poprzedni komunikat to była "wersja robocza" ;) Czy wiadomo cos o sparingu sobotnim z Wisniowa ?
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: ragnar »

Ja napisałem co mi piłkarz mówił . Wczoraj gadałem z nim i okazuje sie że jest tak ze sami piłkarze mówili na spotkaniu w tym tygodniu żeby wycofać bo nie ma kasy to nie ma sensu grać bo za darmo nie zagrają. Jutro na sparing jada swoimi samochodami bo klub im nie zapłaci za autobus i za boisko.
-RSP-
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 27 lipca 2012, 11:23

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: -RSP- »

ragnar pisze:Ja napisałem co mi piłkarz mówił . Wczoraj gadałem z nim i okazuje sie że jest tak ze sami piłkarze mówili na spotkaniu w tym tygodniu żeby wycofać bo nie ma kasy to nie ma sensu grać bo za darmo nie zagrają. Jutro na sparing jada swoimi samochodami bo klub im nie zapłaci za autobus i za boisko.
Gościu co Ty piszesz? Chyba rozmawiałeś z piłkarzem innego zespołu. Zmień forum! :cisza:
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

A gdzie ten sparing i o której ?
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Wsparcie dla klubu Czarni Jasło

Post autor: kibic jks1910 »

..i bardzo dobrze , niech jada swoimi . Do Dębicy nie jest znów tak daleko , a Hesta napewno wzielaby z 1 tys. zł. Trzymam kciuki za dobry wynik :) Proponuje jeszcze wprowadzić bilety dla byłych piłkarzy i działaczy ..nawet po 2 zł . To chyba niewiele ? ..albo karnet za 20 zl do końca rundy :niepewny:
ODPOWIEDZ