Zamiast meczu idź pod urząd!!

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: Procter »

Panowie no to podejmujemy rękawice jaką rzucił nam rumiany... Teraz w dzień i w godzine meczu na Śniadeckich zbieramy się wszyscy pod stadionem i idziemy pod urząd!! Bedziemy powtarzać w każdy weekend o tej porze o, której nasi chłopcy powinni grać swoj mecz.. niestety wycofalismy sie z rozgrywek, ale mamy do wygrania rozgrywke z rumianym i jego urzędasami!! nie bedzie na stadionie żadnych marketów to niech sobiw ybija z głowy!! Dzis pierwsza akcja!! Dzis o 17.00 wszyscy na stadion. Nie ma za czasu nie macie bo ten czas ta godzina zawsze była przeznaczona na nasz ukochany KLUB i tak ma juz zostac!! dla nas ten klub nadal gra!! gra w naszych sercach i dlatego nie zginie!! jedziemy dzis pod urzad ze Sniadeckich..beda media, rumiany z pewnoscia sie pojawi to nic ze sobota i urzad nie pracuje..ale rozgłos Panowie i Panie bedzie a ten rozgłos jest nam potrzebny!! idziemy spokojnie i nie prowokujemy bo z pewnosci nasi ukochani stróze prawa beda z nami.. Co Wy na to?? WALCZYMY???!!!??
basebal3
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 sierpnia 2009, 10:43

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: basebal3 »

NIGDY NIE ZGINIE !!!!!! JKS NIGDY NIE ZGINIE

SUPER AKCJA NAPEWNO SIE POJAWIE I NIECH KAZDY KTO KOCHA TEN KLUB TEŻ TAM BEDZIE WSZYSCY GOD: 17 !!!!!!!!!! :cisza: :cisza:
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: wi610 »

WSZYSCY POD URZĄD!!!!!!!!!!!!!! o 17
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: ajaks1 »

zamiast pod urząd to idźcie pod mieszkania byłych prezesików czarnych co długów narobili przez całe lata
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: antykieckowy »

ajaks1 pisze:zamiast pod urząd to idźcie pod mieszkania byłych prezesików czarnych co długów narobili przez całe lata
To co piszesz wydaje się logiczne jednak z niewiadomego powodu organizatorzy tego "protestu" wybrali sobie PUSTY URZĄD MIASTA (w soboty o 17. siedzi tam tylko stróż). Dlaczego? To tylko pewnie wiadomo organizatorom, którym zapewne się nudzi i z braku laku będą się wydzierać pod oknami ludzi mieszkających w centrum.

A potem zdziwienie, że burmistrz nie chce rozmawiać a większość mieszkańców ma tego wszystkiego dość.
:mur:
Awatar użytkownika
PYSIEK
VIP
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 19:09
Lokalizacja: Jaslo/Gdańsk

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: PYSIEK »

super pomysł i co z tego że nie ma o to chodzi by dać o sobie znać CZARNI to my bez względu na ligę w której przyjdzie nam grac. Myślę że inicjatywa super i najważniejsze że niewygodna dla panujących. Myślę że warto ja powtórzyć, przy innych okolicznościach Dni Wina, Jasła itp itd ludzie rządzący tym miastem muszą czuć do czego doprowadziły ich rządy. I zanim ktokolwiek napisze o Krośnie Sanoku itp niech najpierw poczyta co i gdzie na co się przeznacza bo tłumaczyć każdemu z osobna to już się nie da.
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: zielony87 »

Antykieckowy pisze:To co piszesz wydaje się logiczne jednak z niewiadomego powodu organizatorzy tego "protestu" wybrali sobie PUSTY URZĄD MIASTA (w soboty o 17. siedzi tam tylko stróż). Dlaczego? To tylko pewnie wiadomo organizatorom, którym zapewne się nudzi i z braku laku będą się wydzierać pod oknami ludzi mieszkających w centrum.

A potem zdziwienie, że burmistrz nie chce rozmawiać a większość mieszkańców ma tego wszystkiego dość.
Człowieku,to tylko kibice nie wymagaj od większości z nich za dużo rozsądku ;) Gdyby byli rozsądniejsi to zrobili by to:
ajaks1 pisze:zamiast pod urząd to idźcie pod mieszkania byłych prezesików czarnych co długów narobili przez całe lata
Bo po co podpadać mieszkańcom ? Ale tak najlepiej - pokrzyczeć właściwie nie wiadomo na kogo.Typowe dla tego gorszego obrazu kibiców jako zbieraniny agresywnych facetów...
PYSIEK pisze: super pomysł i co z tego że nie ma o to chodzi by dać o sobie znać CZARNI to my bez względu na ligę w której przyjdzie nam grac. Myślę że inicjatywa super i najważniejsze że niewygodna dla panujących. Myślę że warto ja powtórzyć, przy innych okolicznościach Dni Wina, Jasła itp itd ludzie rządzący tym miastem muszą czuć do czego doprowadziły ich rządy.
Oczywiście popsucie samozadowolenia różnym władzom protestami to pomysł z waszej strony który mi się podoba,no ale chyba jeszcze ważniejsze jest to,że jeżeli chcecie mieć dalej ten klub sportowy,to konieczne są: 1.Wywalczenie na ten klub pieniędzy 2.Zmiana działaczy i prezesów na ludzi którym faktycznie będzie zależeć (może kogoś z was ?) i koniecznie obserwacja tych osób przez pozostałych kibiców czy działają naprawdę dla dobra klubu...
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: Procter »

Powiem tak...troche racji burmistrz ma.... bo trzeba spojrzc na to troche z wlasciwej storny...owszem krytykowalem dzialanosci rzady burmistrza,,... nie ktroe rzady mi sie nie podobaly ale to chyba mi mozna ze cos mi sie nie podoba... tyle ze faktycznie klub nie moze byc sponsorowany głownie przes urzad...gdysbysmy doszli do porozumienia z mosirem a urzedem za wynajcie stadionu nie trzeba by bylko placic... gdyby byly takie frimy jak pare lat temu... rafineria , gamrat, pektowin ktore byly by chetne dac pieniadze na sport bylibysmy w innym pukcnie niz teraz,,,, booli mnie jedynie to ze a CZarni dalej tułaja sie po pastwiskach,,, :( Zoabczymy moze tak miao byc..moze znajdzie sie jakis sponsor, jakas firma co [rzenaczy duza kowte na Czarnych i na sport... miejmy nadzieje ze Czarni wroca mocniejsi po tej porazce i za nie dlugi okres czasu bedziemy grac z najlepszymi :) CZANRNI JASŁO NA ZAWSZE W MOIM SERCU>>> POSTY MOJE SA TYLKO I WYŁACZNIE MOIM PRYWATNYM ZDANIEM NIE PISZE NIC CO MA NA CELU OBRAZANIE INNYCH LUDZI A JEDYNIE LEZY MI NA SERCU DOBRO SPORTU I KLUBU Z PONAD STU LETNIA TRADYCJA>>
Awatar użytkownika
antykieckowy
VIP
VIP
Posty: 2992
Rejestracja: 21 stycznia 2011, 19:54

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: antykieckowy »

PYSIEK pisze:super pomysł i co z tego że nie ma o to chodzi by dać o sobie znać CZARNI to my bez względu na ligę w której przyjdzie nam grac. Myślę że inicjatywa super i najważniejsze że niewygodna dla panujących. Myślę że warto ja powtórzyć, przy innych okolicznościach Dni Wina, Jasła itp itd ludzie rządzący tym miastem muszą czuć do czego doprowadziły ich rządy. I zanim ktokolwiek napisze o Krośnie Sanoku itp niech najpierw poczyta co i gdzie na co się przeznacza bo tłumaczyć każdemu z osobna to już się nie da.
Wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, że idąc na Dni Wina czy Jasła, po UM itp. podpadacie tylko mieszkańcom Jasła, którzy będą widzieć tylko i wyłącznie grupę kilkudziesięciu chłopa wydzierających się nie wiadomo o co.
zielony87 pisze:
Antykieckowy pisze:To co piszesz wydaje się logiczne jednak z niewiadomego powodu organizatorzy tego "protestu" wybrali sobie PUSTY URZĄD MIASTA (w soboty o 17. siedzi tam tylko stróż). Dlaczego? To tylko pewnie wiadomo organizatorom, którym zapewne się nudzi i z braku laku będą się wydzierać pod oknami ludzi mieszkających w centrum.

A potem zdziwienie, że burmistrz nie chce rozmawiać a większość mieszkańców ma tego wszystkiego dość.
Człowieku,to tylko kibice nie wymagaj od większości z nich za dużo rozsądku ;)
cóż...
michalr607
Guru
Guru
Posty: 105
Rejestracja: 11 maja 2012, 22:07

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: michalr607 »

Wy naprawdę nie zdajecie sobie sprawy, że idąc na Dni Wina czy Jasła, po UM itp. podpadacie tylko mieszkańcom Jasła, którzy będą widzieć tylko i wyłącznie grupę kilkudziesięciu chłopa wydzierających się nie wiadomo o co.

zgadza się kolega ma rację że wydzieraniem się pod urzędem nic się nie wywalczy.Tym bardziej że w Jaśle jest nie tylko piłka nożna i Czarni Jasło ale są także sekcje koszykówki,siatkówki,dżudo itd.i każdy też liczy na kasę z urzędu miasta
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: rjarek »

I co ta koszykówka, siatkówka, judo osiągnęła? Gdzie i kiedy można to w Jaśle oglądnąć? Potrzebne są te dyscypliny jak i pieniądze dla nich jednak piłka nożna jest najbardziej popularna.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: ajaks1 »

potrzebne jest też odpowiedzialne zarządzanie klubami a u Czarnych jak widać tego brakowało,długi same się nie zrobiły to efekt działalności poprzednich prezesów i zarządu klubu
Awatar użytkownika
Regulator
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 417
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 11:45
Lokalizacja: Kraków

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: Regulator »

Odradzam paradowanie przez Jasło i darcie mordy. To raczej tylko wnerwi ludzi, a efektów nie przyniesie. I jeszcze jedno- Czy klub dostał karę za mecz z Karpatami na jesieni? Wtedy nikt nie pomyślał, żeby złapać za kołnierz tych bęcwałów, zanim pobiegli na krośniaków? Bo chyba doskonale wiecie, że takie akcje sytuacji finansowej klubu nie poprawiają.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18471
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: dragoness »

rjarek pisze:I co ta koszykówka, siatkówka, judo osiągnęła? Gdzie i kiedy można to w Jaśle oglądnąć? Potrzebne są te dyscypliny jak i pieniądze dla nich jednak piłka nożna jest najbardziej popularna.
Nie bądź śmieszny. http://www.jaslo4u.pl/medale-zawodnicze ... aslo-14897 http://www.jaslo4u.pl/mistrzostwa-polsk ... aslo-14861 http://www.jaslo4u.pl/6-medali-dla-judo ... aslo-14775 http://www.jaslo4u.pl/karate-kyokushin- ... aslo-14725 http://www.jaslo4u.pl/kolejne-zwyciestw ... aslo-14605 http://www.jaslo4u.pl/trzecie-miejsce-n ... aslo-14528 i nie chc mi się dalej szukać. Wszystkie te sekcje nie dostają nawet ułamka tego dofinansowania, co "Czarni", a jakoś potrafią odnosić sukcesy i w kraju i za granicą.
przem0
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 9 maja 2011, 23:57

Re: Zamiast meczu idź pod urząd!!

Post autor: przem0 »

Panie dragoness, jesli porównuje Pan promocje miasta poprzez piłkę i sporty walki to gratuluje rozeznania w swiecie sportowej rywalizacji.
Zablokowany