SEZON 2013/2014

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: juve_fan »

1. Nie jestem fanem tzw. gadek dla gadek. Już po 10 minutach dyskusji w UM można było stwierdzić, że spotkanie służyć miało jedynie jako listek figowy. Ja w przeciwieństwie do innych nie wylewam swoich frustracji na obecne czy byłe zarządy, bo wiem jak wygląda niewdzięczna praca w klubach piłkarskich w ostatnich latach. Pomysł radnego rządzącej koalicji, proponującego zastąpienie Czarnych tzw. "miejskim klubem sportowym" pokazuje stanowisko jednej ze stron w tym temacie, dlatego nie poruszajmy już kwestii "spotkania w UM".
2. Tutejsi eksperci nie robią nic poza oczernianiem ludzi, co jest już irytujące i staje się powoli znakiem rozpoznawczym tego forum (nadal mam nadzieję, że jedynie forum, a nie naszej lokalnej społeczności). Zauważasz subtelną różnicę panie sztywny?
3. Fajnie, że zarejestrowałeś się na portalu tylko po to, by podzielić się swoimi przemyśleniami na mój temat. A co do tzw. pomocy to akurat współpracę na linii "ja-Zarząd Czarnych" i na linii "mój pracodawca-Zarząd Czarnych" określiłbym jako poprawną. Szkoda tylko, że takie relacje nie istnieją z innymi 30-40 podmiotami w regionie, bo wówczas ten klub byłby w całkowicie innym punkcie rozwoju. Oczywiście nawet to nie byłoby potrzebne, gdyby zarząd zamiast łazić po sponsorach i myśleć nad rozwiązywanie problemów na spokojnie usiadł przy kompie i zaczął czerpać pełnymi garściami ze złotych myśli "mistrzów" w tym temacie. Mielibyśmy eldorado, ale przedstawiciele Czarnych widocznie chcą szkodzić, albo nie mają dostępu do neta :) Już nawet nie mówię o tym, że z samych użytkowników portalu "jeżdżących" po innych ludziach stworzyć można byłoby drim-tim specjalistów od zarządzania. I nic nie szkodzi, że jedyną rzeczą, którą samodzielnie w życiu "zarządzali" jest rolka papieru toaletowego.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Winetou »

Widzę że "narcyz z Brzysk " w następnej dziedzinie życia mędrkuje no ale on "ELYTA powiatowa" :rotfl: jak sam stwierdził. A wazelinki nigdy za dużo Adrianku. ;)
Awatar użytkownika
zielony87
VIP
VIP
Posty: 1395
Rejestracja: 27 lutego 2013, 22:08

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: zielony87 »

Fajnie,tylko że przy tym mędrkowaniu nie sposób nie zauważyć,że on (o zgrozo) MA TROCHĘ RACJI.
1.Firmował byś własną osobą "zasłonę dymną" dla nieudolności władz ? Bo ja też nie...
Napiszę więcej.Trzeba być kompletnie nierozsądnym by podpisać się pod czyjąś partaniną... Juve-Fan udowodnił,że trochę rozsądku najwidoczniej posiada. Dobrze zrobił - ani dla niego korzyść podpisać się pod takim czymś,ani z tego pożytek dla Czarnych Jasło - więc po co miał wysłuchiwać paplaniny ? Takich paplaczy powinno się kopać w d... za pozoranctwo i tyle !
Nawet Polityk jest niżej na mojej czarnej liście niż klasyczny pozorant (choć często 1 i 2 to to samo),bo z typowymi leniwymi ******* miałem styczność osobiście niestety... I rób za takich robotę albo obrywaj potem za nich...
2.Trochę tu jest osób które przesadzają.Choć faktem jest,że akurat "oczerniani" też nie są zwykle aniołki ;) (czasem nawet to są ale takie z różkami hehe ;) )
3.I tu jest racja.Nie wiem jak jest z tą współpracą jego zatrudniającego (nie ma czegoś takiego jak "pracodawca", tak jak nie ma czegoś takiego jak "sklepodawca" czy "towarodawca" - jest KLIENT :P ),ale fakt jest faktem.Jak Czarni nie mają sponsorów to sytuację można tylko czarno widzieć. Bez pieniędzy grania nie będzie,no nie da się to hobby kosztuje ! Niestety obawiam się,że nawet pomysł usiąść przy kompie był by lepszy niż czekanie na pieniądze które spadną z nieba niczym manna,bo niektórzy którzy zarządzali tylko rolką papieru mam wrażenie,że zarządzali nią dotąd nieco poprawniej...
Ostatnio zmieniony 3 sierpnia 2013, 09:53 przez zielony87, łącznie zmieniany 1 raz.
sztywny
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 sierpnia 2013, 23:05

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: sztywny »

Możesz podpowiedzieć tym 30 -40 podmiotom na czym polega poprawna współpraca na przykładzie twojego pracodawcy z zarządem Czarnych.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Diego Forlan »

Panowie ale też nie oszukujmy się że kropkę nad i w patowej sytuacji postawił mecz z Karpatami w Jaśle i jego spore konsekwencję. Kara karą; ale sąd dla takiego poważanego człowieka jak Pan Bazan to było za dużo. Wiele zrobił. Nosililiśmy Jego i trenere Hapa na rękach prawie po awansie a teraz wywlekamy najciemniejsze brudy na forum. Pytam po co? Przecież prezesura w Czarnych sprawa otwarta. Każdy może nim zostać. Ludzie z Krosna czytają nasze otwarte forum i pękają ze śmiechu że taki antagonizm u nas. Dajmy tym chłopakom szanse co mają bronić barw Jks-u ;dajmy im możliwość zaistnieć w lidze. Zweryfikuje rzeczywistość boisko.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: kuba1975 »

jest jakis sparing dzisiaj
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: copACABana »

dzisiaj jest sparing o 18 na Czarnych ;)
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: copACABana »

Czarni Jasło 3 - 0 LKS Monis Bielowy ;)

Bramki: Dziedzic-2, Szopa.
Czarni: Biernacki – Szydło, M. Madejczyk, K. Madejczyk, Dziedzic – Kulig, Setlak, Szopa, Warchoł, Munia – Pałka. Na zmiany wchodzili: Kmiecik, zawodnik testowany, Urban, Matysik, Bartuś.
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: wi610 »

Wie ktoś jak się nazywa zawodnik testowany ?, który grał w dzisiejszym meczu,bo niestety nie mogłem być .
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: juve_fan »

sztywny pisze:Możesz podpowiedzieć tym 30 -40 podmiotom na czym polega poprawna współpraca na przykładzie twojego pracodawcy z zarządem Czarnych.

Zwróć się z tym do zarządu, który to albo potwierdzi, albo zaprzeczy.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Jozin »

zielony87 pisze:Fajnie,tylko że przy tym mędrkowaniu nie sposób nie zauważyć,że on (o zgrozo) MA TROCHĘ RACJI.
1.Firmował byś własną osobą "zasłonę dymną" dla nieudolności władz ? Bo ja też nie...
Napiszę więcej.Trzeba być kompletnie nierozsądnym by podpisać się pod czyjąś partaniną... Juve-Fan udowodnił,że trochę rozsądku najwidoczniej posiada. Dobrze zrobił - ani dla niego korzyść podpisać się pod takim czymś,ani z tego pożytek dla Czarnych Jasło - więc po co miał wysłuchiwać paplaniny ?
Zielony, co TY bredzisz ??? Jakie firmowanie ??? Kim ON jest ???? Senator nie zaszczyciła spotkania swoja obecnością i przysłała figuranta.
Czy juve_fan jest jakimś autorytetem w sprawach sportu w Jaśle ??? A może jest osobą decyzyjną ??? Albo szarą eminencją ????
Przyszedł i wyszedł. Odfajkowano.Był.
Co miał podpisywać ????
Opamiętaj się.....
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: copACABana »

Zawodnik testowany -> Kuryj Łukasz (bramkarz) z Pogórze Wielopole Skrzyńskie
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: CYNGIEL »

Być może miał pełnomocnictwo od pani senator w sprawach finansów? :niepewny: ;) - tyczy postu Jozina. Co do testowanego nowego bramkarza u mnie duży plus. :ok:
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Winetou »

CYNGIEL pisze:Być może miał pełnomocnictwo od pani senator w sprawach finansów? :niepewny: ;) - tyczy postu Jozina.
Nic nie miał , bo robił tylko za "kwiatek do kożucha" :rotfl: aby nie wyszło że pani senator olewa Czarnych mimo że tak jest , a jak miał pełnomocnictwo to widzisz jak pomógł :szok: on tylko kłapie dziobem,poucza i mędrkuje.
Poczytaj inne wątki zwłaszcza polityczne zobaczysz jaki z niego "szpeniora "oczywiście jego zdaniem.
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: SEZON 2013/2014

Post autor: Mat »

Wy lepiej rozliczcie działający obecnie Zarząd tzn jego pozostałości z pracy jaka wykonali i ile (nie)dobrego zrobili klubowi bo widać ze straszny kapelusz ochrony nad nimi wisi.
ODPOWIEDZ