Czarni Jasło-Cosmos Nowotaniec śr.g.17.00

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Czarni Jasło-Cosmos Nowotaniec śr.g.17.00

Post autor: wi610 »

Byłem na meczu i widziałem że pierwsza połowa dużo słabsza od drugiej.Druga połowa lepsza co pokazały 3 bramki strzelone.

Brawo dla całego zespołu i dla Trenera Klisiewicza za poukładanie zespołu i za pierwsze zwycięstwo.


:)
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Czarni Jasło-Cosmos Nowotaniec śr.g.17.00

Post autor: azteck2000 »

Na Boga Dziobo sprzedał się do Bieździedzy....świat się kończy...
Awatar użytkownika
Zynek6
VIP
VIP
Posty: 530
Rejestracja: 19 kwietnia 2013, 21:33

Re: Czarni Jasło-Cosmos Nowotaniec śr.g.17.00

Post autor: Zynek6 »

Ale sensacja, Jasło leje wioche :padam:
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: Czarni Jasło-Cosmos Nowotaniec śr.g.17.00

Post autor: Mecenas »

Major Kożuch pisze:Chłopaki zagrali bardzo ambitnie i odważnie. Pojawili sie na meczu koledzy ktorzy uciekli z tonacego okretu. Bejok (szacun dla niego ale nie zagra w Jaśle ale dziobo to powalił każdego gra w Bieździedzy za 100 zł szok.) Szkoda ze w Dębicy padła ta głupia bramka byłem tam i to widziałem. Gratulacje dla trenera.
Podzielam twoje zdanie i mam pytanie - gdzie Bernacki teraz będzie grał? I jeszcze jedno - gdzie przeszedł Kukowski?
Mevito
Ekspert
Ekspert
Posty: 88
Rejestracja: 28 sierpnia 2012, 17:54

Re: Czarni Jasło-Cosmos Nowotaniec śr.g.17.00

Post autor: Mevito »

Mecenas pisze:
Major Kożuch pisze:Chłopaki zagrali bardzo ambitnie i odważnie. Pojawili sie na meczu koledzy ktorzy uciekli z tonacego okretu. Bejok (szacun dla niego ale nie zagra w Jaśle ale dziobo to powalił każdego gra w Bieździedzy za 100 zł szok.) Szkoda ze w Dębicy padła ta głupia bramka byłem tam i to widziałem. Gratulacje dla trenera.
Podzielam twoje zdanie i mam pytanie - gdzie Bernacki teraz będzie grał? I jeszcze jedno - gdzie przeszedł Kukowski?
Bernacki gra w Wiśniowej a Kukowski w Bieździedzy.
Awatar użytkownika
winiarz171
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 414
Rejestracja: 28 marca 2008, 15:31
Lokalizacja: Jasło -okolice

Re: Czarni Jasło-Cosmos Nowotaniec śr.g.17.00

Post autor: winiarz171 »

Noo.. Bieździedza mini Czarni Jasło xDD
Awatar użytkownika
PYSIEK
VIP
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 19:09
Lokalizacja: Jaslo/Gdańsk

Re: Czarni Jasło-Cosmos Nowotaniec śr.g.17.00

Post autor: PYSIEK »

wiocha nie wiocha szacunek się należy, znasz pewnie wiele wioch, które graja dużo wyżej niż my. Brawo Panowie gratulacje
scand
Guru
Guru
Posty: 193
Rejestracja: 30 kwietnia 2012, 22:04

Re: Czarni Jasło-Cosmos Nowotaniec śr.g.17.00

Post autor: scand »

Dokładnie szanować byłych zawodników trzeba a nie jechać po nich na forum!

Co to kogo obchodzi czy ktoś poszedł za 100 zł czy 600 zł i skąd takie dane? Czy do Bieździedzy czy Wiśniowej? Jego sprawa jednego czy drugiego i gdybyście choć trochę pomyśleli dlaczego, ze starego składu zostało tylko dwóch piłkarzy to zrozumielibyście postępowanie 90 % ludzi którzy odeszli. Pojawiają się na meczu? - bardzo dobrze, bo kupują bilet i tym samym wspierają klub.

A dla młodych chłopaków wielkie brawa za ambicje i walkę do ostatniego gwizdka !
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: Czarni Jasło-Cosmos Nowotaniec śr.g.17.00

Post autor: rjarek »

Potrzeba większego zgrania, kilku zwycięstw by chłopaki uwierzyli w siebie i powinno być w miarę dobrze.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Czarni Jasło-Cosmos Nowotaniec śr.g.17.00

Post autor: Tur »

Wreszcie życie tz. KASA wymusiła na Zarządzie NORMALNOŚĆ czyli gramy swoimi, a stranieri wystrzelić w kosmos razem z cyganerią. :ok: Była walka i jest wynik tak trzymać chłopaki.
ODPOWIEDZ