CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: kuba1975 »

miejmy nadzieje ze wygramy..
mam pytanie ,mecz jest w sobote czy w niedziele
III LIGA
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 12 czerwca 2012, 13:42

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: III LIGA »

A ja czy wystarczy kupic bilet czy znowu będzie zbiorka publiczno-intrenetowa na sedziow itp?
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: Mecenas »

Wg informacji na 90minut, to mecz będzie w niedzielę o godz. 11-stej.
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: Siwy »

Mecz Czarni - Sokół Nisko jest w sobote o godzinie 15!!!!
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: lato »

III LIGA pisze:A ja czy wystarczy kupic bilet czy znowu będzie zbiorka publiczno-intrenetowa na sedziow itp?
Dołozyłes sie kiedys?Nie ?to stul pysk.Nie ty dokładasz to g...cie to powinno obchodzic.
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: Major Kożuch »

Mecz w niedzielę o 11 przecież nic nie jest napisane o zmianie rozgrywek. Wszyscy mobilizują się na niedz. Będzie ciężko ale woli walki i ambicji nam nie brakuje.
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: copACABana »

mecz k.urwa w sobote o 15 ;)
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: CYNGIEL »

Data i godzina meczu powinna być ustalona i ogloszona na stronie Czarnych dużo wcześniej,bo napewno ma to wpływ w na ilość widzów.A o to nam chodzi. :zly:
III LIGA
Guru
Guru
Posty: 125
Rejestracja: 12 czerwca 2012, 13:42

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: III LIGA »

lato pisze:
III LIGA pisze:A ja czy wystarczy kupic bilet czy znowu będzie zbiorka publiczno-intrenetowa na sedziow itp?
Dołozyłes sie kiedys?Nie ?to stul pysk.Nie ty dokładasz to g...cie to powinno obchodzic.
I tak jestem lepszy od ciebie bo nie robie dlugow :D wiec przymknij ty ryj chyba ze jest inaczej.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: jajaślanin »

Miałem ochotę iśc na mecz Czarnych , ale jeżeli Pan Sekretarz tak zachęca do udziału w tym widowisku to jednak podziękuję ! Nie dziwi mnie brak zainteresowania pomocą dla klubu - jeżeli na takim poziomie są "odpowiedzi" członka zarządu ! Gratuluję wszystkim pozostałym członkom tego gremium dobrego wyboru !!!
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: Tur »

No widzę skutecznie Zarząd odtrąca reszki kibiców. W sobotę o tej samej porze mecz Sobniów - Zarzecze czyli następni potencjalni kibice odpadną.
sztywny
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 2 sierpnia 2013, 23:05

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: sztywny »

Panowie jak tak dalej pójdzie to za rok będą nas czekać derby ale z Sobniowem bo niezle im w A klasie jak na razie idzie, ale miejmy nadzieje ze Czarni się jakoś w IV lidze utrzymają !
Mecenas
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 219
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 19:11

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: Mecenas »

Tur pisze:No widzę skutecznie Zarząd odtrąca reszki kibiców. W sobotę o tej samej porze mecz Sobniów - Zarzecze czyli następni potencjalni kibice odpadną.
Dokładnie mam takie samo zdanie - ten "lato" swoimi chamskimi odzywkami odstrasza już resztki kibiców, a jeszcze fatalnie się złożyło, że o tej samej godzinie co Sobniów-Zarzecze...
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: amaro87 »

Dlatego już chyba czas na zmiany w klubie. Pracowali i chwała im za to ale teraz potrzeba świeżej krwi nowych kontaktów, porozumienia z UM i ocieplenia stosunków z firmami jasielskimi. Robert H. już szuka wśród naszych piłkarzy chętnych do gry w Strzyzowie. Teraz po roku to żałuję tych słów "JKS to my a nie W.... i jego syn" Tak źle jeszcze w klubie nie było.
Małzer68
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 8 sierpnia 2012, 13:33

Re: CZARNI JASŁO-SOKÓŁ NISKO

Post autor: Małzer68 »

Czytając posty tego Pana odnoszę wrażenie jakby to był jego prywatny klub, pzdr.
ODPOWIEDZ