Kto tak a kto nie?

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kiwi
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 27 września 2007, 22:31
Lokalizacja: Kobylany

Kto tak a kto nie?

Post autor: kiwi »

Nie wiem czy się przyjmie taki temat no ale warto sprawdzić.Może macie jakieś swoje zdanie na temat tego kto nie powinien grywać w pierwszym zespole(ponieważ jest zawodnikiem słabszym),a kto z drugiej drużyny powinien zagościć w pierszej drużynie?Trener wie najlepiej no ale moze ludzie odwiedzajacy forum i ogladajacy mecz coś mają na ten temat:)
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: Roel_1910 »

Widze jakis zawodnik szukajacy wsparcia wsrod kibicow :rotfl:

Ale jezeli juz zalozyles taki temat to sie wypowiem, moim zdaniem z drugiego zespolu to nikt w jedynce grac jak narazie nie powinien (patrzac na to jak grali w dotychczasowych meczach), a kto nie powinien grac :luka: Rafal Guzik zdecydowanie.
kiwi
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 27 września 2007, 22:31
Lokalizacja: Kobylany

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: kiwi »

No a może o Tobie by coś wspomnieli.
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: Roel_1910 »

kiwi pisze:No a może o Tobie by coś wspomnieli.

Zalozyles temat i w drugiem poscie juz robisz off topic :kwasny:
kiwi
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 27 września 2007, 22:31
Lokalizacja: Kobylany

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: kiwi »

nie nie:)może by było tak jak o innych:)tzn. chodzi mi o to że tak jak się wypowiadają ludzie nie wiedzący jak jest w klubie w zarządzie itd. piszą różne brednie:)i tych ludzi można zatrudnić:)dlatego napisałem że może by o Tobie wspomneli:)bez urazy.

[ Dodano: 27 Wrzesień 2007, 23:17 ]
Nie mylisz się co do zawodnika :)jestem zawodnikiem ale na tyle młodym że chyba nawet nikt z kluby nie jest zainteresowanym tym rocznikiem w drużynach seniorskich:)więc może za dwa lata się spotkamy w tym klubie:)
basen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 17 września 2007, 16:43
Lokalizacja: woda

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: basen »

jeszcze chyba zostalo kilka meczy wiec np po niedzilenych meczach bedzie cos mozna wiecej powiedziec na ten temat.A o zawodnikach z 2 druzny bedzie mozna cos powiedziuec chyba po meczu z czelusnica.
Rengifo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 18 sierpnia 2007, 21:49
Lokalizacja: Mordor

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: Rengifo »

Kamil Głowacki - powinien dostać szanse pokazania się w I zespole - jak dla mnie jest jaśniejszą postacią w Dwójce. I tym bardziej, że Łukasz Bieniasz dostał 3 mecze kary za czerwoną kartkę :P
basen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 17 września 2007, 16:43
Lokalizacja: woda

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: basen »

no moze i Kamil no ale w meczu z junioremi nie bylo go widac.. bedziemy oceniac po meczu z lezynami.
Sanderos
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 19 lipca 2007, 16:32
Lokalizacja: Jasło

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: Sanderos »

Witam moim zdaniem z drugiej druzyny nikt jeszcze nie ejst gotwy by zagrac z jedynka, troche brakuje im, moze tego ogrania no ale hmm od tego byly puchary i tam powinni dostac szanse. Zobaczymy jak sie zaprezentuja w niedziele i bedzie mozna ocenic, co do jedynki to fakt bez formy jak dla mnie jest Rafal choc go malo widzialem i moze dla tego, aaaa wracajac do tego kto z drugiego zespolu powinien znalesc sie w jedynce to stanowczo Daniel Mysliwiec!!!!!!! bo slyszalem ze jest ostatnio na liscie w drugiej d. a nie w pierwszej.
Roel_1910
Guru
Guru
Posty: 187
Rejestracja: 1 sierpnia 2007, 19:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: Roel_1910 »

Madre Słowa Sanderos, madre slowa :luka:
basen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 17 września 2007, 16:43
Lokalizacja: woda

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: basen »

spoko masz racje ze pownien Daniel byc w pierwszej druzynie no ale po co ma tam byc na liscie jesli i tak sie nie stawi na zbiorke przed meczem.
S.S
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 9 września 2007, 20:11
Lokalizacja: ale co skad ?

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: S.S »

Rafala Guzika bym widzial w drugim zespole,Bieniasz Łukasz rowniez niczym od chlopakow sie nie wyroznia a kto do jedynki piszecie ze Kamil widac chlopak ma ambicje, wielkie checi i powaznie traktuje to co robi, ale widac brak ogrania i mysle ze to dla niego za wczesnie spalilby sie w jedynce ot co moge sie mylic.
kiwi
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 27 września 2007, 22:31
Lokalizacja: Kobylany

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: kiwi »

I już wiadomo że zawodnicy drugiej drużyny zasilą pierwszą.Mieliście racje co do Kamila a co do drugiego to nic nie było wspomniane,no ale nie będzie to debiut.Kamil i Arek.Ciekaw jestem czy zagrają pare minut.Mam nadzieje że w meczu z Łężynami pokażą ze warto na nich stawiać i pojadą na Cosmos Nowotaniec po wygraną:)
basen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 17 września 2007, 16:43
Lokalizacja: woda

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: basen »

panie Kiwi i jak myslisz kto a kto nie to ostatniej kolejce? twoj temat wiec?
S.S
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 9 września 2007, 20:11
Lokalizacja: ale co skad ?

Re: Kto tak a kto nie?

Post autor: S.S »

Moze by tak postawic w bramce Wiktora, osobiscie twierdze ze lepiej spisywal sie chlopak od Borkowskiego, i chcialbym zobaczyc nasza mlodziez na boisku Kamila,Arka i Jacka, moze przy dobrym wyniku dobrze byloby dac im szanse pobiegac, wogole to tego pierwszego juz nawet na lawce nie widze czym to jest spowodowane ?
Zablokowany