Wiosna 2014 w Czarnych

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: jajaślanin »

Panie Sekretarzu nie chodzi o to , że coś komuś nie pasuje . Po prostu chcemy być na bieżąco . A może po prostu wystarczy dać uprawnienia osobom , które tworzą strony poszczególnych roczników ? Będą pisać o swoich drużynach , do tego ktoś dorzuci coś o pierwszej drużynie i strona już będzie miała inny wygląd . Ja już kiedyś napisałem - po co mam klikać na pięć stron , żeby wiedzieć co się dzieje w klubie , jak można to zrobić na jednej . jeszcze odnosnie pracy społecznej - tej się nie boję ... Obawiam sie jedynie kontaktów z osobami , które nie do końca pewne sprawy rozumią i dlatego pozostanę tylko komentatorem !
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: amaro87 »

Teraz można o naszy klubie przeczytać i na facebooku. Zapraszam https://www.facebook.com/czarnijaslooffical
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: wi610 »

Bardzo serdecznie polecam stronę https://www.facebook.com/czarnijaslooffical
Dziś także planowana jest relacja ze sparingu z Wisłok Wiśniowa
ZAPRASZAMY :)
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: kuba1975 »

Czarni -Wislok 1-2
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: wi610 »

....................................
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: risto »

A nie 1:1?
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: Messer »

1:2 :kwasny: Przecież Wiśniowa w 2 połowie strzeliła gola. Remis 1:1 był do przerwy.
kibic1910
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 10:00

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: kibic1910 »

To juz z Wisniową przegrywamy w sparingu u siebie? :rotfl:

Ten klub spadł na samo dno... :/
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: Tur »

kibic1910 pisze:To juz z Wisniową przegrywamy w sparingu u siebie? :rotfl:

Ten klub spadł na samo dno... :/
Jeszcze nie dopiero jak przegramy z Mrukową u siebie to będzie dno. Dnem jest wpis że pani Zając ....przedłużyła członkowstwo w klubie STU. Rozumiem idą wybory , ale działacze nie róbcie z siebie pajaców takimi wpisami. Co to znaczy przedłużyła ? To deklaracje są czasowe ? Powiem inaczej gdyby była mężczyzną i sobie.......przedłużyła to byłby szok i pewnie przy takich zdolnościach w klubie STU MIELIBYŚMY CZŁONKÓW OD MORZA PO TATRY. :P Nie dość że nic nie gramy za [...] stówczynę robicie z tego klubu pośmiewisko. :wsciekly:
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: jaselko »

Jeśli chodzi o Panią Senator to jej 100 zł to tak jakby każdy z nas dał po 1 zł.Nie róbmy jaj.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: jaselko »

kibic1910 pisze:To juz z Wisniową przegrywamy w sparingu u siebie? :rotfl:

Ten klub spadł na samo dno... :/
Jeśli według Ciebie wynik sparingu z Wiśniową skłania Cię do takiej oceny ,czyli że klub spadł na samo dno to proszę nie zaśmiecaj tego tematu swoimi postami ,bo znawca z Ciebie jest po chu..Ze sportowym pozdrowieniem wierzący w TYCH CHŁOPAKÓW,którzy grają dla tego klubu,bez względu na jego sytuacje.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: lato »

Tur pisze:
kibic1910 pisze:To juz z Wisniową przegrywamy w sparingu u siebie? :rotfl:

Ten klub spadł na samo dno... :/
Jeszcze nie dopiero jak przegramy z Mrukową u siebie to będzie dno. Dnem jest wpis że pani Zając ....przedłużyła członkowstwo w klubie STU. Rozumiem idą wybory , ale działacze nie róbcie z siebie pajaców takimi wpisami. Co to znaczy przedłużyła ? To deklaracje są czasowe ? Powiem inaczej gdyby była mężczyzną i sobie.......przedłużyła to byłby szok i pewnie przy takich zdolnościach w klubie STU MIELIBYŚMY CZŁONKÓW OD MORZA PO TATRY. :P Nie dość że nic nie gramy za [...] stówczynę robicie z tego klubu pośmiewisko. :wsciekly:
Tak deklaracje są czasowe.Reszty szkoda nawet komentować.
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: jarkor2013 »

wi610 pisze: FIRMĘ KTÓRĄ MOŻNA ZAPYTAĆ O SPONSORING TO JEST NP KORAL Z NOWEGO SĄCZA!!!!
DZIĘKUJE TO JEST MOJE ZDANIE.
Na pierwszy rzut oka to można od razu uderzyć do Waltera, ITI pozbyło się Legi to może zainwestują w Czarnych, albo napiszmy do Gazpromu Schalke baty ostatnio na całej lini, to ruscy może się zniechęcą i wspomogą drużynę z Jasła.

Ale już poważniej skoro firmy które są z Jasła albo są z nim kojarzone jak: Jafar, Markuszka czy Trafunek łożą na karpaty krosno to dlaczego na Czarnych nie może Koral?

Dobrze w klubie było wtedy gdy była duża firma (Rafineria potem Gamrat) + małe wspierające. Dziś sama dotacja nie wystarczy, a sponsorów tego typu brak.
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: jajaślanin »

Sorry , nie przypuszczałem , że to napiszę ... Drodzy kibice , wymagacie od Zarządu aby szukał sponsorów , ale zastanówcie się kto ma to robić ??? Tzw. mały przedsiębiorca , handlujący na rynku , który do tej pory nie ma kasy fiskalnej ( chyba , że coś się zmieniło ) , nauczyciel , który ciągle narzeka jak to mu źle w szkole czy przedsiębiorca , który się dorobił i nie do końca zdaje sobie sprawę z tego , że inni chcą go "przekręcić" ??? Niestety , prawda jest taka , w Jaśle nikt nie wyłoży pieniędzy na klub , działający na zasadach "prawa dżungli" - w czasach internetu każdy może sprawdzić bilans na stronach KRS ... Może pora ogłosić upadłość , to chyba jedyne sensowne wyjście z sytuacji , a założyć nowe stowarzyszenie i nowy klub ... Panie Sekretarzu , ja już wcześniej pisałem , niech Pan zajmie się działalnością klubu , a nie dyskusjami na forum z kibicami - bo niestety one tylko pogarszają obraz klubu w oczach czytających Pana "wypociny" . A skoro informujecie o przedłużeniu deklaracji członkowskiej Pani Zając to poinformujcie o innych ? Ja osobiście chciałbym wiedzieć kto do tego elitarnego klubu należy - czyżby sama Pani senator ??? I jeszcze jeden kamyczek do ogródka - dlaczego na stronach Czarnych nie pojawiły się informacje o plebiscycie na najlepszego sportowca i trenera Jasła , Krosna i Sanoka ( tójmiasta czy jakoś tak ) ??? Przecież wierni kibice na pewno zagłosowaliby na Munię , Brożynę czy Skubę - a może to zbyt mały prestiż plebiscytu ? Oj Panie Lato ... nawet mi się nie chce Pana wiadomości komentować - co post to krok w tył dla klubu . Już to kiedyś pisałem ( niech Pan sprawdzi ) : może pora żeby Czarni zatrudnili rzecznika prasowego bo ludzi piszący na forach , piszą po prostu bzdury ...
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Wiosna 2014 w Czarnych

Post autor: Tur »

lato pisze: Tak deklaracje są czasowe.Reszty szkoda nawet komentować.
A od kiedy ? W klubie 100 jest kilka osób które są członkami dłużej i jakoś nikt nie wypisywał o ich przedłużaniu. Przestań błaznować i później kto ci czy wam uwierzy co piszecie jak w ewidentnej sprawie widać jaka jest prawda. A ty odpowiadasz jako sekretarz czy jeszcze ktoś inny ,bo się pogubiłem po kilku twoich rezygnacjach i powrotach.
ODPOWIEDZ