JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
basen
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 17 września 2007, 16:43
Lokalizacja: woda

JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: basen »

6:0 :cwaniak:
Awatar użytkownika
JKS
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 276
Rejestracja: 8 lipca 2006, 19:08
Lokalizacja: Jasło

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: JKS »

5:0 :cwaniak:
jaślanin

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: jaślanin »

7:0 :rotfl:
Awatar użytkownika
PYSIEK
VIP
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 19:09
Lokalizacja: Jaslo/Gdańsk

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: PYSIEK »

sluchajcie zakladanie tematu aby wpisac wynik to bzdura zaluzcie sobie typera i typujcie. A jak chcecie napisac cos madrego to dokonajcie analizy przeciwnika :mad: 3p dla CZARNYCH


Ps. Chyba ze nabijacie sobie tylko liczbe wypowiedzi na tym Forum :mad:
Wojtmen

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: Wojtmen »

Dokładnie popieram Pyska. Bez sensu sa te posty z wynikiem. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie zakładaj tematu.

Wracając do meczu, to ja bym raczej ostrożnie. Przypominam, że w poprzedniej kolejce Besko pokonało dość wysoko u siebie Bieszczady. W dodatku mają tego strzelca Rymarowicza. Wydaje mi się, ze nie wygramy zbyt wysoko, ale 3 punkty zostają na Śniadeckich.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: jaselko »

Mecz nie będzie łatwy chyba ,żeszybko strzelimy bramke.Ale Besko jest mocne na swoim miniboisku gdzie lepiej jest mieć wrzut z autu niż rzut rożny.W Jaśle na naszym boisku dostaną zadyszki i najpóżniej w drugiej połowie będą oddychać rękawami.Myślę że zobaczymy dobry występ naszego bramkarza-Borkowskiego,który będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony przed swoimi kolegami z Beska.Ale CZARNI w tej lidze nie mogą się obawiać nikogo i myślę ,że powinni lać wszystkich po 5-0 przynajmniej u siebie. Życzę wysokiego zwycięstwa.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: jaselko »

Mecz nie będzie łatwy chyba ,żeszybko strzelimy bramke.Ale Besko jest mocne na swoim miniboisku gdzie lepiej jest mieć wrzut z autu niż rzut rożny.W Jaśle na naszym boisku dostaną zadyszki i najpóżniej w drugiej połowie będą oddychać rękawami.Myślę że zobaczymy dobry występ naszego bramkarza-Borkowskiego,który będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony przed swoimi kolegami z Beska.Ale CZARNI w tej lidze nie mogą się obawiać nikogo i myślę ,że powinni lać wszystkich po 5-0 przynajmniej u siebie. Życzę wysokiego zwycięstwa.
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: marcin »

Na jutro zapowiadają kiepska pogodę także chłopaki będą mieli trudne warunki do gry, lecz trzeba grac swoje podejść do meczu z szacunkiem zagrać swoje i wygrać. Cel jest jeden zwycięstwo.Powodzenia.
S.S
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 9 września 2007, 20:11
Lokalizacja: ale co skad ?

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: S.S »

Pogoda jak pogoda dla obu druzyn jest taka sama, walka i zaangazowaniem mysle powinnismy bez problemu wbic kilka bramek i ciekawy jestem postawy A.Borkowskiego jak wiemy jest on wychowankiem Druzyny z Beska. :)
cypis
Guru
Guru
Posty: 161
Rejestracja: 6 września 2007, 22:26
Lokalizacja: Jasło

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: cypis »

cos jest nie tak
czarnij
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 23 sierpnia 2006, 13:33
Lokalizacja: Jasło

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: czarnij »

mysle ze spokojnie nasza druzyna powinna sobie poradzic ,besko jest dobra tylko u siebie z uwagi na swoje specyficzne boisko , natomiast postawa Borkowskiego napewno piwinna byc dobra ,mysle ze chlopak sie zmobilizuje, a tego rymarowicza powiniem trzymac non stop jakis nasz obronca
Awatar użytkownika
patryk27
Bywalec
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 11 lipca 2006, 18:54
Lokalizacja: z Jasła

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: patryk27 »

Czarni Jasło - Przełom Besko - 4:2
Wojtmen

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: Wojtmen »

No i macie 7:0 czy 6:0. Mowilem, ze bedzie ciezko. Moze warto sie zainteresowac tym bramkostrzelnym napastnikiem gosci. Nasza gra byla slaba i to najbardziej martwi.
cypis
Guru
Guru
Posty: 161
Rejestracja: 6 września 2007, 22:26
Lokalizacja: Jasło

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: cypis »

Panie Prezesie,przyjmuje panska propozycje zlozona w Baligrodzie na trenera bramkarzy,Borkowski nie ma pojecia takich szkolnych zasad,jak ustawiac sie w bramce,w czasie akcji przeciwnika. Prosze podac gdzie mam sie zglosic.
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: JKS CZARNI JASŁO 1910 - Przełom Besko

Post autor: acer »

Śniadeckich 15 od 8.oo do 15.oo :P
Zablokowany