CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: Snookie »

lato pisze:
pawlo10 pisze:czasy Powstania Styczniowego się skończyły jeżeli rozmawiasz z Prezesem na coś się dogadujesz ma być ok a prezesa nie ma to co jeżeli masz rodzinę dzieci pracę ktoś mówi masz za to jakieś diengi i tego nie spełnia to co Czarni super historia itd.ale nikt nie zarabia po 10.tyś
A możesz cos napisać na temat piłkarzy co dzisiaj zaprezentowali wychodząc i ubierając barwy klubowe?Czy Twoim zdaniem zasłużyli na wypłatę?
Lato, nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz od niego, bo to przecież Setlak Paweł jest.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: juve_fan »

Panowie, cała ta dyskusja jest lekko żenująca.
Przegrana trudno. Po co prać brudy na publicznym forum?
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: Procter »

lato pisze:
maly833 pisze:o 8 do 9 to drużyna nie trenuje żeby wszyscy mogli być i porozmawiać o tym co zrobić, żeby było lepiej.(Napisałem od 8 do 12 a to miało pokazac ci ze Kłamiesz ze nikgo nigdyw klubie nie ma)
nikt nie każe płacić im po 8 tysięcy a po prostu porozmawiać.(po prostu rozmawiałem z Michałem czy Łukaszem przed wyjazdem mówiac nawet Łukaszowi ze złapał świetna forme i szkoda ze wyjeżdza w tym czasie wiec kolejne Kłamstwo z Twojej strony). na nawet w głupiej b klasie na każdym treningu czy sparingu jest ktoś z zarządu(byłem 5 lat trenerem zespołow,,A,,klasowych i nie przypominam sobie aby na kazdym treningu był ktos z zarządu ale oczywiście zdarzało się ze raz na jakiś czas ktos przyszedł podobnie jak czasami ktoś jest z zarządu czarnych w trakcie treningu seniorów,a co do sparingów tojak sobie przypominam byłem za sparingach z Biezdziedzą,Malawą i Wiśniową a nie byłem jedynie w Dębicy tak ze nie rozumiem twojego stwierdzenia) a co do tego, że w ostatnim tygodniu wszystko było załatwiane to czyja to wina ? można było np zaraz w lipcu z Mateuszem pojechać na arbitraż i Wisłoka nie miała by nic do gadania(Nie znasz kompletnie przepisów związkowych i procedur tak ze akurat w tym zdaniu mogę ci nie wytykać błędu bo to nie twoja wina ze nie orientujesz się jak to wygląda a do tego nie masz widocznie wiedzy ze w Wisłoce nie było i nie ma prezesa i nie było za bardzo z kim wczesniej pewnych rzeczy ustalic bo po spadku tam nie było nikogo_)
no ja myślę, że nikt w tym klubie nie zarabia 600 zł miesięcznie (hehehe to źle myślisz albo nie dokładnie czytasz bo młodzi zawodnicy zarabiają własnie tyle a kilku jeszcze więcej przez czas gdy grają) ale fakt dla młodych chłopaków to dużo tylko może ktoś przed meczem by przeszedł i powiedział dobre słowo,
bo dla takich młodych chłopaków to na prawdę dużo znaczy
A ja wolałbym aby zamiast dobrego słowa ktoś ich w końcu porządnie opierniczył żeby im w piety poszło albo niektórych ukarał za historie o których jak sie okazuje wiedza członkowie zarzadu i kibice więcej niz niektórym z piłkarzy się zdaje.temat z mojej strony zakończony bo i tak nie przekonam nieprzekonywalnych.To jest amatorski klub,z amatorskimi działaczami i piłkarzami i tylko niektórym sie chyba wydaje ze to jest zawodowstwo i pełny profesjonalizm ii stad takie wymagania.
brawo Panie Lato wreszcie ktoś nazwał rzecz po imieniu...nie oczekujmy cudów skoro w zarzadzie nie sa ludzie ktrzoy wzieli klub w swoje rece tyko i jedynie z milosci do tego klubu.... co jeszcze boli w takim klubie jak Czarni??a to że chocby taki Krzysiu Sz. ktory zagrał mecz w calej rundzie zastepujac Setlaka to teraz jest mieszany z błotem po miał zobowiązanie jakies aby zagrac jeszcze w Debowcu a teraz w Czarnych jada go bo niby chcleje piwo pod sklepem....a czy nikt z was nigdy piwa nie pil? to co Wy piszecie to juz jest błazenada... chlopak gral cala runde i zdrowie zostawial dla Czarnych jak i paru innych zawodników wiec szacunek sie dla nich nalezy...wiadomo ze i za gre chlopaki chcieliby cos dla siebie pieniazkow miec to jest sprawa oczysiwsta bo pare dni z tygodnia wyjetcy musza miec...szkoda ze sponsor ktory obiecal pomoc zrezygnowal z pomocy bo calkowicie by odmienilo to stan rzeczy w klubie...moze sie jeszcze rozmysli
pawlo10
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 49
Rejestracja: 28 sierpnia 2007, 09:04
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: pawlo10 »

do Snookie jeżeli myślisz że w/wymieniony post pisał Paweł jesteś w ogromnym błędzie(pracownik klubu swoje problemy załatwia we własnym gronie). Nie chodzi o to by siać zamęt a obserwując od kilku lat forum jestem zdania, że nikt tu nie szuka pozytywów a wręcz przeciwnie. Ale trzeba sobie powiedzieć jasno wymagania tak ale powinny być spełnione warunki, na które się ktoś z kimś umawia. I tyle na ten temat. Powodzenia CZARNI
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: bond »

PROCTER
brawo Panie Lato wreszcie ktoś nazwał rzecz po imieniu...nie oczekujmy cudów skoro w zarzadzie nie sa ludzie ktrzoy wzieli klub w swoje rece tyko i jedynie z milosci do tego klubu.... co jeszcze boli w takim klubie jak Czarni??a to że chocby taki Krzysiu Sz. ktory zagrał mecz w calej rundzie zastepujac Setlaka to teraz jest mieszany z błotem po miał zobowiązanie jakies aby zagrac jeszcze w Debowcu a teraz w Czarnych jada go bo niby chcleje piwo pod sklepem....a czy nikt z was nigdy piwa nie pil? to co Wy piszecie to juz jest błazenada... chlopak gral cala runde i zdrowie zostawial dla Czarnych jak i paru innych zawodników wiec szacunek sie dla nich nalezy...wiadomo ze i za gre chlopaki chcieliby cos dla siebie pieniazkow miec to jest sprawa oczysiwsta bo pare dni z tygodnia wyjetcy musza miec...szkoda ze sponsor ktory obiecal pomoc zrezygnowal z pomocy bo calkowicie by odmienilo to stan rzeczy w klubie...moze sie jeszcze rozmysli[/quote]

dziwne ze po kazdym zwyciestwie w tamtym sezonie nie było komu krytykowac ,kazdy siedział cicho teraz po pierwszej przegranej (choc tak było w tamtym sezonie 0-1 Dębica) każdy staje sie trenerem od wszystkiego....a Procter najwiekszy hipokryta: odsyłam Cie do postu po meczu z Nową dęba , przypomnij sobie co pisałes po przegranej na temat w/w zawodnika a co teraz piszesz....jak cos to służe pomoca w odnalezieniu posta :) zdecyduj sie troszeczke
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: Procter »

zapewne pisalem ze był najsłabszym zawodnikiem w druzynie...ale to nie oznacza ze po odejsciu z Czarnych można chlopa mieszac z błotem bo wypił piwko... gral jak gral umiejetnosci sie nie kupi ale swoje zdrowie na boisku dla Czarnych zostawiaj i chocby dlatego teraz niech sobie za to piwko pod tym sklepem wypije...zdrowie Krzysiu :piwo:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: CZARNI JASŁO-KOLBUSZOWIANKA sob.g.17.00

Post autor: czarni-fan 1910 »

Procter pisze:zapewne pisalem ze był najsłabszym zawodnikiem w druzynie...ale to nie oznacza ze po odejsciu z Czarnych można chlopa mieszac z błotem bo wypił piwko... gral jak gral umiejetnosci sie nie kupi ale swoje zdrowie na boisku dla Czarnych zostawiaj i chocby dlatego teraz niech sobie za to piwko pod tym sklepem wypije...zdrowie Krzysiu :piwo:
dobra dajcie spokoj juz z tym Szydlo ,bo znowu taki rewelacyjny nie byl mial mecze na niezlym poziomie ,ale i mial katastrofalnie.Takze nie robcie z niego gwiazdy,bo nia nie byl.Ja akurat nie zaluje jego odejscia.
ODPOWIEDZ