PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: juve_fan »

Cieżko działać w dwóch klubach jednocześnie. Jozinku doba ma tylko 24h, wtedy zabrakłoby mi czasu by z Yoba pisać na forum :)

PS: to pozytywne, że nawet najbliżsi uważają Cię za trolla.
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: Jozin »

juve_fan pisze:Cieżko działać w dwóch klubach jednocześnie. Jozinku doba ma tylko 24h, wtedy zabrakłoby mi czasu by z Yoba pisać na forum :)

PS: to pozytywne, że nawet najbliżsi uważają Cię za trolla.
Czyli Juventus Brzyska uważasz za lepiej rokujący klub.....

p.s.
To był podobno extra trolling :)) Zachwyt w oczach dziecka - bezcenny....
Najgorsze jest to, że do dzisiaj nie wiem, w którym to było momencie, bo z telemarketerów pociskam w standardzie. :padam:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18473
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: dragoness »

, bo z telemarketerów pociskam w standardzie
Życzę Ci, żeby Twoja córa nie skończyła kiedyś "na słuchawce".
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: Jozin »

dragoness pisze:
, bo z telemarketerów pociskam w standardzie
Życzę Ci, żeby Twoja córa nie skończyła kiedyś "na słuchawce".
Czyżby Twoja tak pracowała ? Było iść na politologię to by skończyła jak Adrianek na ciepłej budżetowej posadce :kwasny:
Sorry,sprowokowaliście mnie....
Jozin
VIP
VIP
Posty: 3847
Rejestracja: 22 lipca 2010, 23:01
Lokalizacja: pisowski Ciemnogród

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: Jozin »

Klasyk gatunku, niedościgniony wzór :rotfl:
https://www.youtube.com/watch?v=sz0dWjY_VuA
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18473
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: dragoness »

Jozin pisze:
dragoness pisze:
, bo z telemarketerów pociskam w standardzie
Życzę Ci, żeby Twoja córa nie skończyła kiedyś "na słuchawce".
Czyżby Twoja tak pracowała ? Było iść na politologię to by skończyła jak Adrianek na ciepłej budżetowej posadce :kwasny:
Sorry,sprowokowaliście mnie....
Do czego niby cię sprowokowałam? Ciebie nie trzeba prowokować. To jest ich praca, którą starają się wykonywać jak najlepiej. Czasami trafiają na buractwo i to jest przykre. Nota bene,ponoć żadna praca nie hańbi, a doświadczenie jest cenne. I tak, moja pracowała na słuchawce i opowiadała o chamstwie, jakiego doświadczała, gdy można było po prostu się rozłączyć. Ale to już świadczy o klasie człowieka.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: juve_fan »

Jozin pisze:z telemarketerów pociskam w standardzie. :padam:
Nasz ty mały bohaterze:)
Nie wiem, co gorsze. Stary byk, który stara się imponować trollingiem przez telefon, czy córcia, którą to jara :)
Jozin pisze:Było iść na politologię
A po co? Spytaj kumpla i zaproponuj prostszą drogę: bycie żoną zawodowego radnego. Jak już doradzasz to podawaj najprostsze środki.
trydent
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 stycznia 2014, 13:46

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: trydent »

Czy klub rozliczył dotację za 2014r.?jaki jest stan prawny bo pan MAT pisał kiedyś że zarząd działa nielegalnie i dlatego jestem ciekaw czy to nie jest aby prawda bo ani na stronie klubowej ani tutaj nikt nie pisze o rozliczeniu dotacji,czy zmianach w krs . Podobno prezesem jest pan Kowalski.Czy i kiedy zwołane zostanie walne?Czy będzie tylko sprawozdawcze czy tez wyborcze?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: CYNGIEL »

Nawet jeśli będzie walne wyborcze,to czy będą chętni kandydaci?Może Tur lub Mat zechcą? ;)
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: Tur »

CYNGIEL pisze:Nawet jeśli będzie walne wyborcze,to czy będą chętni kandydaci?Może Tur lub Mat zechcą? ;)
W obecnej sytuacji nie ma szans, klub trzeba wyprowadzić na zero wtedy z chętnymi nie będzie problemu.
Proponuję po trzech z tego i poprzedniego zarządu bo razem "zapracowali " :wsciekly: na ten stan jaki jest plus jeden przedstawiciel Burmistrza na "schładzanie " główek tych sześciu. :D
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: landa »

I jak ocenicie zakonczona juz runde Naszej druzyny ?
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: czarni-fan 1910 »

moglo byc tak z 5 pkt wiecej .Chodzi mi o mecze z Tuczempami i niskiem.No ale wygrana z Izolatorem to troche zbilansowala choc pewnie kazdy myslal ze bedzie porazka jakz Wolczanka,atu mila niespodzianka.Ogolnie brawa dla chlopakow i runda na plus.Mysle ze runda rewanzowa bedzie trudniejsza w tym dwa wyjazdy pod rzad.Jesli wzmocnimy sie dwoma trzema zawodnikami plus beda nas omijaly kontuzje i wroca Tusinski,Kulig czy moze nawet Wietecha to powinno byc dobrze i zrobimy z 17-20 pkt to mozemy sie utrzymac.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: CYNGIEL »

Zmieściliśmy się w dziesiątce.Bardzo dobre miejsce mimo niepotrzebnej straty punktów z Tuczempami.Myślę,że na wiosnę nie będzie gorzej. :padam: :padam: :D
okoucho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 11 października 2016, 16:14

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: okoucho »

Jest znakomity wynik według mnie. Gdyby skład był uzupełniony o zdrowego Szopę i Stelmacha każdy musiałby sie z nami w tej lidze liczyć.
Trenera trzeba bardzo dobrze ocenić. wielki wkład w sukces bo tak trzeba nazwać nasze miejsce w tabeli jako beniaminka, praktycznie ekipą, która wywalczyła awans i bez wzmocnień poza Kamilem, a osłabieniami brakiem kluczowych zawodników z ubiegłego sezonu.
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: PODUMOWANIE RUNDY W WYKONANIU CZARNYCH

Post autor: landa »

Żeby nie zasłodzić to mecze w Przeworsku,Dębicy,Wiązownicy i Gorzycach pokazały ze jeszcze bardzo dużo pracy przed trenerem i zawodnikami.Chwała zarządowi ze potrafił zatrzymać wszystkich z składu który uzyskał awans poza Wietechą. Trafiony transfer z Kamilem bo strzelił dla drużyny najwięcej bramek.Niemniej moim zdaniem potrzeba wzmocnień do formacji obrony i pomocy.Cel na ten sezon czyli utrzymanie w gronie 4 ligowców w połowie zakończony sukcesem.
ODPOWIEDZ