OPP : Pisarowce - Czarni

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: Tur »

Może dzisiaj w końcu wygramy pierwszy mecz na wiosnę ? To nie rozgrywki ligowe tylko puchar więc presji wyniku nie będzie no i drużyna rywala z 6 ligi nazwana "Okręgówką". :orany:
kibic1910
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 10:00

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: kibic1910 »

Obstawiam, ze zgodnie z wieloletnią tradycja przyszedł czas na odpuszczenie meczu :oczami: Smutna prawda...
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: Mat »

6 liga to dobry sprawdzian przed zespołem gdyż w przyszłym sezonie będą rywalizować na szóstym froncie rozgrywkowym pod egida Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: kuba1975 »

nie znam wyniku naszych ale i tak z cyganami nie zagramy.. cosmos-cygany 1-0
Mat
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 206
Rejestracja: 10 maja 2012, 08:47

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: Mat »

6 liga tez jest za mocna dla naszych orłów którzy dostali 2:0 w tyłek :zakrecony:
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: jarkor2013 »

Czyli nie najgorszy wynik. Obawiałem się większej kompromitacji.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: kuba1975 »

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rozpacz: :piwo:
kibic1910
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 10:00

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: kibic1910 »

Ten klub siegnal DNA!
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: Tur »

kibic1910 pisze:Obstawiam, ze zgodnie z wieloletnią tradycja przyszedł czas na odpuszczenie meczu :oczami: Smutna prawda...
Oczywiście że planowa porażka ;) przecież musimy pilnować ligi :rotfl: walka o utrzymanie jest jeszcze otwarta. :rotfl: Finansowo klub stabilny, kadra zawodników jest po 2 na kazda pozycję, atmosfera super. Można ?
Niech się nikt nie ośmiela krytykować, bo działacze i trener odejdą i po klubie. A komu nie pasuje mógł iść na wybory i zostać prezesem lub członkiem zarządu, a nie teraz mądrować przed kompem.
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: Major Kożuch »

Czas na zmiany. Robert już się wypalił. Teraz niech zarząd myśli o nowym trenerze aby dobrze poznał zawodników bo od jesieni już lejemy wszystkich a czasu mało.
wlad
VIP
VIP
Posty: 881
Rejestracja: 26 lutego 2010, 18:32

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: wlad »

Nie sądzę. Jak pokazał ostatni mecz tak łatwo nie będzie a raczej składu nie będziemy mieli mocniejszego na jesień...
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: Tur »

wlad pisze:Nie sądzę. Jak pokazał ostatni mecz tak łatwo nie będzie a raczej składu nie będziemy mieli mocniejszego na jesień...
My mamy tak operatywny ZARZĄD , że jak trzeba to IV ligę przepraszam 5 powiększą do 24 zespołów, zapytaj Laty mamy jak w banku. Tylko nie krytykować oni mają wszystko pod ......kontrolą. :rotfl:
Bić czołem można bez ograniczeń klęczki również toż to zbawiciele ! ;) Bo jak nie to się obrażą i zrezygnują i co wtedy ? Po Czarnych Jasło!
trydent
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 15 stycznia 2014, 13:46

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: trydent »

Panie Tur Czarni maja taki Zarząd jaki w Jaśle był w stanie powstać i chyba dobrze ze sa jeszcze ludzie,którzy chcą dla tego klubu pracować.Druga sprawa to pożegnał Pan się z użytkownikami tego forum i zdecydował się nie pisać już co większość przyjęła z radością.Tyle własnie warte są Pana słowa.Czarnym Jasło nie potrzeba już więcej krytyki bo każdy zdrowo myślący człowiek interesujący się ta drużyna, wie jakie są problemy.Może lepiej żeby w końcu pomógł Pan w jakikolwiek sposób pomógł a nie tylko pisał te swoje uśmieszki i radości w chwili gdy drużynie jest bardzo ciężko.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: Tur »

trydent pisze:Panie Tur Czarni maja taki Zarząd jaki w Jaśle był w stanie powstać i chyba dobrze ze sa jeszcze ludzie,którzy chcą dla tego klubu pracować.Druga sprawa to pożegnał Pan się z użytkownikami tego forum i zdecydował się nie pisać już co większość przyjęła z radością.Tyle własnie warte są Pana słowa.Czarnym Jasło nie potrzeba już więcej krytyki bo każdy zdrowo myślący człowiek interesujący się ta drużyna, wie jakie są problemy.Może lepiej żeby w końcu pomógł Pan w jakikolwiek sposób pomógł a nie tylko pisał te swoje uśmieszki i radości w chwili gdy drużynie jest bardzo ciężko.
Nie mogę się powstrzymać od chwalenia ,pasmo sukcesów ;) Zarządu mam na myśli ten sprzed 10 kwietnia 2015 same ręce składają się do oklasków. Jak tu odejść i nie dziękować ? Nasz trener marzenie :rotfl: cudo ,no warsztat
I klasa .....same wyniki mówią za siebie. :rozpacz:
Dziękuję.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: OPP : Pisarowce - Czarni

Post autor: Tur »

trydent pisze:Druga sprawa to pożegnał Pan się z użytkownikami tego forum i zdecydował się nie pisać już co większość przyjęła z radością.Tyle własnie warte są Pana słowa.
Wyobaź sobie panie trydent, że w dniu którym napisałem że odchodzę zgłosiłem administratorowi forum ,aby WYCIĄŁ MNIE Z FORUM :orany: minęło kilkanaście dni i nic. Widocznie admin uznał,że nikogo nie obrażam i piszę prawdę. :)
Jak masz jakieś znajomości to pomóż mi ,aby admin dał mi BANA. Naprawde nie chcę nic pisać, ale krew mnie zalewa jak ci "działacze" rozmieniają ten zacny klub na drobne. Nie mam pretensji do zawodników,bo chłopaki dają z siebie ile mogą :padam: są metodycznie osłabiani w wyniku działań zarządu i trenera, a o traktowaniu tz. swoich to szkoda nawet już pisać.Jak pisał kolega wyżej na jesień i ci odejdą w 6 lidze będą grać juniorzy ,trenerzy i zarząd. :rotfl:
PROSZĘ KTO MA WEJŚĆIA U ADMINA DAJCIE MI BANA!!!!!!!! :ok:
ODPOWIEDZ