SEZON 2015/2016

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: jajaślanin »

Panie "lato" znów unika Pan odpowiedzi na niewygodne pytania wytykając komuś kłamstwo , a ja napisałem wyraźnie " PODOBNO" , dla mnie to równoznaczne z brakiem rezygnacji , jeśli dla Pana nie to następnym razem napiszę po polsku . A jaka jest Pana funkcja w Zarządzie , jeśli wolno spytać , bo w KRS Pana nazwiska brak ?

Ale nie czepiajmy się szczegółów - sezon zakończony , patrzmy z optymizmem w przyszłość - przecież teraz nawet w rządzie będzie człowiek związany kiedyś z Czarnymi , więc musi być dobrze !
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Winetou »

Ktoś kłamie albo pan Lato albo strona internetowa klubu, bo figuruje tam nazwisko Samborski Piotr jako wiceprezes.
Co do ukończonej rundy jesiennej to uważam ją za udaną, bo po spadku z IV ligi sytuacja wyglądała bardzo źle i wydawało się ze trudno będzie posklejać drużynę nawet na okręgówkę. Drugie miejsce w lidze jest dobre, łatwiej atakować niż utrzymać pozycję, a inne drużyny będą teraz nakręcać się na Duklę jako lidera, a nie na Czarnych. Trzeba w zimie wzmocnić zespół, bo jak Folwarski odejdzie trzeba będzie go kimś zastąpić. Bieżdziedza może się posypać, bo stracili sponsora, to można naszych wyciągnąć, ze Skołyszyna czy Łężyn będzie trudniej ,bo tam kluby poukładane.
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: landa »

lato pisze:Na podsumowanie wyniku sportowego przyjdzie czas na koniec sezonu.Co do sytuacji finansowej klubu na koniec 2015r. bedzie dokładnie znana i podana do wiadomosci publicznej końcem lutego.Na pewno kolejny rok pozwolił zredukowac zadłuzenie klubu.W realiach Naszego miasta i samego klubu moge zdradzić ze znaczne.Zawodnicy nie graja za darmo a przynajmniej ich wiekszosc.Trener Klisiewicz zarabiał brutto nie tysiac a ponad dwa tys.miesięcznie które ja mu osobisci płaciłem, natomiast obecny trener pracuje za kwotę prawie połowe niższą.
Ja uważam że słaba runda na ten skład i kasę ,cieszy fakt zmniejszania długu co chyba jest najważniejsze.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: kuba1975 »

jakie sparingi przed rundą wiosenną..
z tego co wiem to w lutym zagramy z Bieżdziedzą :rotfl:
jaka liga takie sparingi :zalamany:
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: azteck2000 »

Czy Kamil Folwarski definitywnie odchodzi?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

Nie wiem czy jest coś złego lub dziwnego w sparingu z Orłem Bieżdziedza. :niepewny: Gramy w jednej okręgówce.Może inne będą ciekawsze?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

CYNGIEL pisze:Nie wiem czy jest coś złego lub dziwnego w sparingu z Orłem Bieżdziedza. :niepewny: Gramy w jednej okręgówce.Może inne będą ciekawsze?
Na stronie Czarnych komunikat,że runda wiosenna rozpoczyna się 26 marca i Czarni grają z Kotwicą Korczyna. :niepewny: Pierwszy mecz Czarni powinni zagrać z Iwonką Iwonicz.Pomyłka czy jakieś zmiany?
Komandos
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 30 października 2015, 18:19

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Komandos »

CYNGIEL pisze:
CYNGIEL pisze:Nie wiem czy jest coś złego lub dziwnego w sparingu z Orłem Bieżdziedza. :niepewny: Gramy w jednej okręgówce.Może inne będą ciekawsze?
Na stronie Czarnych komunikat,że runda wiosenna rozpoczyna się 26 marca i Czarni grają z Kotwicą Korczyna. :niepewny: Pierwszy mecz Czarni powinni zagrać z Iwonką Iwonicz.Pomyłka czy jakieś zmiany?
Jaki klub taki komunikat na swojej stronie :cwaniak:
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: kuba1975 »

Komandos pisze:
CYNGIEL pisze:
CYNGIEL pisze:Nie wiem czy jest coś złego lub dziwnego w sparingu z Orłem Bieżdziedza. :niepewny: Gramy w jednej okręgówce.Może inne będą ciekawsze?
Na stronie Czarnych komunikat,że runda wiosenna rozpoczyna się 26 marca i Czarni grają z Kotwicą Korczyna. :niepewny: Pierwszy mecz Czarni powinni zagrać z Iwonką Iwonicz.Pomyłka czy jakieś zmiany?
Jaki klub taki komunikat na swojej stronie :cwaniak:
http://www.czarnijaslo.pl/start-rundy-w ... 2016-roku/
co wy pijecie ............
czytac ze zrozumieniem to juz trudnosc? :rotfl: :rotfl: :piwo: :piwo:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

Fakt .Obecnie na stronie Czarnych jest poprawione i jest prawidłowo,powinni jednak napisać o pomyłce i sprostowaniu. :wstyd:
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: landa »

30 stycznia Przełom Besko
27 luty z Wisłokiem Wiśniowa. Myślę ze trener Skuba ustali odpowiednich przeciwników pod kątem walki o awans do 4 ligii. Pytanie,kiedy poznamy rozkład sparingów zamiast szukać po stronach klubowych podkarpackich drużyn?Kiedy zaplanowany początek przygotowań?Kto kończy przygodę z Czarnymi a kto ma szanse wzmocnić zespół?Czy piłka w ogóle przetrwa zimę w Jaśle,Kiedy kibice poznają jakieś konkrety?
Mlody_1910
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 20 października 2009, 19:36

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Mlody_1910 »

Co ze stroną Czarnych ?? Czemu nie działa od kilku dni ?
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: kuba1975 »

landa pisze:30 stycznia Przełom Besko
27 luty z Wisłokiem Wiśniowa. Myślę ze trener Skuba ustali odpowiednich przeciwników pod kątem walki o awans do 4 ligii. Pytanie,kiedy poznamy rozkład sparingów zamiast szukać po stronach klubowych podkarpackich drużyn?Kiedy zaplanowany początek przygotowań?Kto kończy przygodę z Czarnymi a kto ma szanse wzmocnić zespół?Czy piłka w ogóle przetrwa zimę w Jaśle,Kiedy kibice poznają jakieś konkrety?
http://www.czarnijaslo.pl/rozklad-jazdy ... ych-jaslo/
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

Mlody_1910 pisze:Co ze stroną Czarnych ?? Czemu nie działa od kilku dni ?
Już działa.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

Zdrowych ,wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w nowym 2016 roku Zarządowi Klubu,Trenerom,Zawodnikom i Kibicom - CYNGIEL.
ODPOWIEDZ