SEZON 2015/2016

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
MUFC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 lipca 2014, 15:07

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: MUFC »

lato pisze:Coś słabiutko mi pojechałeś,wyraźny spadek formy,stać cie na więcej.Zrób wdech i jazda dalej wylej z siebie gorycz swojego nieudanego życia,ukryty pod nickiem na forum wyładuj swoje frustracje,bolączki na cały świat i ludzi,którzy maja odwagę z imienia i nazwiska robić coś dla innych,którym ty i podobni tobie hejterzy do piet nie dorastacie pod względem cywilnej odwagi pozostając stale w cieniu,ukryciu zza monitora,plując jadem,w tym jesteś MISTRZEM :rotfl: Ten nie popełnia błędów,kto NIC nie robi.Ty jesteś takie wielkie NIC :hyhy:
beka z obsrańca musi być, jeszcze Lato możesz go poprosić o spotkanie i żeby Ci wyjaśnił jak się zarządza zadłuzonym klubem ;) daj nam tur satysfakcje i obsraj sie jeszcze raz oficjalnie na forum :ok: zakompleksiony burek
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2015, 18:53 przez MUFC, łącznie zmieniany 1 raz.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Tur »

MUFC pisze:
lato pisze:Coś słabiutko mi pojechałeś,wyraźny spadek formy,stać cie na więcej.Zrób wdech i jazda dalej wylej z siebie gorycz swojego nieudanego życia,ukryty pod nickiem na forum wyładuj swoje frustracje,bolączki na cały świat i ludzi,którzy maja odwagę z imienia i nazwiska robić coś dla innych,którym ty i podobni tobie hejterzy do piet nie dorastacie pod względem cywilnej odwagi pozostając stale w cieniu,ukryciu zza monitora,plując jadem,w tym jesteś MISTRZEM :rotfl: Ten nie popełnia błędów,kto NIC nie robi.Ty jesteś takie wielkie NIC :hyhy:
beka z obsrańca musi być, jeszcze Lato możesz go poprosić o spotkanie i żeby Ci wyjaśnił jak się zarządza zadłuzonym klubem ;) daj nam tur satysfakcje i obsraj sie jeszcze raz oficjalnie na forum :ok:
Obsrałes się ty bo miałeś podjechać autem i nie podjechałeś. :rotfl:
lato pisze:Coś słabiutko mi pojechałeś,wyraźny spadek formy,stać cie na więcej.Zrób wdech i jazda dalej wylej z siebie gorycz swojego nieudanego życia,ukryty pod nickiem na forum wyładuj swoje frustracje,bolączki na cały świat i ludzi,którzy maja odwagę z imienia i nazwiska robić coś dla innych,którym ty i podobni tobie hejterzy do piet nie dorastacie pod względem cywilnej odwagi pozostając stale w cieniu,ukryciu zza monitora,plując jadem,w tym jesteś MISTRZEM :rotfl: Ten nie popełnia błędów,kto NIC nie robi.Ty jesteś takie wielkie NIC :hyhy:
Nieudaczniku NIC to jest lepiej jak MINUS wiec jak nie umiesz to nie rób i nie psuj. Miałeś pokazać kto większego badziewia narobił od ciebie i co nie znalazłeś? :D bo nie ma takiego.
MUFC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 lipca 2014, 15:07

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: MUFC »

zarządzaj dalej ruchem na rondzie w Osobnicy i czekaj aż ktoś podjedzie, tyle ci nieudaczniku w życiu pozostało.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Winetou »

Lato naprawdę nie ma się pan czym pochwalić i ta buńczuczna wypowiedż o decydowaniu w klubie wygląda śmiesznie. Proponuję trochę pokory,samokrytyki i dłuższy odpoczynek od forum dla dobra swojego i klubu.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: kuba1975 »

Winetou pisze:Lato naprawdę nie ma się pan czym pochwalić i ta buńczuczna wypowiedż o decydowaniu w klubie wygląda śmiesznie. Proponuję trochę pokory,samokrytyki i dłuższy odpoczynek od forum dla dobra swojego i klubu.
tylko lato nie wie co to samokrytyka... on obraza sie na wszystkich tylko nie na siebie
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

Winetou pisze:Lato naprawdę nie ma się pan czym pochwalić i ta buńczuczna wypowiedż o decydowaniu w klubie wygląda śmiesznie. Proponuję trochę pokory,samokrytyki i dłuższy odpoczynek od forum dla dobra swojego i klubu.
Uważasz że Lato powinien tłumaczyć się przed takim kimś jak Tur?Chyba Was porąbało. :szok: To przecie zwyczajny złośliwiec i przygłup. :mur:
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Winetou »

lato pisze:
kuba1975 pisze:a oto cały skład ligi okręgowej

Czarni Jasło (s)
Dukla
Skołyszyn
Bieżdziedza
Faliszówka
Łęzyny (b)
Krosno (os. markiewicza) (b)
Przysietnica
Strachocina (b)
Zarszyn (b)
Iwonicz
Uherce
Korczyna
Targowiska
Grabówka
Ustrzyki Dolne

drużyny ,,kosmiczne,,..... :rotfl:
jedyny cel przed drużyną i ,,zarzadem,, to awans, jak będzie inaczej to ......... rozwiązac,zaorać to tylko jest wytłumaczalne w razie braku awansu :hyhy:

szkoda ze nie ma Jedlicz...
ale może i dobrze ,znów by były klatki i stadiony w remoncie :hyhy: :hyhy: :rotfl:
Ty możesz sobie tutaj tylko popisać,powrzucać uśmieszki i nic więcej.O celach dęba decydować jednak inni :rotfl: :rotfl:
Panie CYNGIEL proszę czytać uważnie wpisy , bo jak widać powyżej pierwszy wpis był kuby 1975 odnośnie celu w następnym sezonie i odpowiedź Laty bardzo buńczuczna i nie adekwatna do osiągnięć organizacyjnych i sportowych seniorów Czarnych.
Faktem jest ,ze spadek do klasy "Okregowej" był kompromitujący i nie bardzo rozumiem skąd pan Lato ma tylu obrońców, bo samo cos robienie, a bez efektów mija się z celem. Przypomnę ,że po Marcinie W. i tu na forum i na trybunach jechano ostro i nie miał tylu obrońców mimo,że takiego blamażu nie zrobił jak obecnie.
CYNGIEL pisze:
Winetou pisze:Lato naprawdę nie ma się pan czym pochwalić i ta buńczuczna wypowiedż o decydowaniu w klubie wygląda śmiesznie. Proponuję trochę pokory,samokrytyki i dłuższy odpoczynek od forum dla dobra swojego i klubu.
Uważasz że Lato powinien tłumaczyć się przed takim kimś jak Tur?Chyba Was porąbało. :szok: To przecie zwyczajny złośliwiec i przygłup. :mur:
Mnie nie porąbało ,a złośliwość widać w pana wpisie.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Tur »

CYNGIEL pisze:
Winetou pisze:Lato naprawdę nie ma się pan czym pochwalić i ta buńczuczna wypowiedż o decydowaniu w klubie wygląda śmiesznie. Proponuję trochę pokory,samokrytyki i dłuższy odpoczynek od forum dla dobra swojego i klubu.
Uważasz że Lato powinien tłumaczyć się przed takim kimś jak Tur?Chyba Was porąbało. :szok: To przecie zwyczajny złośliwiec i przygłup. :mur:
Standardy w piłce nożnej :
Krosno - 2 miejsce w III lidze zabrakło 1 punktu do wygrania ligi - ZARZĄD PODAJE SIĘ DO DYMISJI ;)
Jasło - 16 ostatnie miejsce w IV lidze zabrakło 23 punkty do utrzymania - ZARZĄD ZOSTAJE :szok:
ZDANIEM "MĄDRYCH" :rotfl: WSZYSTKO JEST OK :wsciekly:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: lato »

Winetou pisze:Lato naprawdę nie ma się pan czym pochwalić i ta buńczuczna wypowiedż o decydowaniu w klubie wygląda śmiesznie. Proponuję trochę pokory,samokrytyki i dłuższy odpoczynek od forum dla dobra swojego i klubu.
Hmm moje wpisy były do kubusia i turonia.Zostały sformułowane tak aby Oni je zrozumieli.W ich języku.To czy były Zarząd pod kierownictwem pana Bazana w którym byłem nie ma się czym pochwalić uważam za nadużycie bo własnie ma.Awans do 3 ligii po kilkunastu latach jest takim plusem i trzeba się chwalić. Oczywiście były i błędy i minusy i tez o nich kiedyś pisałem.Obecnie klub mimo spadku seniorów do klasy okręgowej ma 4 drużyny młodzieżowe,które graja w 1 lidze podkarpackiej,zadłużenie sukcesywnie spada,stawianie na jasielskich trenerów,zawodników z powiatu jasielskiego to wszystko także jest moim zdaniem powód do tego aby chodzić z podniesionym czołem a nie dawać się poniewierać na forum przez ćwrierć inteligentnych kuboturów. A wiesz co jest Największym sukcesem tego klubu i ludzi z Zarządu?To że Czarni Jasło pomimo utraty sponsora jakim był Gamrat i prawie 200 000zł. mniejszego wsparcia ze starostwa i urzędu miasta jak kilka lat temu NADAL ISTNIEJĄ NA MAPIE PIŁKARSTWA POLSKIEGO,w sytuacji gdzie kluby bardziej znane i bogate albo upadły i ich już nie ma albo koncentrują się na pracy z dzieciakami.
Był czas wyborów Nowego Zarządu,gdzie wtedy byli ci wszyscy którzy tak bardzo Kochają Czarnych ?Gdzie Ci krytykanci gdy nie było chętnych na objecie klubu w kwietniu czyli 2 miesiące temu?Dlaczego nie ujawnili swoich mordek i nie zaproponowali programu,który pozwoli seniorom rok po roku awansować do co najmniej 3 ligii?
Na koniec sprostowanie ,nie napisałem ze to ja będę decydował w klubie bo jest od tego Zarząd plus Komisja rewizyjna.Ja napisałem ze na pewno nie będzie decydował anonimowy napinacz i wyznaczał na forum celów,które maja być przez Zarząd klubu zrealizowane.
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2015, 21:36 przez lato, łącznie zmieniany 1 raz.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: lato »

Tur pisze:
CYNGIEL pisze:
Winetou pisze:Lato naprawdę nie ma się pan czym pochwalić i ta buńczuczna wypowiedż o decydowaniu w klubie wygląda śmiesznie. Proponuję trochę pokory,samokrytyki i dłuższy odpoczynek od forum dla dobra swojego i klubu.
Uważasz że Lato powinien tłumaczyć się przed takim kimś jak Tur?Chyba Was porąbało. :szok: To przecie zwyczajny złośliwiec i przygłup. :mur:
Standardy w piłce nożnej :
Krosno - 2 miejsce w III lidze zabrakło 1 punktu do wygrania ligi - ZARZĄD PODAJE SIĘ DO DYMISJI ;)
Jasło - 16 ostatnie miejsce w IV lidze zabrakło 23 punkty do utrzymania - ZARZĄD ZOSTAJE :szok:
ZDANIEM "MĄDRYCH" :rotfl: WSZYSTKO JEST OK :wsciekly:
Zapomniałeś mądralo że poprzedni Zarząd Czarnych Jasło końcem marca zrezygnował?No popatrz jak ci nie poszło.Idąc twoim tokiem rozumowania nowo wybrany zarząd po 2 miesiącach działalności miał złożyć rezygnacje bo seniorzy spadli?Lecz się człowieku bo naprawdę masz spore problemy ze zdrowiem.
Nie wiesz bo i skąd zapewne ze rezygnacja zarządu Karpat nie była spowodowana bezpośrednio tym ze nie awansowali ,ale tym ze sponsor strategiczny postawił warunek,albo on i jego ludzie z firmy przejmują klub w całości i tylko oni decydują albo się wycofują z sponsorowania klubu.Teraz propozycja dla ciebie,przyprowadź do klubu firmę,która w ciągu roku wpompuje w Czarnych jak w Karpaty 600 000 zł.a Przysięgam Ci że przekonam następnego dnia jak taką przekonasz do sponsorowania Czarnych,cały obecny Zarząd aby złożył rezygnację i przekazał rządzenie klubem twojej firmie. Zrozumiałeś cokolwiek?
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Tur »

lato pisze:
Winetou pisze:Lato naprawdę nie ma się pan czym pochwalić i ta buńczuczna wypowiedż o decydowaniu w klubie wygląda śmiesznie. Proponuję trochę pokory,samokrytyki i dłuższy odpoczynek od forum dla dobra swojego i klubu.
Hmm moje wpisy były do kubusia i turonia.Zostały sformułowane tak aby Oni je zrozumieli.W ich języku.To czy były Zarząd pod kierownictwem pana Bazana w którym byłem nie ma się czym pochwalić uważam za nadużycie bo własnie ma.Awans do 3 ligii po kilkunastu latach jest takim plusem i trzeba się chwalić. Oczywiście były i błędy i minusy i tez o nich kiedyś pisałem.Obecnie klub mimo spadku seniorów do klasy okręgowej ma 4 drużyny młodzieżowe,które graja w 1 lidze podkarpackiej,zadłużenie sukcesywnie spada,stawianie na jasielskich trenerów,zawodników z powiatu jasielskiego to wszystko także jest moim zdaniem powód do tego aby chodzić z podniesionym czołem a nie dawać się poniewierać na forum przez ćwrierć inteligentnych kuboturów. A wiesz co jest Największym sukcesem tego klubu i ludzi z Zarządu?To że Czarni Jasło pomimo utraty sponsora jakim był Gamrat i prawie 200 000zł. mniejszego wsparcia ze starostwa i urzędu miasta jak kilka lat temu NADAL ISTNIEJĄ NA MAPIE PIŁKARSTWA POLSKIEGO,w sytuacji gdzie kluby bardziej znane i bogate albo upadły i ich już nie ma albo koncentrują się na pracy z dzieciakami.
Był czas wyborów Nowego Zarządu,gdzie wtedy byli ci wszyscy którzy tak bardzo Kochają Czarnych ?Gdzie Ci krytykanci gdy nie było chętnych na objecie klubu w kwietniu czyli 2 miesiące temu?Dlaczego nie ujawnili swoich mordek i nie zaproponowali programu,który pozwoli seniorom rok po roku awansować do co najmniej 3 ligii?
Na koniec sprostowanie ,nie napisałem ze to ja będę decydował w klubie bo jest od tego Zarząd plus Komisja rewizyjna.Ja napisałem ze na pewno nie będzie decydował anonimowy napinacz i wyznaczał na forum celów,które maja być przez Zarząd klubu zrealizowane.
Awansu to masz pół :D ,bo Zarząd Węgrzyna zostawił wam w tabeli miejsce awansujące i szeroką kadrę zawodników do awansu,którą rozwaliliście. :mur:
Dwa spadki to już tylko i wyłącznie wasza zasługa. :wsciekly: Sukces ?
Było 7 druzyn młodzieżowych jest 4 :szok: Sukces ?
Równanie w dół i branie przykładu z klubów które przestały istnieć to jest wzór do naśladowania przez was ? :krzeslem:
Kłania się znajomość Statutu Klubu :rotfl: Komisja Rewizyjna jest od sprawdzania działalności Zarzadu i gdyby prawidłowo funkcjonowała to do długów nie powinna dopuścić :hyhy:
Straciliscie sponsora strategicznego i nie pozyskaliście nowego to do kogo masz pretensje ? :krzeslem: Tak biznes postrzega wasze działania w klubie :mur:
Ogólnie możesz chodzić z podniesionym czołem :szok: śmiać się czy płakać ?
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Tur »

lato pisze:
Tur pisze:
CYNGIEL pisze: Uważasz że Lato powinien tłumaczyć się przed takim kimś jak Tur?Chyba Was porąbało. :szok: To przecie zwyczajny złośliwiec i przygłup. :mur:
Standardy w piłce nożnej :
Krosno - 2 miejsce w III lidze zabrakło 1 punktu do wygrania ligi - ZARZĄD PODAJE SIĘ DO DYMISJI ;)
Jasło - 16 ostatnie miejsce w IV lidze zabrakło 23 punkty do utrzymania - ZARZĄD ZOSTAJE :szok:
ZDANIEM "MĄDRYCH" :rotfl: WSZYSTKO JEST OK :wsciekly:
Zapomniałeś mądralo że poprzedni Zarząd Czarnych Jasło końcem marca zrezygnował?No popatrz jak ci nie poszło.Idąc twoim tokiem rozumowania nowo wybrany zarząd po 2 miesiącach działalności miał złożyć rezygnacje bo seniorzy spadli?Lecz się człowieku bo naprawdę masz spore problemy ze zdrowiem.
Nie wiesz bo i skąd zapewne ze rezygnacja zarządu Karpat nie była spowodowana bezpośrednio tym ze nie awansowali ,ale tym ze sponsor strategiczny postawił warunek,albo on i jego ludzie z firmy przejmują klub w całości i tylko oni decydują albo się wycofują z sponsorowania klubu.Teraz propozycja dla ciebie,przyprowadź do klubu firmę,która w ciągu roku wpompuje w Czarnych jak w Karpaty 600 000 zł.a Przysięgam Ci że przekonam następnego dnia jak taką przekonasz do sponsorowania Czarnych,cały obecny Zarząd aby złożył rezygnację i przekazał rządzenie klubem twojej firmie. Zrozumiałeś cokolwiek?
Czytałem oświadczenie Zarządu Karpat że w związku z brakiem awansu do baraży zarząd złożył dymisję. ;) W Jaśle Zarząd zrezygnował :rotfl: w kwietniu ,ale decydujące mordki wciąż te same :wsciekly: do tego napuszone.
Jakie standardy taka liga. :rozpacz: Buraczane standardy buraczana liga.
Z lekarzem porozmawiaj ty bo będziesz miał o czym. ;)
NA KONIEC SAM ROZPETAŁEŚ KOLEJNĄ KŁÓTNIę ty po prostu to lubisz wspomnij o tym lekarzowi. :D
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: lato »

Ty jesteś jak michnik zakłamany napisałeś. ...Straciliście sponsora strategicznego... Wytłumacz jak można stracić oszołomie sponsora w sytuacji,gdy przejmowaliśmy klub tego sponsora już dawno nie było bo wycofał się za kadencji innego Zarządu rok czy dwa wcześniej?
Czytaj dalej oświadczenia i czerp wiedzę z tego co napisane w necie to poznasz cała prawdę.Członkowie zarządu Marcina W.tez zrezygnowali ze względu na sprawy prywatne i zdrowotne jak napisane było kiedyś w jednym z artykułów. Taaa.
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: President »

Panowie ale kłótnia tutaj nikomu nie pomaga, a już napewno nie jest dobre dla Klubu.
Jest jak jest i teraz tylko awans do IV ligi i będzie w porządku, realizacja ta musi się spełnić i poźniej będzie tylko lepiej.
Jeżeli ktoś jest tak bardzo wyszczekany na forum i krytykuje tylko obecny zarząd niech śmiało idzie i zajmie ich miejsce tylko wcześniej przedstawi korzystną propozycje dla Czarnych.
Nie jestem również zadowolony ponieważ doprowadzili do spadku, ale mówi się trudno.W next sezonie będzie top 1, musi :cisza:
MUFC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 14 lipca 2014, 15:07

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: MUFC »

lato pisze:Ty jesteś jak michnik zakłamany napisałeś. ...Straciliście sponsora strategicznego... Wytłumacz jak można stracić oszołomie sponsora w sytuacji,gdy przejmowaliśmy klub tego sponsora już dawno nie było bo wycofał się za kadencji innego Zarządu rok czy dwa wcześniej?
Czytaj dalej oświadczenia i czerp wiedzę z tego co napisane w necie to poznasz cała prawdę.Członkowie zarządu Marcina W.tez zrezygnowali ze względu na sprawy prywatne i zdrowotne jak napisane było kiedyś w jednym z artykułów. Taaa.
im wiecej tłumaczysz debilowi tym bardziej on myśli że ma racje, inaczej tego wytlumaczyc sie nie da. Zaproponuj mu spotkanie w klubie tutaj na forum, niech przyjdzie i wam pomoże, jak widać jest obeznany we wszystkim. Jestem pewien że przyjdzie, przecież tak sie zamartwia o klub na forum i wie jak pomóc więc mu nie bedzie wypadało odmówić :super:
ODPOWIEDZ