SEZON 2015/2016

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

Brawo Niemczyński.W nerwowej końcówce meczu uratował nam zwycięstwo. :hurra: :piwo:
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: viking78 »

Sukcesem drużyny jest awans .Sukcesem klubu będzie kolejne 2-3 lata gry w IV lidze .Sukcesem mieszkańców i miasta będzie awans do III ligi i gra tam przez więcej niż rok.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

Zgoda w 100%.Teraz III liga to będzie naprawdę poziom.Może się doczekamy.Najpierw zobaczymy co się będzie działo w IV. :niepewny:
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: landa »

CYNGIEL pisze:Zgoda w 100%.Teraz III liga to będzie naprawdę poziom.Może się doczekamy.Najpierw zobaczymy co się będzie działo w IV. :niepewny:
Jasło może i zasługuję na 3 ligę ale na pewno nie jasielscy kibice. Pustki na meczach i brak inicjatyw w celu pomocy finansowej klubowi są tego znakomitym przykładem.Mam nadzieję że Panowie z Zarządu klubu dobrze przeliczą ile mają długu,ile kosztuje 4 liga a na ile mogą liczy od miasta i kilku drobnych sponsorów , i podejmą jedyna słuszna decyzję , i zespół zostanie w klasie okręgowej.To ze nie będzie się Ona podobać kilku osobom nie ma żadnego znaczenia. Smutne to ale prawdziwe.
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: wi610 »

landa pisze:
CYNGIEL pisze:Zgoda w 100%.Teraz III liga to będzie naprawdę poziom.Może się doczekamy.Najpierw zobaczymy co się będzie działo w IV. :niepewny:
Jasło może i zasługuję na 3 ligę ale na pewno nie jasielscy kibice. Pustki na meczach i brak inicjatyw w celu pomocy finansowej klubowi są tego znakomitym przykładem.Mam nadzieję że Panowie z Zarządu klubu dobrze przeliczą ile mają długu,ile kosztuje 4 liga a na ile mogą liczy od miasta i kilku drobnych sponsorów , i podejmą jedyna słuszna decyzję , i zespół zostanie w klasie okręgowej.To ze nie będzie się Ona podobać kilku osobom nie ma żadnego znaczenia. Smutne to ale prawdziwe.
Landa nie wiem czy znasz się dokładnie na przepisach zespół nie może sobie tak zrezygnowac z awansu znaczy może, ale grozi mu spadek o 2 ligi niżej lub wysoka kara.
Nie rób z zamieszania, skoro chłopaki walczyli cały sezon zakończyli rozgrywki pierwszym miejscu to liczyli się z awansem i na pewno zostało to wcześniej przemyślane przez władze Klubu..
Nie jesteś w zarządzie Klubu, nie wiesz na jakie cele mogą sobie pozwolić. To jest moje zdanie i proszę was nie róbcie więcej zamieszania wokół Czarnych.
Tyle ode mnie :)
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: landa »

wi610 pisze:
landa pisze:
CYNGIEL pisze:Zgoda w 100%.Teraz III liga to będzie naprawdę poziom.Może się doczekamy.Najpierw zobaczymy co się będzie działo w IV. :niepewny:
Jasło może i zasługuję na 3 ligę ale na pewno nie jasielscy kibice. Pustki na meczach i brak inicjatyw w celu pomocy finansowej klubowi są tego znakomitym przykładem.Mam nadzieję że Panowie z Zarządu klubu dobrze przeliczą ile mają długu,ile kosztuje 4 liga a na ile mogą liczy od miasta i kilku drobnych sponsorów , i podejmą jedyna słuszna decyzję , i zespół zostanie w klasie okręgowej.To ze nie będzie się Ona podobać kilku osobom nie ma żadnego znaczenia. Smutne to ale prawdziwe.
Landa nie wiem czy znasz się dokładnie na przepisach zespół nie może sobie tak zrezygnowac z awansu znaczy może, ale grozi mu spadek o 2 ligi niżej lub wysoka kara.
Nie rób z zamieszania, skoro chłopaki walczyli cały sezon zakończyli rozgrywki pierwszym miejscu to liczyli się z awansem i na pewno zostało to wcześniej przemyślane przez władze Klubu..
Nie jesteś w zarządzie Klubu, nie wiesz na jakie cele mogą sobie pozwolić. To jest moje zdanie i proszę was nie róbcie więcej zamieszania wokół Czarnych.
Tyle ode mnie :)
Jesli masz w banku duzy kredyt czyli dług to chyba nie kupujesz sobie nowego mieszkania czy samochodu prawda ? To co napisałem to takze jest Moje zdanie na temat tego co widzę i słyszę.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Winetou »

wi610 pisze:
Landa nie wiem czy znasz się dokładnie na przepisach zespół nie może sobie tak zrezygnowac z awansu znaczy może, ale grozi mu spadek o 2 ligi niżej lub wysoka kara. )
A właśnie że może zrezygnować z awansu do IV ligi i to BEZ ŻADNYCH KOSEKWENCJI ,wtedy awansować może zespół ,który zajął 2 miejsce w klasie "O", a jeśli i 2 zespół czyli Dukla nie chciałby awansować wtedy utrzymuje się najwyżej sklasyfikowany spadkowicz z IV ligi dzisiaj jest to Wiązownica.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

Ostatnie 3 punkty w tym sezonie.W rundzie jesiennej przez remis z nimi straciliśmy pozycję lidera.Tylko zwycięstwo. :ok:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: CYNGIEL »

Niestety tylko remis,ale gratulacje za awans do IV ligi. :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo: :piwo:
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: landa »

Gratulacje dla druzyny , trenera i całego Zarzadu. Brawo Panowie :ok: .Po roku Czarni Jasło wracają do 4 ligii na pewno jako druzyna mocniejsi od tej jaka spadała z 4 ligii. Pan Skuba poukładał to wszystko i stworzył kolektyw ludzi ,którzy chcą grac dla tego klubu. Tragicznym wręcz natomiast jest fakt gdy za ten cały rok pracy i poświecenia dla klubu Czarni Jasło ,zawodnicy i działacze otrzymali takie ,,podziekowanie,, od jasielskich kibiców.Tak nikczemnej frekwencji nie pamietam odkąd na Czarnych chodzę już kilkadziesiat lat. Jest mi po prostu WSTYD .Tych kilkadziesiat osób na meczu to dramat i bardzo duże zaskoczenie. W imieniu tych pikników,którzy od lat chodzą i jeżdzą na mecze ukochanej druzyny w kazdej lidze,Panowie Dziękujemy!Na Nas zawsze możecie liczyć w odróznieniu od całej reszty .
paul_proteus
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 22 maja 2013, 09:26

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: paul_proteus »

Po pierwsze, chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom oraz sztabowi. Miałem okazję obserwować wszystkie mecze domowe oraz wyjazdowy w Skołyszynie. Czarni w pełni zasłużenie zakończyli rywalizację na pierwszym miejscu w tabeli. Pozytywnego obrazu nie zaciemnia wczorajszy remis. Pamiętajmy, że chłopcy mieli już pewny awans. Myślami byli zapewnie już przy celebracji sukcesu. Z pewnością zaraz ktoś napisze, że to liga buraczana i nie ma się czym podniecać, ale rozegranie w sezonie 30 spotkań z jedną tylko porażką bez wątpienia zasługuje na uznanie. Dlatego po wczorajszym zremisowanym spotkaniu odczuwam duży niesmak. Powodem jest zachowanie "kibiców", którzy mówiąc krótko nie stanęli na wysokości zadania. Po bramce wyrównującej przynajmniej raz z trybun jeden z "fanów" obelżywie określił zawodników nazywając ich cyt. "matołami". Nie dziwię się więc Wojtkowi Dziedzicowi, że postanowił stanąć w obronie kolegów. Drużyna awansuje a w zamian otrzymuje taki prezent. Jakie to jasielskie. To nie wszystko. Mała grupka jasielskich "ultrasów" zażądała po meczu koszulek, kiedy chłopcy otwierali szampany. Bardzo ciekawe, ale w przekroju całego sezonu zaledwie po kilku "najwerniejszych" kibiców stawiało się na meczach. O dopingu z ich strony nie wspomnę, bo takowego właściwie nie było. Wczoraj raptem pięć minut przyśpiewek to za mało jak na mecz kończący sezon, w którym drużyna uzyskała awans. Pojawia się zatem pytanie, czy warto, aby działacze i zawodnicy poświęcali swój czas i wkładali zaangażowanie w tej całej zabawie? Miasto zdaje się kompletnie nie interesować piłką w Jaśle. Na meczu pojawili się radni, ale burmistrza czy wiceburmistrz na trybunach nie było. Życzę zarządowi, aby udało się z sukcesem wystartować w IV lidze. W takim jednak układzie, musicie Panowie zakasać rękawy i brać się do roboty w myśl zasady: umiesz liczyć, licz na siebie.
Awatar użytkownika
Czarni1910Jaslo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 23 maja 2011, 09:12

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: Czarni1910Jaslo »

viking78 pisze:Sukcesem drużyny jest awans .Sukcesem klubu będzie kolejne 2-3 lata gry w IV lidze .Sukcesem mieszkańców i miasta będzie awans do III ligi i gra tam przez więcej niż rok.
dokladnie.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: czarni-fan 1910 »

paul_proteus pisze:Po pierwsze, chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom oraz sztabowi. Miałem okazję obserwować wszystkie mecze domowe oraz wyjazdowy w Skołyszynie. Czarni w pełni zasłużenie zakończyli rywalizację na pierwszym miejscu w tabeli. Pozytywnego obrazu nie zaciemnia wczorajszy remis. Pamiętajmy, że chłopcy mieli już pewny awans. Myślami byli zapewnie już przy celebracji sukcesu. Z pewnością zaraz ktoś napisze, że to liga buraczana i nie ma się czym podniecać, ale rozegranie w sezonie 30 spotkań z jedną tylko porażką bez wątpienia zasługuje na uznanie. Dlatego po wczorajszym zremisowanym spotkaniu odczuwam duży niesmak. Powodem jest zachowanie "kibiców", którzy mówiąc krótko nie stanęli na wysokości zadania. Po bramce wyrównującej przynajmniej raz z trybun jeden z "fanów" obelżywie określił zawodników nazywając ich cyt. "matołami". Nie dziwię się więc Wojtkowi Dziedzicowi, że postanowił stanąć w obronie kolegów. Drużyna awansuje a w zamian otrzymuje taki prezent. Jakie to jasielskie. To nie wszystko. Mała grupka jasielskich "ultrasów" zażądała po meczu koszulek, kiedy chłopcy otwierali szampany. Bardzo ciekawe, ale w przekroju całego sezonu zaledwie po kilku "najwerniejszych" kibiców stawiało się na meczach. O dopingu z ich strony nie wspomnę, bo takowego właściwie nie było. Wczoraj raptem pięć minut przyśpiewek to za mało jak na mecz kończący sezon, w którym drużyna uzyskała awans. Pojawia się zatem pytanie, czy warto, aby działacze i zawodnicy poświęcali swój czas i wkładali zaangażowanie w tej całej zabawie? Miasto zdaje się kompletnie nie interesować piłką w Jaśle. Na meczu pojawili się radni, ale burmistrza czy wiceburmistrz na trybunach nie było. Życzę zarządowi, aby udało się z sukcesem wystartować w IV lidze. W takim jednak układzie, musicie Panowie zakasać rękawy i brać się do roboty w myśl zasady: umiesz liczyć, licz na siebie.
a na mecze wyjazdowe to ultrasi nie jezdzili i nie dopingowali ?.
paul_proteus
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 22 maja 2013, 09:26

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: paul_proteus »

czarni-fan 1910 pisze: a na mecze wyjazdowe to ultrasi nie jezdzili i nie dopingowali ?.
Sądziłem, że podróżowanie za swoją ukochaną drużyną to sprawa honoru i obowiązek dla prawdziwego kibica. Co więcej prawdziwy fan powinien robić to bezinteresownie. Niestosownym jest zatem żądanie od kogokolwiek koszulki za to, że przyszło się na stadion, szczególnie kiedy wiadomym jest, że klubowa kasa nie śmierdzi groszem. Takie postępowanie należy nazwać po imieniu. To zwykła żebranina. Na piwo kilkadziesiąt złotych się znajdzie. Na koszulkę już nie bardzo. Nie rozumiem takiej mentalności. Na meczu z Szarotką bodajże właśnie tego typu "ultrasi" zasiedli w strefie dla siebie przeznaczonej. Było ich trzech, w tym jednemu dane było obejrzeć zaledwie kilkadziesiąt ostatnich minut spotkania ze względu na upojenie alkoholowe. Jeżeli tak ma wyglądać prawdziwy kibic to ja już wolę tych "pikników", na czele z Wiesiem jajko, którzy sa na każdym niemal meczu i nawet tymi kilkoma złotymi wspierają klub.
kopernikus
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 203
Rejestracja: 12 czerwca 2007, 19:03
Lokalizacja: JASŁO

Re: SEZON 2015/2016

Post autor: kopernikus »

paul_proteus pisze:Po pierwsze, chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom oraz sztabowi. Miałem okazję obserwować wszystkie mecze domowe oraz wyjazdowy w Skołyszynie. Czarni w pełni zasłużenie zakończyli rywalizację na pierwszym miejscu w tabeli. Pozytywnego obrazu nie zaciemnia wczorajszy remis. Pamiętajmy, że chłopcy mieli już pewny awans. Myślami byli zapewnie już przy celebracji sukcesu. Z pewnością zaraz ktoś napisze, że to liga buraczana i nie ma się czym podniecać, ale rozegranie w sezonie 30 spotkań z jedną tylko porażką bez wątpienia zasługuje na uznanie. Dlatego po wczorajszym zremisowanym spotkaniu odczuwam duży niesmak. Powodem jest zachowanie "kibiców", którzy mówiąc krótko nie stanęli na wysokości zadania. Po bramce wyrównującej przynajmniej raz z trybun jeden z "fanów" obelżywie określił zawodników nazywając ich cyt. "matołami". Nie dziwię się więc Wojtkowi Dziedzicowi, że postanowił stanąć w obronie kolegów. Drużyna awansuje a w zamian otrzymuje taki prezent. Jakie to jasielskie. To nie wszystko. Mała grupka jasielskich "ultrasów" zażądała po meczu koszulek, kiedy chłopcy otwierali szampany. Bardzo ciekawe, ale w przekroju całego sezonu zaledwie po kilku "najwerniejszych" kibiców stawiało się na meczach. O dopingu z ich strony nie wspomnę, bo takowego właściwie nie było. Wczoraj raptem pięć minut przyśpiewek to za mało jak na mecz kończący sezon, w którym drużyna uzyskała awans. Pojawia się zatem pytanie, czy warto, aby działacze i zawodnicy poświęcali swój czas i wkładali zaangażowanie w tej całej zabawie? Miasto zdaje się kompletnie nie interesować piłką w Jaśle. Na meczu pojawili się radni, ale burmistrza czy wiceburmistrz na trybunach nie było. Życzę zarządowi, aby udało się z sukcesem wystartować w IV lidze. W takim jednak układzie, musicie Panowie zakasać rękawy i brać się do roboty w myśl zasady: umiesz liczyć, licz na siebie.
Praktycznie nie udzielam się na tym forum, czasami to robię jeżeli ktoś napisze coś ważnego. Tak jest w przypadku Pana " paul_proteus ". Podpisuję się pod tym co Pan napisał. Szacunek dla Wojtka, jako kapitan zachował się wobec tego " kibica" tak jak powinien zachować się kapitan drużyny. Jeszcze odniosę się do wpisu na temat, jak wyżej napisano "ultrasów". Szanuję ich, ale argumenty przedstawione przez nich pod koniec i po zakończeniu meczu odnośnie rozdania koszulek do mnie nie docierają. Bardzo mało argumentów na to żeby zawodnicy rozdawali kibicom koszulki których komplet kosztuje.........sporo.
ODPOWIEDZ