Czas zmian cz I - Trener

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
wisła
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 10 maja 2008, 15:59
Lokalizacja: z nieba

Czas zmian cz I - Trener

Post autor: wisła »

Wypowiedzcie sie ludziska czy czas na zmiany juz czy trener Dyląg powinien pracować nadal z nasza drużyną.
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2008, 07:24 przez wisła, łącznie zmieniany 1 raz.
Wojtmen

Re: Czas zmian cz I - Trner

Post autor: Wojtmen »

Według mnie tak ale tylko do momentu gdy znajdzie się ktoś bardziej kompetentny
hem
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 21 marca 2007, 17:40
Lokalizacja: jaslo

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: hem »

ja juz dawno temu pisalem ze od p.Dylaga lepsi sa,p.Bukowski,Jachym. Mozna z powrotem zatrudnic p.Tuleje.
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: Siwy »

hem pisze:ja juz dawno temu pisalem ze od p.Dylaga lepsi sa,p.Bukowski,Jachym. Mozna z powrotem zatrudnic p.Tuleje.
hem a co znaczy ze są lepsi?Z kim powarznym pan Bukowski odnosił sukcesy w ostatnich np.10 latach?Pan Jachym jest według mnie stworzony do pracy z młodzieża a pan Tuleja to nawet nie wiem czy bawi sie jeszcze w piłke nożną.
Jeżeli juz bawisz sie w wyliczanke to podaj konkretne nazwiska.

Ale ciężko powiezieć czy teraz zmiana dałaby jakies efekty bo nawet nie ma zabardzo czasu na trenowanie bo do konca sierpnia meczy jest dużo.
Moim zdaniem wystarczyło by normalnie ustawić zespół nie patrzeć na nazwiska i
to może by wystarczyło.
I jeszcze jedno jestesmy beniaminkiem bez jakis szczególnych wzmocnien i dlatego nie wymagajmy cudów bo jak chcemy cuda to zatrudnjmy premiera Tuska on ma wprawe.
Awatar użytkownika
mario
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 2 maja 2007, 10:35
Lokalizacja: przedmieścia

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: mario »

nie no wyluzujcie pierwszy mecz i od razu zmiana dajcie mu jeszcze szanse :P
hem
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 21 marca 2007, 17:40
Lokalizacja: jaslo

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: hem »

Bukowski Ostoje wprowadzil do 5-tej ligi,majac duzo gorszych zawodnikow od naszych,przejal rezerwy Czarnych po p.Rydarowiczu i rezerwy runde rewanzowa zagrali duzo lepiej.Jachym trenowal nafte Jaslo,i wprowadzil ich do 4-ligi.Tuleja prowadzac rezerw Czarnych przy p.Danile wprowadzil by ich do 4-ej ligi.
hem
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 21 marca 2007, 17:40
Lokalizacja: jaslo

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: hem »

tylko 1-wsza druzyna ni awansowala do 3-ligi
wisła
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 10 maja 2008, 15:59
Lokalizacja: z nieba

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: wisła »

hem pisze:tylko 1-wsza druzyna ni awansowala do 3-ligi
Panie Henryku piszesz pan tak skoplikowanie że nie wiadomo o co chodzi pisz pan jasniej
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: Siwy »

hem pisze:Bukowski Ostoje wprowadzil do 5-tej ligi,majac duzo gorszych zawodnikow od naszych,przejal rezerwy Czarnych po p.Rydarowiczu i rezerwy runde rewanzowa zagrali duzo lepiej.Jachym trenowal nafte Jaslo,i wprowadzil ich do 4-ligi.Tuleja prowadzac rezerw Czarnych przy p.Danile wprowadzil by ich do 4-ej ligi.
Ale cały czas obracasz między 5 a 4 ligą a ja sie wyraznie pytałem o sukcesy trenerskie.Chociażby Daniło 2 liga,Huzarski 3 liga,Orłowski 1 liga,Federkiewicz 3 napewno 2 nie wiem...I to mozna powiedzieć trenerzy a ty wymieniasz Ostoje ,Nafte i jakies rezerwy.
Bukowski,Jachym,Tuleja to tak jak w przysłowiu zamienił stryjek....
wisła
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 10 maja 2008, 15:59
Lokalizacja: z nieba

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: wisła »

a może trener Biały który co rusz ma awans jak by dostał prpozycje to znając jego naewno by pomyslał.
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: Siwy »

wisła pisze:a może trener Biały który co rusz ma awans jak by dostał prpozycje to znając jego naewno by pomyslał.
Chyba nie bo jak wywalczył awans z Karpatami do 4 ligi to zrezygnował bo stwierdził że na 4 ligę jest za słaby i nie ma na tyle czasu .
Awatar użytkownika
cuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 lipca 2007, 10:25
Lokalizacja: Cuba

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: cuba »

Ludzie !!! o co Wam chodzi??? :kwasny:
To tylko część Was, kibiców napompowała siebie i innych awansem, wygranymi .....
Bądźmy realistami. TEN zespół, w TAKIM składzie z TAKĄ kasą w klubie, przy TAKICH warunkach może walczyć o utrzymanie się w lidze, ewentualnie o środek tabeli !!! :szok:
Zespół jest TAKI anie nie inny, grają ci zawodnicy którzy chcą grać i na jakich aktualnie stać Zarząd !!! Trenerzy ??? Jest taki, a nie inny który za te pieniądze chce trenować zespół i chwała mu za to. Daniło :cwaniak: , Żmigrodzki :wstyd: , Tuleja :rotfl: - wybaczcie bez komentarza. Marek Bukowski jest II trenerem i robi to co ma robić :padam: . Stare przysłowie mówi "tak krawiec kraje, jak mu materii staje". Chcecie pomóc to pomóżcie: nie piszcie bzdur i nie wyżywajcie się przy klawiaturze. :szok:
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: Siwy »

Ale to prezes klubu jak zostawał prezesem powiedział że celem jest wywalczenie awansu do 3 ligi na 100 lecie klubu.
Awatar użytkownika
cuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 15 lipca 2007, 10:25
Lokalizacja: Cuba

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: cuba »

Siwy pisze:Ale to prezes klubu jak zostawał prezesem powiedział że celem jest wywalczenie awansu do 3 ligi na 100 lecie klubu.
100-lecie JKS "CZARNI" Jasło obchodzone będzie w 2010 roku !!! :szok:
wisła
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 10 maja 2008, 15:59
Lokalizacja: z nieba

Re: Czas zmian cz I - Trener

Post autor: wisła »

Siwy pisze:Ale to prezes klubu jak zostawał prezesem powiedział że celem jest wywalczenie awansu do 3 ligi na 100 lecie klubu.
no wlasnie i nici z celu dla tego potrzeba ratunku.
Zablokowany